Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit lehet tudni a hőtérképes állapotfelmérésről? fórum

Mit lehet tudni a hőtérképes állapotfelmérésről? (tudásbázis kérdés)


2013. febr. 17. 16:32

Sziasztok!

Kispesten van egy magán klinika, ahol több féle hőtérképes vizsgálatot végeznek,a hőtérképes gyerekvizsgálatról csak jókat hallottam, tudomásom szerint ezen az egy klinikán vizsgálják a gyerekeket is hőtérképpel.

2009. jan. 23. 23:16
Nekem elég sok mindent megtudtak mondani.Szerintem megéri elmenni és igen célzottan tudsz továbblépni,ha szükséges.Én is ezt teszem.Nekem például a méhemet is látta,megmondta a problémámat.
2009. jan. 23. 23:14
Sziasztok!Én most szerdán voltam.Pesten az Ormos Intézetben.
2009. jan. 23. 22:58

Sziasztok! Legyen szíves valaki beírni a címet, ahol a hőtérképes vizsgálatot végzik. Mennyibe kerül a vizsgálat?

Köszi szépen, nagyon fontos lenne!

8. Edd
2008. jan. 31. 21:33
Sziasztok! Nekem most ajánlották a hőtérképes vizsgálatot.Már nagyon régóta nem tudják, hogy mi a bajom, és azt mondta az orvosom, próbáljuk ki. Látva, hogy mennyibe kerül, megijedtem, mert ez nekem nagyon sok pénz, és azóta emelhették is. :( Szerintetek megérné? Kaphatok az eredményből érdemi információt?
7. Dócy (válaszként erre: 3. - Főtündér)
2007. aug. 12. 09:28
Szia, Főtündér!Szerintem a te problémádra nem ez a mgfelelő vizsgálati módszer.De létezik ezenkívül rengetegféle alternatív módszer.Pl.IBR-SISTEM.
2007. aug. 10. 09:02

Én anno Bp-en a Műegyetemen voltam. (Remélem, ez nem reklám ;) )

Régen 2.500 Ft volt, most akartam újra jelentkezni, de felvitték 7.000-re az árát...az már kicsit húzós nekem...

2007. aug. 10. 08:55
hol van ilyen, és mennyibe kerül?
4. teltzsu (válaszként erre: 2. - Dócy)
2007. aug. 10. 08:38

Ahol én voltam, ott a koponyátba és a szívbe nem látnak bele.

Egyébként nagyon jó módszernek tartom, sokkal hamarabb kimutatja az esetleges problémákat, mint a "hagyományos" diagnosztika...


Bőrproblémára: hááát, attól függ, milyen bőrprobléma...

3. főtündér (válaszként erre: 2. - Dócy)
2007. aug. 9. 20:14

Szia Dócy!


Szerinted bőrprobléma hátterében lévő problémára is jó lehet ez a módszer?

2007. aug. 6. 17:46
Szia,én már voltam.Kimutat ízületi gyulladásokat és kopásokat,gyomor-,és foggyulladást is. A koponyába és a kismedencébe nem lát bele.
2007. jún. 3. 22:09
Hőtérképes állapotfelmérésről szeretnék többet tudni. Ismeri valaki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook