Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit lehet vinni egy decemberben születendő babának? fórum

Mit lehet vinni egy decemberben születendő babának? (tudásbázis kérdés)

15. tinamama (válaszként erre: 8. - Kitrákotty)
2011. okt. 28. 22:59
Ó,hát ezt csak viccnek szántam:))
2011. okt. 24. 10:42
Szerintem is olyan dolgokat kéne venni,ami hasznára válik,és fogyóeszköz.Pelenka,popsitörlő,fürdető,sampon stb.Egy nem akkora nagy összegért össze tudsz állítani egy csomagot ezekből,és az anyuka hasznát is veszi ezeknek.Én legalábbis ezeknek örülnék.
13. danina (válaszként erre: 6. - Tinamama)
2011. okt. 24. 10:34

Nézd meg ezt:

[link]

12. danina
2011. okt. 22. 16:13
Szoptatópárna is van nekik?Az is okos dolog!!
2011. okt. 22. 15:20

a cumi-cumisüveg azért nem jó ötlet (szvsz), mert nem biztos, hogy fogják használni.


nekem egyik gyerekem se cumizott, és cumisüvegből is csak egyikük ivott, ő sem sokáig.

2011. okt. 22. 08:06

Cumi? a MAM-nál vannak jó kis cumis-cumisüveges csomagok.

hiszen az is új kell minden gyereknek,én legalábbis újat vennék.. kislányommal is jó pár cumit,cumisüveget elhasználtunk :)

9. kitrákotty (válaszként erre: 6. - Tinamama)
2011. okt. 22. 07:12

hordozóban nem egészséges hosszú ideig ültetni-fektetni (max. a kocsikázás idejére), otthon inkább nem.

pihenőszék úgy van kialakítva, hogy nem terheli a kis gerincét, mert puha a "háttámlája", és egészségesebb.

nem azért mondom, hogy azt vigyél, csak úgy. :-)


én pelenkatortát vittem olyan helyre, ahol már nem első baba, és sok mindenük megvolt. nagyon örültek neki :-))

persze abban is volt néhány apróság, "dísznek", pl. plüssállatka, rágóka, csörgő, vagy volt olyan, aminek a közepét egy babatakaró képezte.

8. kitrákotty (válaszként erre: 4. - Tinamama)
2011. okt. 22. 07:09

hol láttál nagy választékot szandiból? :-O


én hetek óta keresek, ovis benti szandit, de sehol nincs már..... vagy erősen mérethiányos....

2011. okt. 21. 22:53
pelustorta:)
2011. okt. 21. 21:06
Pihenőszéket azért nem vinnék,mert ott a hordozó amiben ellehet a baba addig amig anya főz,aztán meg ott a járóka.
5. danina (válaszként erre: 4. - Tinamama)
2011. okt. 21. 21:02
Játszószőnyeg,vagy pihenőszék (ez mostanában nagyon menő) van a vaterán,láttam már olyanokat is,amit csak azért tesznek fel,mert kettőt kaptak,tehát újak,és a bolti ár feléért,harmadáért megveheted.
2011. okt. 21. 20:57
Olasvalamit szeretnék amit egy darabig használni is tud.Játszószőnyeg is volt eszemben,de az ára láttán kicsit lelombozódtam...Egy pár kis szandi nyárra? Abból most úgyis nagy a választék...XD
2011. okt. 21. 20:52
Egy csomag pelust,abból sosem elég.És azt úgysem örökölt a nagyobbaktól. :-)
2011. okt. 21. 20:41
Fotóalbum? Az nem kerül sokba és valószínűleg kelleni fog... :D Vagy babanapló. Bár 3. gyereknél már nem nagyon szokták vezetni,de ki tudja?
2011. okt. 21. 20:38
Szerintetek mit lehet vinni egy decemberben születendő babának aki a harmadik a családban,és már most mindene megvan (ruha,babakocsi,stb)?Nincsenek pénzszűkében,én meg nem akarok (és nem is tudok) sokat rászánni.Köszi az ötleteket!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook