Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit lehet válaszolni? fórum

Mit lehet válaszolni? (beszélgetős fórum)


8. 37e1ff8723 (válaszként erre: 6. - Napsugár8)
2022. máj. 9. 07:31
Így van.
7. 37e1ff8723 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 9. 07:27
De miért nem keresed? Mennyire ismer? 🤔 Tőlem nem kérdezik, miért tűnök el időnként. Már ismernek. 🤭 Elvicceljük. (Engem sem zavar, ha nem keresnek.)
2022. máj. 9. 07:02
Egy igazi barátságba belefér, hogy napokig, akár hetekig nem beszélnek egymással, hiszen mindenkinek meg van a saját élete. Attól még a barátság nem borul. Legalábbis nem szabad, hogy boruljon.
2022. máj. 8. 22:56
Én volt akinek megmondtam, hogy ez a kapcsolat elég karcsú volt idáig. Megértette. Nem feltétlenül bomlik fel, ha nem akarják, de azért nem árt tisztázni a dolgokat.
4. hottie (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 8. 15:07
Még egy szavazat az igazmondás mellett. Kezdd azzal, hogy a szívedre teszed a kezed, és leírod itt, hogy mit gondolsz, vajon miért nem keresed. De csak igazat írhatod!:)
2022. máj. 8. 08:32

Mi lenne, ha megtanulnál őszintén kommunikálni, és nem taktikázni?


Vállald fel magad.


Bár...

2022. máj. 8. 07:51
Írd az igazat. Az nem opció?
2022. máj. 8. 07:48

Egy barátom szokta mondani, írni ha egy ideig nem keresem, hogy

biztos nincs kedvem vele foglalkozni vagy biztos már nem izgat mi van vele. Szóval ilyen negatívan indít sokszor. Úgy akarok neki válaszolni, hogy ne legyen bántó és ne tűnjön magyarázkodásnak meg kifogáskeresésnek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook