Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit lépjek szakítás után? fórum

Mit lépjek szakítás után? (beszélgetős fórum)


2022. jún. 12. 07:58

Ettől függetlenül nem ítélem el. Az ő döntése. Nem érdekelnek a 'tágabb okok és körülmènyek' sem, mert az ingerküszöb is eltérő.

Van, aki minden szar ellenére is hű marad, és van akinek már egy mosoly is lehetőség.

Mint mondtam, a döntés a lényeg.

22. tádámmm (válaszként erre: 16. - Sütikee)
2022. jún. 12. 07:54

Nem biztos, hogy mindenki a pálya széléről ítélkezik.

Nem a körülményeink és képességeink tesznek különbözővé minket, embereket, hanem a döntéseink.

Kivétel nélkül minden házasságban vannak hullámvölgyek, és kivétel nélkül minden nőt és férfit érnek külső hatások. Nem belebonyolódni nehéz egy csaló kapcsolatba, hanem úgy dönteni, hogy minden jó és rossz ellenére mégsem teszem meg.

Egyszerűen mert ennél többre tartom magam.

2022. jún. 12. 01:00
Sasszé jobbra, sasszé balra, közben pedig haladni előre.
20. Főnix3 (válaszként erre: 16. - Sütikee)
2022. jún. 11. 23:26

Bocsánat!Itt megjegyezném nem 3 hét vagy pár alakalom!

Nem ítélkezem, de 3 évig két pályán játszani...,mit várt? Biztatást?

Ha egy ember, kapcsolatot akar egy harmadikkal, akkor kilép az elsőből! Tisztelje már meg a feleséget, vagy a férjet, hogy nem hazudik neki,hónapokon, éveken keresztül és bújik vele is ágyba!

Ha meg nem így van, akkor a Fi írja le a hátteret is, hogy ne csak a mi véleményünket kapja meg!


Én is csaltam egyszer ! Mikor megtettem, tudtam mit kell tennem! Borítottam az életem! Nem lettem volna képes évekig becsapni azt, aki a gyerekeim apja! Vagy vele is lefeküdni! Persze egyikkel sem folytattam! :P

Tehát két szék közül másszál szépen ki, zárd le és kezd új életet! Egyik nő sem fog a kettő közül megbízni benned! Ahogy a feleségeddel is megcsináltad, megcsinálhatod a szeretővel is! Soha nem fog bízni benned! Ez az én véleményem!


Amikor azt hiszed minden szétesik, akkor áll össze!!!!

2022. jún. 11. 22:48

Mit csinálj?


Szégyelld magad.


Keress másik házas partnert, aztán legyen ő az új szexpartnered, akivel csalod a házastársad.


Gusztustalannak tartom a hozzád hasonlóakat, mert annyi vér nincs a pucátokban, hogy őszinték legyetek.

A becsület nálatok nulla, a hitelesség is.

18. Amaunet (válaszként erre: 12. - Sütikee)
2022. jún. 11. 22:46

Oka van mindennek. Annak, hogy szerető lett az az oka, hogy annak idején így döntött. A sunája után ment és nem az esze(?) után.

Az életben pedig a döntéseink után vállalni kell a felelősséget is, a döntéseink kimenetelét, az okozatot is.


Hogy mit tegyen? Húzzon egy vonalat és kezdjen egy új életet - addig, míg nem késő!

17. andi6020 (válaszként erre: 16. - Sütikee)
2022. jún. 11. 22:20

Ahogy gondolod.

Félrebacni 3 évig, arra nincs bocsánat. Nálam. Aztán persze akinek ez a szint megfelel, az éljen így.

16. Sütikee (válaszként erre: 14. - Andi6020)
2022. jún. 11. 21:25
Olyan könnyű ám a pálya széléről ítélkezni, holott nem tudunk semmit a háttérről. Azért ez sem csak fekete és fehér.
15. Sütikee (válaszként erre: 13. - Kisj)
2022. jún. 11. 21:20
Én meg az ilyen megmondó embereket nem csípem, aki mindenkinél okosabbnak hiszi magát
14. andi6020 (válaszként erre: 12. - Sütikee)
2022. jún. 11. 21:09
Nem gáz az, ha valakit a farka vagy a punája viszi előre az úton, de akkor az vagy ne házasodjon, vagy váljon el, de ne alázza a párját éveken át.
13. kisj
2022. jún. 11. 20:51

Ezt a járjál az én cipőmbe..stb okos szállóigét soha nem csíptem.

Olyan önigazolásnak, önfelmentésnek hat.

Mindenko járjon a saját cipőjében.

12. Sütikee (válaszként erre: 11. - Bichi)
2022. jún. 11. 20:32
Bizonytalan, azt írta. Én csak arra akartam rávilágítani, hogy ő is ember. Azért, mert ilyen helyzetbe került, még nem érdemel köpködést, és kioktatást! Nem tudjuk, miért és milyen körülmények között, és hogyan került ebbe a helyzetbe! Valószínűleg oka volt! Lehet ítélkezni, meg pálcát törni felette, de ne felejtsük el, hogy bárkivel történhet hasonló. Most biztos az jön, hogy á, én soha. De nem tudhatod! Van az a mondás, hogy vedd fel a cipőmet, és járd végig az utamat, érezd, amit érzek, ess el, és kelj fel, ahogy én tettem, aztán utána ítélkezhetsz felettem!
11. Bichi (válaszként erre: 7. - Sütikee)
2022. jún. 11. 20:26

Milyen tanácsot akar? Egy szeretői státusz ilyen, tart ameddig tart, és ennyi. Ő többet képzelt bele, ez általában mindenkinél így van... Mitől jó tanács az, hogy várjon valakire, aki meggondolta magát és dobta.

Inkább rendeznie kellene az életét, és a fejében a dolgokat...

10. Sütikee (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 11. 20:22
Írtam vissza
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Sütikee)
2022. jún. 11. 20:16
Igen :)
8. Sütikee (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 11. 20:10
Írnál nekem privátban?
2022. jún. 11. 20:00

Annyira tudja mindenki osztani az észt, segítséget, tanácsot kért, nem kioktatást, és erkölcsi hegyibeszédet!

FI! Sajnálom, hogy így jártál, sajnos nem tudsz mást tenni, mint várni, hátha jobbra fordul a sorsotok. Ha pedig nem, akkor majd lesz más. Te vagy, aki félig már elköltözött? A helyedben nem tancolnék vissza semmiképp, így még mindig van esélyed egy új szerelemre, tiszta lappal, hazugság és bonyodalmak nélkül!

6. bozsu55 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 11. 19:48
A szerető pozíció már csak ilyen.
5. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 11. 19:47
Nehogy már sajnáljunk.
4. aszparagusz (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 11. 19:15

Családod van, de most a szeretődet akarod gyászolni.

Családod ehhez mit szól?

2022. jún. 11. 19:14

Tapasztalat nincs.

Olyan szakítás ez is mint bármelyik.

Fáj,,nagyon fáj,,,aztán lassan lecseng,,,,,,ha,,,,nem dédelgeted az emléket túl gyakran.

Aztán jó lenne egy szabad szerelem ,nyíltan, lelkiismeret furdalás nélkül.

Már ha volt.

2. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 11. 18:52
Ebben ennyi volt. Fogadd el, sírj, tombolj, aztán lépj hátra a család felé. Ha ott tarthatatlan, most legjobb ideje lehet válásnak. Utána tiszta lappal kezdhetsz.
2022. jún. 11. 18:47

3 év után szakított velem a szeretőm. Mindketten házasok vagyunk. Pár hónapja még "Te vagy Az" szerelem, mára szakitás, mert a házasságát választotta, az idealizált jóemberének adott egy utolsó esélyt 20 év elteltével is. Bűnbak sem akar lenni, hogy a gyerekek utáljanak minket, pedig váltam volna - önmagam és miatta is. Azt mondta én még nem vagyok erre kész, ahogy ő sem - és zárjuk le, mert nem bír már hazudni tovább. Én meg úgy nem szeretnék hazudni, hogy mindenkinek elmondunk mindent. Ma megegyeztünk és teljesen letiltott mindenhonnan, mert zéró kontaktot akart. Ő azt mondja jól van, egyensúlyban, nekem meg végem, mint még soha az életemben. Csókolóztunk legutoljára, mikor találkoztunk, azt mondta káosz van benne, és ha kiszeretett volna belőlem megmondaná, de NEM TUDJA mit érez. Szerettem volna úgy lezárni, hogy elgyászolom, de ő erre azt mondta, hogy ő egyik exét se gyászolta el. Igy hogyan lépjek tovább?? Hogyan dolgoznátok fel a jelenlegi helyzetet? Van valakinek tapasztalata?

Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook