Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit lehet tenni kancsalság ellen?:( fórum

Mit lehet tenni kancsalság ellen?:( (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
1845. kobra05
2015. nov. 3. 00:01
hello laci vagyok születésem óta kancsal 39éves és utálom magam ezér légyszi segitsetek hogy birom én is megcsináltatni bal szememmel olyan jól látok hogy a tübe is befüzök 1 ből de a jobb szememmel nagyon homályosan kb felét mint a jobbal esztétikailag is jo lenne rokkantnyugdijjam kb 60ezer ha igaz amit irtatok 45000ft az egész megcsináltatnám én sem merek sienkire nézni irjatok a kis765@freemail.hu cimre küldök képet milyen köszi
1844. cristal6996 (válaszként erre: 1840. - Nitaa88)
2015. okt. 23. 22:48
Szia! Szerintem is csináltasd meg.Nekem a kislányomról kellett döntenem.Engem sem támogattak.De én éreztem hogy ez a helyes út.Végig csináltuk, azóta minden rendben.Sok sikert Neked!
1843. Nitaa88 (válaszként erre: 1842. - Grassy)
2015. okt. 23. 19:30
Köszönöm a biztatást.:) Elsősorban magam miatt szeretném ezt a műtétet.Az zavar igazán hogy a fotókon is látszik hogy valamelyik szemem félrehúz,a bal különösen.A te műtéted szerintem jól sikerült a képeket látva.
1842. Grassy (válaszként erre: 1840. - Nitaa88)
2015. okt. 23. 18:54
Szia, nagyon sajnálom. De ők ezt nem érzék át, hogy mennyire rossz, evvel a betegséggel együtt élni. Senki és semmi nem tudja, csak az aki evvel él. Mellettem sem állt, senki sem sőt nagyon is ellenezték. Egyedül a barátom állt mellettem, ha szeretném akkor csináltassam meg. Barátnőm is nagyon féltet, mondogatta hogy így is jó neki így tetszik stb... De ezt nem más miatt, csinálod gondolom hanem saját magad miatt. Második műtétemet viszont, nagyon de nagyon ellenezték. Én mondtam hogy engem nem érdekel, én ezt szeretném és meg is fogom csináltatni. Barátnőmmel is beszéltek a szüleim, hogy beszéljenek le róla. De erről senki és semmi nem tud le beszélni. Ha én ezt szeretném, akkor végig csinálom. Te is tedd ezt, ha igazán akarod műttesd meg. De csak ha ettől tényleg jobban fogod magadat érezni. Nekem a második műtétem is romlott. Mások szerint nem, de én látom hogy megint rosszabb lett. Nem annyira vészes, egyedül a jobb szememnél látszik, a bal szemem nagyon jól sikerült. Mindig jobb szemmel nézzek, így szerintem látszani se fog. Messzire még van kettős látásom, főleg ha fáradt vagyok. De ez jó ilyenkor tuti hogy nem kancsalítok.:) Lehet hogy azért látszott a jobb szemnél, mert fáradtan csináltam képeket. Azóta viszont, nem nagyon néztem hogy milyen is.:) Minden esetre nem szeretném, hogy rosszabb legyen a jelenleginél, mert ez még el fogadható. És ismétlem ha szeretnék, akkor csináld végig... Nem érdemes húzni a dolgot.
1841. Mentatea57 (válaszként erre: 1840. - Nitaa88)
2015. okt. 23. 14:23

Állj a sarkadra és járd végig az utadat!

Aki nem küzd ezzel a kozmetikai problémával nem tudja, hogy milyen önbizalomhiánnyal, lelki sérüléssel kell együtt élni, ha az ember nem képes szemkontaktust teremteni!

Nem szabad hezitálni, végig kell csinálni és egy új korszak kezdődik a sikeres műtét után!

1840. Nitaa88
2015. okt. 23. 12:15
Én is szeretném megműttetni a szememet.A családom nem áll mellettem ebben (sem)anyám szerint örüljek h.látok.De nem érti h.nekem az érvényesülésben mennyi gondot okoz.
1839. Mentatea57 (válaszként erre: 1831. - Grassy)
2015. okt. 23. 08:47
Nagyon gyorsan gyógyultál! Szép lett!!!
1838. Nitaa88
2015. okt. 22. 19:31
*kaptam időpontot
1837. Nitaa88
2015. okt. 22. 19:29

Felhívtam aztán.Én a 70-es számát hívtam a honlapon ez volt megadva.Az asszisztense vette fel, nov.11-re kértem időpontot. E-mailt azért írtam mert ki szerettem volna kérni a véleményét az ügyben h.mivel elég erős dioptriás szemüveget viselek és tervezek látáskorrekciós műtétet is,h.melyik műtétet érdemesebb előbb elvégeztetni.

Két lézerklinika szerint a kancsalságellenes műtétet.

1836. Grassy (válaszként erre: 1835. - Nitaa88)
2015. okt. 22. 14:11

Szia, miért nem telefonon hívod fel? Emailban azt hiszem, nem kérhetsz idő pontot csak telefonon.


tel: 06-20-937-6078

1835. Nitaa88
2015. okt. 22. 09:17

Próbáltam felvenni e-mailben a kapcsolatot Dr.Domsa Patríciával, de eddig semmi reakció. Két e-mail címre is küldtem neki üzenetet.

Egyik: patriciadomsa@gmail.com

rubrica.gyogymuhely@gmail.com

???

1834. Nitaa88
2015. okt. 19. 12:48
Sziasztok! Új tag vagyok itt a fórumon, viszont sajnos érintett a témában.Kancsal vagyok már születésem óta. 2 éves voltam, mikor a bal szememet megműtötték Baján. Kezdetben mindkét szemem befelé kancsalított, jelenleg meg kifelé kancsalok a szemeim. Szemüveget viselek, mínuszosat. Tudom, hogy felnőttkorban már csak esztétikai szempontból lehet segíteni ezen a problémán, de én vállalnám a beavatkozást. Az önértékelésemen sokat javítana, ha sikerülne helyreállítani a két szemem együttes állását. Nem szeretek az emberek szemébe nézni emiatt, zavaró számomra. Negatívan befolyásolja ez a probléma az emberi kapcsolataimat.
1833. Grassy (válaszként erre: 1832. - Outblast)
2015. okt. 16. 22:46
Szia mindenféle képen írd majd meg. :) Nekem is nagyjából annyi volt az út. Sok sikert kívánok neked, remélem sikerülni fog.:)
1832. Outblast (válaszként erre: 1831. - Grassy)
2015. okt. 16. 21:56

Hali!

Nagyon jól sikerült gratulálok!!!

Én ma voltam fent a doktornőnél vizsgálaton, majd kedden telefonálok a műtéti időpontért, mert akkor lesz bent a kórházban. Valószínű, hogy december elejére fogok időpontot kapni, műtét előtt egy héttel is mehetek megint fel beszélni az anesztesekkel, aztán ugye műtétre is menni kell meg utána a kontrollra, szal még 3 út lesz Pestre :D mi az a 180km :)

1831. Grassy
2015. okt. 15. 16:13

Sziasztok, már elmúlt a fájás, könnyezés. Viszont még piros egy kicsit. Csináltam egy pár képet, szerintem már nem fog változni a szemem. Szemüveg nélkül, kicsit befelé kancsalítok nem kifelé. Jobb szem nem változót azóta. Szerintem elég jó lett, szerintetek? Találtam egy előtte képet is.


KÉP: [link]


Mind két szemre ilyen volt, kifelé váltva.


Jelenleg így nézz ki.:

1.

[link]


2.

[link]


3.

[link]

1830. Outblast (válaszként erre: 1828. - Grassy)
2015. okt. 9. 13:59

Nagyon szuper lett!

Gyors gyógyulást kívánok!!!

Én majd 16-án megyek hozzá vizsgálatra, aztán remélem minél hamarabbi időpontot tud adni műtétre.

Remélem nekem csak a bal szememet fogja műteni, mivel arra tompalátó vagyok így csak a jobb szememmel nézek leginkább, de majd kiderül :)

1829. cristal6996 (válaszként erre: 1828. - Grassy)
2015. okt. 7. 13:58
Szerintem nagyon jól sikerült! Gyógyulj meg hamar!
1828. Grassy
2015. okt. 7. 12:14

Sziasztok, nemrég műtöttek Dr. Domsa Patrícia. Elégé meg vagyok vele, elégedve viszont, a jobb szememnél látszik, egy minimális kancsalság ami engem nem zavar sőt tetszik is.:) Remélem így is marad szerinte, ez még javulni fog, rosszabb valószínűleg nem lesz el mondása szerint. Még fáj és könnyezik néha. Tegnapi kép:

[link]


Mai: [link]

1827. Outblast (válaszként erre: 1826. - Grassy)
2015. szept. 24. 13:51

Első műtétem lesz majd, okt 16ra kaptam időpontot a vizsgálatra a műtétet majd ott megbeszéljük.

Még ha esetleg több műtét is kelleni fog, nagyon remélem hogy az első azért látványos javulást hoz.

1826. Grassy
2015. szept. 18. 20:55
Miskolc az tényleg nagy távolságra van tőle. Én 90km messzire lakom Budapestől. Mellesleg első műtéted? Ne haragudj ha hülyeséget kérdezek, vagy nem olvastam el valahol... Ha bármi kérdésed van szívesen válaszolok és segítek amiben tudok.:) Amúgy tényleg elég hamar adnak idő pontot, én kértem hogy mikkor legyen, és elég közeli idő pontot adtak szóval ilyen 2 hetet kellet csak várnom. Műtétet is kérdezte hogy mikkor legyen, mondtam minnél közelebb. És adot okt5-re és most szeptember 12-13 fele voltam fent.:) Másik műtétemnél fél évet kellet várnom...:/
1825. Outblast (válaszként erre: 1824. - Grassy)
2015. szept. 18. 20:41

nagyon szépen köszönöm a gyors választ, akkor hétfőn mindenképpen felhívom. bár biztos lesznek nehézségek az időpontok egyeztetésével mivel Miskolci vagyok, de majd csak megoldjuk valahogy.

remélem minden rendben lesz a vizsgálaton és a műtéten egyaránt, már nagyon várom hogy végre az emberek szemébe tudjak nézni beszélgetés közben.

1824. Grassy
2015. szept. 18. 20:26
Első vizsgálaton helyben 20 ezret kell fizetni. Műtéti tervezés 15 ezer és műtét utáni vizsgálat 10 ezer. 25 állítólag műtét után kell majd fizetni, de ezt még én sem tudom pontosan.
1823. Grassy
2015. szept. 18. 20:24
Igen a műtétért nem kell fizetni, csak a vizsgálatért. Szóval összesen 45ezer forintba kerül az egész.:)
1822. Outblast (válaszként erre: 1820. - Grassy)
2015. szept. 18. 20:17

Bocsi a dupla hozzászólásért, csak szeretném tisztán látni a dolgot. a 20+25ezer ft-ot kell csak fizetned és a műtét tb támogatott?


csak mert nagyon nem értem. sokan írják hogy tb-s, de azt is olvastam hogy menjen az ember magánrendelésre és akkor hamarabb sorra kerül.

Esetleg ez a 20+25 ezer a magánrendelés miatti költség és a műtét már TB-s?

bocsi lehet én vagyok értetlen :)

remélem kapok választ, de ha nem akkor is felhívom a számot amit adtál és rákérdezek hogy hogyan megy ez. (hétfőn úgyis pihenős leszek)

köszi.

1821. Outblast (válaszként erre: 1820. - Grassy)
2015. szept. 18. 18:54

Szia!

Köszönöm a gyors választ. Érdeklődöm majd nála is, de sajnos most nincs 300ezer ft kp-m erre a műtétre, mert gondolom ennyibe belekerül ha csak a 2 vizsgálat 45ezer.

Elég sokan ajánlották Patricia nevét, de azt senki nem írta hogy végülis mennyi volt a végösszeg.

Esetleg van itt olyan aki tud olyan Dr-t ajánlani aki jól dolgozik és tb-re is mehet a műtét?

előre is köszi.

1820. Grassy (válaszként erre: 1819. - Outblast)
2015. szept. 18. 18:06

Szia, engem 29. vizsgál meg és okt.5 fog műteni. Nem tb támogatott de úgy hallottam nagyon jó orvos. Szóval szerintem meg éri a pénzt amit el kérni. Jó végülis kinek mi éri meg. Első vizsgálat 20ezer második pedig 25 ezer. Nem kell orvosi vizsgálatokra el menni, egyedül csak is kizárólag altató orvossal kell majd beszélgetned. Ennyi az egész nem kell ilyen olyan vér vétel. Szerintem nagyon kedves és bizok bennek, hogy meg tudja csinálni.:) Tessék küldök egy pár elérhetőséget. Gyorsan fel veszík és elég hamara adnak idő pontot. Nem kell hónapokat várni.:)


tel: 06-20-937-6078

patriciadomsa@gmail.com

www.gyermekszem.hu

www.rubica.hu

1819. Outblast
2015. szept. 18. 17:32

Azt elfelejtettem kérdezni, hogy Domsa Patricia is TB által támogatott műtétet végez? (nekem ez lenne a cél mert ahogy elnézem az árakat elég durvák).

illetve a legfontosabb kérdésem hogy hol lehet őt elérni időpont egyeztetés céljából. (mert ugye a munka miatt előre tudnom kell mikorra kérjek szabit illetve Miskolc-Pest út sem valami rövid,főleg hogy vagy 2szer jártam Pesten így a helyet is meg kell találnom ahova menni kell :D)

remélem tudtok segíteni.

1818. Outblast
2015. szept. 18. 09:09

Sziasztok!

Sajnos én is ebben a cipőben járok kis korom óta hogy a bal szememmel kifelé kancsalítok (29 vagyok). Most elhatároztam, hogy meg fogom műttetni mert nagyon zavar, hogy nem tudok az emberek szemébe nézni és beszélgetni mint mások, illetve mindíg az jár a fejemben hogy aki meglát vajon mit gondol ...

Miskolcon lakom, nem tudok róla hogy itt műtenének kancsalságot.Annyi lenne a kérdésem, hogy Domsa Patricia melyik korházban dolgozik illetve hogyan tudom őt elérni? Nem tudom hány vizsgálatra kell elmenni a műtét előtt. Remélem tudtok segíteni.

köszönöm.

2015. szept. 11. 08:13
Sziasztok! Az én kislányom szemét Túri Éva főorvosnő műtötte.Ők együtt vannak Domsa Patriciával.Csak ajánlani tudom én is őket.Most voltunk kontrollon, minden o. k.2és fél éve volt a műtét.
1816. mandulínyó (válaszként erre: 1815. - Mandaléna)
2015. szept. 10. 20:45
Kedves Mandaléna! Engem is Domsa dr.nő műtött másfél éve most már, teljesen párhuzamosra sikerült, pedig előtte négyszer műtöttek és csúnya heges volt. Azóta cseppet sem változott a szemállásom. Én is csak biztatni tudok mindenkit, aki ezen a fórumon jár és akiben van kétség, az vágjon bele bátran! Biztos vannak más jó orvosok is, de a történtek után és csakis Domsa Patríciában bízom.
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook