Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit lehet venni lánybúcsúra?Mennyi pénzt lehet adni nászajándék helyett? fórum

Mit lehet venni lánybúcsúra?Mennyi pénzt lehet adni nászajándék helyett? (beszélgetős fórum)

14. CsillagTM (válaszként erre: 12. - 1eb84e4bad)
2011. febr. 8. 08:43
:D ez jóóó :D
13. CsillagTM (válaszként erre: 9. - C1e9612cd3)
2011. febr. 8. 08:42
ja, csak utána nem praktikus:)
2010. ápr. 2. 08:32
mi is csináltattunk pólókat anno, egyszer a lányokén TYÚK felirat volt, a menyasszonyén CSIRKE :-) Máskor pedig Rózsaszín ujjatlan trikón SECURITY felirat, a menyasszonyén VIP.
11. c1e9612cd3 (válaszként erre: 10. - Pumi87)
2010. márc. 30. 14:28
nincs mit! Jó mulatást! :)
10. Pumi87
2010. márc. 30. 10:51
Ezek a pólók nagyon bejönnek!!!!!:)Köszönöm!:)
2010. márc. 29. 17:07

ja, esküvőre pedig, ha poénosan akarod a dolgot, adj úgy pénzt, h 5 Ft-osokból álljon az egész összeg! Bnőm esküvőjén csinálták meg ismerősök, h csináltattak egy akkora talicskát fából, amiben púpozva fért el pár 10ezer Ft 1Ft-osokból!

Hát, azon is jót mulattunk, amikor megláttuk, h betolják a talicskát! :)))

8. c1e9612cd3 (válaszként erre: 4. - Pumi87)
2010. márc. 29. 17:04
én láttam már olyan lánybúcsús ajándékot, h vki pólókat csináltatott a lánybúcsús társaságnak. Mindenkinek volt saját, amin volt egy baráti társaságról készült kép (persze arról a társaságról, akik ünnepeltek), és rá volt nyomva, h "nekem még nem menbt el az eszem", a menyasszonyéra pedig az volt írva, h "elment az eszem, nemsokára férjhez megyek". Mindenki ebben a pólóban volt a buliban, a menyasszonyon még fátyol is volt. Láttam már olyat is, h a menyasszony kis névjegykártyákat osztogatott, amin vmi hasonló szöveg volt, mint a menyasszonyi pólón, csak még oda volt írva, h "ments meg kérlek!), mellékelve egy telefonszám, és rajta volt a menyasszony fényképe is a kártyán. :) Jópofa volt mindkettő! :)))
2010. márc. 29. 12:38

Én nagyon édes ajándékot kaptam a lánybúcsúmra.


Igazából sokmindent kaptam, ékszert szexshopos dolgot... Az ékszereim már megvolta, a szexshopos dolgok pedig egy polcon porosodnak valahol.


Aminek viszont nagyon örültem, és még mai napig is nagyon jóízűen nevetek, ha meglátom, az egy póló. Van rajta egy menyasszony-vőlegény-es logó, és alatta hogy GAME OVER. Mikor megkaptam, azonnal felvettem, és egész este le se lehetett vakarni rólam. Kb ilyen 3.000 ft körüli összeg lehet egy ilyen, de nálam nagyon betalált :)


Esküvőre pedig amennyit a pénztárcád enged. Én barátnőmnek 30 ezer ft-ot adtam anno még papír 200 ft-osokban. Ha pénzt is adsz, azt is teheted kreatív módon. Pl fém 200-asokra, v 100 ft-osokra beváltod az arra szánt összeget, és nagy fehér gyöngyökkel keverve berakod egy konyakospohárba. Raksz rá egy átlátszó fóliát, amit egy szalaggal megkötsz és ráteszed az ajándékkártyát.


Ha találok erről képet, teszek az adatlapomra, ha érdekel valakit. Mi így 1 eurosokat kaptunk összesen 100 db-ot, de mivel Franciaországba mentünk nászútra, nagyon jól jött!

6. 3cbd320f88 (válaszként erre: 4. - Pumi87)
2010. márc. 28. 22:58
Kérdezd meg, hogy megvette-e már a kék harisnyakötőt, azt használhatja az esküvőn és szép emlék, és nem huncut :)
5. badonyimariaeva (válaszként erre: 2. - Emily)
2010. márc. 28. 21:57

Pontosan!

Mindent figyelembe kell venni.

2010. márc. 28. 21:51
Igazából egyedül venném neki,de nem olyan lány ő,hogy szex shopban vásároljak neki...ezért nehéz.:S
2010. márc. 28. 21:44
együtt adtok ajándékot, vagy csak egyedül szeretnéd? Általában szex-shopban kapható tárgyak közül szoktak válogatni:-) No meg a kék combfix, ami standard.
2. emily (válaszként erre: 1. - Pumi87)
2010. márc. 28. 21:38
Vedd figyelembe, hogy ki a pár. Rokon, vagy barát? Mit engedhetsz meg magadnak? Határ a csillagos ég, ha van miből... ;)
2010. márc. 28. 21:36
Most megyek először lagzira és lánybúcsúra.Sajnos nem tudom mit kell venni és mennyi pénzt kell adni.Kérlek segítsetek!köszönöm!:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook