Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit lehet tudni a GDF-ről? fórum

Mit lehet tudni a GDF-ről? (tudásbázis kérdés)

13. 710b866d3f (válaszként erre: 12. - Lilimami)
2012. jan. 26. 20:29

ez csak azért érdekes, mert én még egy ilyen KJF-es hirdetést sem olvastam, csak a fórumhozzászólásokban. De látni még nem láttam.

Mellesleg én is a KJF-re jártam fsz-re annó és most alapképzésre is, és érdekes módon rögtön kaptam munkát helyi szinten, igen jó kezdőfizetésért ahhoz képest, hogy egy 21 éves pályakezdő csitri voltam.

2012. jan. 26. 20:15
De olvastam már KJF-et, és Harsányit is ott.
11. Lilimami (válaszként erre: 7. - Aniko.k)
2012. jan. 26. 20:15

Így van.

Anno, mikor még az Expressz újságban hirdettek a cégek (az internet nem volt még nagyon a háztartásokban), rengeteg hirdetés végére oda volt írva, hogy Gábor Dénesesek kíméljenek...

És nem csak ez az egy iskola. Szerintem mindent elmond.

10. icuri (válaszként erre: 8. - Katuss)
2012. jan. 26. 13:48
Nekem is mondták már ezt (főiskolán tanító közgazdász), amikor a fiam továbbtanulásánál szóba került ez a suli.Nem is ment oda. És ez nem mostanában volt.
2012. jan. 25. 21:18
Köszi!
2012. jan. 25. 21:12
a cegek meglatjak, hogy GDF es egybol kukaba dobjak az allaskereso papirjat...
2012. jan. 25. 20:57
En nem ajanlom a gabor denes foiskolat mert ott te semmi tudast nem kapsz, es a nappali tagozatert is kell fizetni meg akkor is ha allami finanszirozassal felvesznek. Nekem anno 82 ezret kellett fizetnem nappalin es szart sem tanultam, minden hulye elvegzi, es a munkaeropiacon jol lenezik ezt a sulit ! Utolag tudom is hogy miert.
2012. jan. 25. 20:52

Abszolút megtanulható.


Én nem vagyok jó reálos, tehát a gazd.matekkal igencsak megszenvedtem, de megérte, mert 3-as vizsgával zártam a félévet. Bár sok estém ment rá a gyakorlásra...


A közgáz sem könnyű, full számolás az egész, de ezt te úgyis tudod, mérlegképesen is eleget számoltál. :)


Én szeretem nagyon, nyilván a szombatokat én is sajnálom, de van egy másfél éves fiam és a párom csak hétvégén tud rá vigyázni, így evidens volt, hogy levelezőre megyek.


Az első három félév tűnik nehebbnek (a tárgyakból ítélve).

2012. jan. 25. 20:47
Ja, hát nekem annyi pontom nincs. Ezért maradt ez a lehetőség... Meg persze a zsozsi. És milyen a szak maga? Megtanulható?
2012. jan. 25. 20:46

Én is ÁLLAMIRA járok levelezőn, tehát én sem fizetek, nem is tudnék miből. Megvolt a pontom szerencsére.


A GDF-ről nem hallottam még különösebben rosszat, nyilván nem egy Corvinus, de nem is mindenki akar ott tanulni. (ahogy én sem)

3. eerus (válaszként erre: 2. - 710b866d3f)
2012. jan. 25. 20:42
Jártam két évig mérlegképesre BGF-re. Nem elég, hogy nem sikerültek a vizsgáim, de két éven át minden szombatom ráment. Előtte két évig hétköznap esténként jártam suliba, az mondjuk sikerült. Egyébként pedig nincs félévente 150.000,- Ft-om egy diplomára. Nem tudom milyen a GDF, hallok jót is, rosszat is. A bnőm is ide járt, csak más szakra, elvégezte. Azt lenne jó tudni, hogy az órák mennyire nyúlnak át a délutánba. Hogy a fiamat bébiszitter nélkül meg tudjam oldani.
2012. jan. 25. 20:38

Én gazd.menedzsmentre járok, levelezőn, de nem ebben a suliban és szintén gyerek (hamarosan gyerekEK) mellett.


Igazság szerint manapság már nem tudnál olyan szakot mondani, amire 100 %, hogy van kereslet a munkaerőpiacon. Mindenesetre szerintem az álláshirdetések legalább fele (irodai meló) gazdasági jellegű diplomát követel. Ez meg közgazdász diplomát ad.


Szóval én nem bántam meg, igaz, még csak a második félévemet kezdem.


Miért akarsz nappalira járni gyerek mellett? Csak kérdés, nyilván a te dolgod, de levelezőn kevesebbet kell bejárni. A követelmény, a diploma értéke meg pont ugyanaz. Nehezebb is, de meglehet oldani mindent.

2012. jan. 25. 20:34

Sziasztok!


A véleményetekre lennék kíváncsi.


A GDF milyen suli? És aki járt gazdálkodási és menedzsment szakra mennyire nyerő a munkaerő piacon? Nappali tagozatot el lehet iskolás gyerek mellett végezni?


Köszi!


Era

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook