Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit lehetne nászajándékba adni olyanoknak (apósomék), akiknek már mindenük megvan? fórum

Mit lehetne nászajándékba adni olyanoknak (apósomék), akiknek már mindenük megvan? (tudásbázis kérdés)


2013. nov. 9. 05:03
ajandekutalvany minden alkalomra jo,biztos ez van otthon is.
2010. jan. 8. 16:15

Írod,hogy mindenük megvan,mindig mennek valahová stb.

Tehát valószínű egy jólszituált család vagytok,nem is érdemes megkérdezni menyit szánsz az ajándékra,mert az nem szempont.Én őszintén ajánlok valamit,egy rokonunk (most testnevelő tanár)50.szülinapjára én is ilyent találtam ki.

Valamikor gátfutó volt és gátfutófigura van gravírozva egy kockába,alatta a kívánt szöveggel.

A hatást majd 16.án tudom meg.

Naszóval:Üvegkristály kockába gravíroztatni az apósod és párja 3 dimenziós fényképét,alul lehet szöveget is.Lehet hozzá venni forgó talpat ami alulról átvilágítja.Nagyon szép és amíg élnek ott fog nekik az éjjeliszekrényen emléket nem elfeledtetni.Én egy 4x4cm es kockát választottam talppal kb 10500 Ft de lehet Sőt ha képet akarsz akkor nagyobbat kell választani.kb.24-27 ezerből megvan.

25. Shaikan (válaszként erre: 7. - Sünciné)
2010. jan. 7. 21:20
Lehet kapni a kütyüshop.hu-n direkt "semmit". Ajándék azoknak, akit semmit kérnek. Most bocsika, ha udvariatlannak tűnök, de kortól függetlenül lehet valami személyes, humoros, egyedi apróságot adni, aminek nem a fizikai, hanem sokkal inkább az eszemi értéke a nagy. 88 éves nagymamám karácsonyra egy olyan falinaptárat kapott, aminek minden hónapján egy -egy családi fotó volt. Személyes, emlék, és egyedi. Filléres dolog, értéke felbecsülhetetlen.
2009. nov. 17. 15:55
Még eszembe jutott a digitális képkeret.
23. Manon
2009. nov. 17. 13:06

Szia!

Ha van kézügyességed, te is megcsinálhatod a díszítést....

Hobbyboltban megkapsz mindent ami kell hozzá...

22. Cica83
2009. nov. 17. 12:41

Köszönöm mindenkinek, aki megpróbált eddig tanácsot adni, de szívesen várom továbbra is az ötleteket :)

Külön köszönöm Heni86-nak a szuper ötletét, megpróbáljuk azt megvalósítani, remélem sikerül!

21. Cica83 (válaszként erre: 18. - Indián lány)
2009. nov. 17. 11:47
Úgy emlékszem, ott van. Köszi az ötletet, az eszembe sem volt :)
2009. nov. 17. 11:44
a könyv mindig érték
2009. nov. 17. 10:52

Nekünk tavaly volt az esküvő. Kikötöttük senkitöl semmit nem fogadunk el, mível minden megvan.Felesleges dolgokra meg kár pénzt adni. Csináltam egy svédasztalos finomságot és buliztunk egyet.

Felesleges ajándékok nélkül is boldogok vagyunk. A fényképek pedig emlékezetesek maradnak.

18. Indián lány (válaszként erre: 15. - Cica83)
2009. nov. 17. 10:09
Nem tudom ott van-e még a régi Hong-Kong áruház mellett(most Skála)egy kis üzlet ahol gravíroznak(Szolnokon)
2009. nov. 17. 09:55
Szolnokon!
2009. nov. 17. 09:55
Biztosan van Suolnokon Plaza! Ott biztos van! Amikor én csináltattam, azt mondták kb. egy óra de legkésőbb másnapra kész! A lényeg, hogy ne legyen túl cirádás, mert arra nem igen tudják rágravírozni!
15. Cica83 (válaszként erre: 14. - Heni86)
2009. nov. 17. 09:44
Szétnéztem a neten, de Szolnok megyében nem igazán találok ilyen üzleteket. Ugyanis Szolnok mellett lakunk és a környéken kellene találni valamit. Ha valaki tud, kérem segítsen!
14. Heni86 (válaszként erre: 8. - Cica83)
2009. nov. 17. 08:57
Láttam egy bevásárló központban egy üzletet ahol készítenek ilyesmit. Megmondod hogy legyen díszítve és legyártják pár nap alatt. Díszdobozzal, mindennel... Biztos van a neten is ilyen. :)
2009. nov. 17. 08:51

Attol fugg mennyit tudtok ra forditani.

Pl egy jo szalloban foglalni nekik + egy szinhaz vagy opera jegy hozza. Talan az egy szep elmeny nekik.

12. Cica83 (válaszként erre: 7. - Sünciné)
2009. nov. 17. 08:36

Középkorúak. Pénzt egyrészt azért nem akarnánk adni, mert nem leszünk sokan, akik összeadnánk a pénzt valami nagyobb dologra, másrészt mi is épp gyűjtögetünk a párommal a közös életünkhöz.

Ja és az esküvő most hétvégén lesz, úgyhogy nem sok időnk van nagy szervezkedésre, vagy bonyolultabb ajándékok beszerzésére, előkészítésére.

2009. nov. 17. 08:34
Egy szép fotóalbum benne régi képekkel vagy újakkal vagy azokkal az eseményekkel ami fontos számukra csak akkor gegy másik szép album,olyan gyönyörű albumok vannak.......
2009. nov. 17. 08:26
Sőt! Nekünk a köszönő ajándék is pezsgős pohár volt, mindenkinek a nevével ellátva!
9. Sünciné (válaszként erre: 8. - Cica83)
2009. nov. 17. 08:25
Az nekünk is volt, csak azt én csináltattam meglepinek! De nagyon jó ötlenek tartom! Sőt vannak olyanok, hogy díszdobozban és mellé egy üveg bor akár a fényképükkel!
8. Cica83 (válaszként erre: 5. - Heni86)
2009. nov. 17. 08:23
Ez jó ötlet, tetszik. És hogy gondolod feldísziteni a poharakat?
7. Sünciné (válaszként erre: 3. - Cica83)
2009. nov. 17. 08:16

Szia!

Nem tudom hány évesek! Én sem vagyok egy mai csirke,és nekünk két éve volt az esküvőnk. Nekünk is meg van mindenünk, így mindenkitől pénzt kaptunk! Igaz mondtuk mindenkinek, hogy ne hozzanak semmit! Így a pénzből vettünk egy plazma tv-t!

Volt egy elég régi monitorunk és akartunk venni egy újat! De alányomék megelőztek és azt kaptuk Tőlük!

6. Cica83 (válaszként erre: 4. - Indián lány)
2009. nov. 17. 08:14
Ez volt nekünk is a végső ötletünk, csak szétnéztünk és minden szobában, minden falon van kép. Ráadásul nem is kicsik, hanem nagyok.
2009. nov. 17. 08:11
Szerintem akkor valami személyesebbet. Nem tudom mennyire fontos, hogy "nagy" ajándék legyen de pl. egy pár díszes pezsgős pohár a nevükkel, dátummal esetleg nagyon szép ajándék lehet. Mellé meg max. azt a pénzt amit még rá szánnál...
2009. nov. 17. 08:06
Egy festményt
3. Cica83 (válaszként erre: 2. - Panna77)
2009. nov. 17. 08:02

Ezzel csak az a baj, hogy szinte mindig mennek valahová. Utaznak, kirándulnak stb. De azért köszi!

Már régóta együtt van apósom a barátnőjével és most feleségül veszi. Mindenük megvan és már semmi ötletem nincs, mit adhatnénk nekik ajándékba.

2009. nov. 17. 07:58
Utazás?
2009. nov. 17. 07:50
Mit lehetne nászajándékba adni olyanoknak (apósomék), akiknek már mindenük megvan?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook