Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mit lehetne szednem az edzés és diéta mellé? bővebben lennt :) fórum

Mit lehetne szednem az edzés és diéta mellé? bővebben lennt :) (beszélgetős fórum)


7. inkábbíjász (válaszként erre: 5. - Noysee)
2011. febr. 8. 21:21

myprotein.com

Talán nem törlik ki. Ha igen, bocs...

2011. febr. 8. 21:10
L-karnitint.
5. noysee (válaszként erre: 4. - Inkábbíjász)
2011. febr. 8. 21:04
és te ezt hol szerezted be ? :)
4. inkábbíjász (válaszként erre: 3. - E6f60b5a4f)
2011. febr. 8. 19:53

Én csak futás előtt fogyasztom, nem naponta. Drágának tartom a napi fogyasztáshoz :)


Nekem 100% Acetil L karnitin porom van, ezt vízben vagy kávéban feloldva iszom meg, kb egy kiskanálnyi mennyiséget.


De rengeteg fajta-féle kiszerelés létezik, mindre rá van írva, hogy abból mennyit érdemes fogyasztani.

3. e6f60b5a4f (válaszként erre: 2. - Inkábbíjász)
2011. febr. 8. 19:37

Szia!


Neked mennyi a napi adagolása?

2011. febr. 8. 19:23

Hali!


Nekem az L-karnitin bevált. Kiszereléstől függő az adagolása.

2011. febr. 8. 19:21

Hello.

Szóval 3 hete diétázok, semmi zsírosat nem eszek, meg olyat, amiben sok a szénhidrát, és mindennap edzek.Már több, mint egy órát edzek egy nap, futás nélkül, mivel most nem tudok futni a bokám miatt, de ez mellékes . Szóval az lenne a kérdésem, hogyha valaki ért ezekhez a fitness dolgokhoz, hogy nekem mit lehetne szednem, hogy rásegítsek a dolgokra..mert vannak ilyen porok, pl fehérje, kreatin stb...csk én nem vagyok ebben jártas sajna...és nem szeretnék tömegnövekedést, hanem inkább szálkásabb és karcsúbb szeretnék lenni. Meg súlyzózok is , de szeretnék formásabb karokat is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook