Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit lehet tenni kancsalság ellen?:( fórum

Mit lehet tenni kancsalság ellen?:( (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
1755. istván76
2015. márc. 15. 23:35
azt mondta bejön velem pedig jó nő és gazdak 2 háza van de segit barátom lett facen jó hogy itt is vannak rendes emberek
1754. istván76
2015. márc. 15. 23:34
majd rászánom magam én is mind 1 volt 1 nö facebookon ismertem meg pesti még meg is kérdezte nekem a mária utcát pedig kb fél éve csak nem mentem én hülye
1753. pajti
2015. márc. 15. 23:30
Én sem szeretek az emberek szemébe nézni, fotózkodni végképp. A doki majd megvizsgál és elmondja mit tehet.
1752. istván76
2015. márc. 15. 23:28
buszon mindenhol zavarba vagyok
1751. istván76
2015. márc. 15. 23:28
de nem érdekel csak ne lássa más hogy kancsalitok
1750. istván76
2015. márc. 15. 23:28
mikor mondassz v mit a látásélességgel ugy láttam a neten az a szemem sose lessz jo ha gyerekkoromba nem csináltattam meg nem fogok jol látni rjata soha
1749. pajti
2015. márc. 15. 23:26
Mindenképp javaslom, hogy lépjél. Szerintem majd a látásélességgel kapcsolatosan is mondanak valamit.
1748. istván76
2015. márc. 15. 23:06
jaja és hátha ezek megcsinálják egész jól nekem ennél csak jobb lehet biztos amugy tök jól látok a másikkal tübe befüzök 12 böl igaz a jobb szememmel felére kb a dolgoknak csak felét látom azzal ha a bal szemem befogom de esztétikailag lenne jo mer a bal szememmel nagyon jol látok
1747. pajti (válaszként erre: 1735. - Grassy)
2015. márc. 15. 23:06

Szia!


Küldtem privát üzenetet.

1746. pajti
2015. márc. 15. 22:48

Szerintem elsődlegesen akkor hívd fel a Mária utcai Klinikát és kérj időpontot olyan orvoshoz, aki kancsalsággal foglalkozik! :)

Ha engem kérdezel, nem érdemes több száz ezret költeni egy ilyen műtétre, aminél nem olyan biztos a műtét kimenetele tatósság szempontjából és nem tudják annyira pontosan bemérni a szöget és műteni.

1745. istván76
2015. márc. 15. 22:30

most néztem neten SAINT JAMES klinikán ezek az árak Általános vizsgálat: 20.000 Ft, mely levonódik a műtét árából

Kancsalműtét (első): 290.000 Ft

Minden további kancsalműtét: 140.000 Ft ki birná kifizetni segitsetek olyat találni amit atb fizet ingyenes kősz cimem kis0525@freemail.hu

1744. istván76
2015. márc. 15. 22:26
ha v ki tud segitsen kérem cimem kis0525@freemail.hu köszi elöre is
1743. istván76
2015. márc. 15. 22:24
mária utcába ingyenes én megprobálnám mer ennél csak jobb lehet nagyon rondán néz ki már mindent megpróbálnék
1742. pajti
2015. márc. 15. 22:23
Én is érdeklődnék, hogy tb támogatott műtétet hol végeznek. Vagy csak a Mária utcában? És akkor tényleg kihez érdemes menni? Vagy máshol is műtenek felnőtteket?
1741. istván76
2015. márc. 15. 22:21
most akkor hol csináltassam meg szerintettek és pénz nélkül lehet e egyátalán
1740. pajti (válaszként erre: 1736. - LiviuSzilágyi)
2015. márc. 15. 22:17

Sziasztok!


LiviuSzilágyi sajnálom mindazt ami történt veled. Remélem a szemüveg segít, hallottam és hordtam is kiskoromban ilyen szemüveget és használt.

Sényi doktornőnél én sem tudom, hogy amiatt nem sikerült jól a végeredmény, mert azt mondtam legyen mindkettő szemem műtve, mivel egyszer a jobb, máskor a bal áll befelé. Velem is ez a visszaromlás történt, aztán megállt egy bizonyos fokon. A vizsgálatok nálam is úgy zajlottak, alig nézett meg a doktornő.

Amint írtam, újra gondolkozok azon, hogy felkeressek valakit. Megfordult ugye, hogy visszamenjek a doktornőhöz, de a hozzászólásod után minden felelevenedett bennem. :(

1739. istván76
2015. márc. 15. 22:15
kancsalságrol van szó bocs nem irtam
1738. istván76
2015. márc. 15. 22:14
szia livia nekem is megkellene mütetnem 38 éves férfi vagyok és mindig az voltam azt kérdezném gyogy lehet e ingyenesen és melyik korházat ajánlod vagy bárki segitsen köszi mert zavar de nincs pénzem rá
1737. LiviuSzilágyi (válaszként erre: 1736. - LiviuSzilágyi)
2015. márc. 15. 18:25

Ha van valakinek valamilyen kérdése vagy akármi irjon

szivesen beszélgetnék olyanokkal akiknek ugyanilyen problémája van!

s.liviu@hotmail.com

2015. márc. 15. 18:22

Sziasztok.Végre tudok ide írni...

Sajnos nekem is az a szomorú sors jutott hogy kancsalságban szenvedek..:(

Most 25 éves vagyok,de gyerek korom óta kancsal vagyok a Bal szememre.17 éves koromban nagy nehezen rá vettem a szüleimet hogy vigyenek el orvoshoz.Elvittek Nagyváradra(akkor még Erdélyben éltünk) ott egy nagyon kedves és precíz doktornő megműtött,ami tökéletesen sikerült,tényleg nagyon szépen állt a szemem mondhatni tökéletesen. Mütét után szemüveget kellett viselnem,ami 1 év után eltört és úgy voltam vele hogy nem veszek másikat úgy sincs már semmi baja a szememnek.Csakhogy utána lassan fokozatosan,elkezdett vissza befelé fordulni..:(egy ponton megállt,nem olyan mint a műtét előtt volt,de látszott elég csúnyán.Aztán 2012 ben inmár Magyarországon felkerestem újra egy szemorvost,név szerint Dr.Sényi Katalint.Aki behívott vizsgálatra,utána pedig megműtött..Ami teljesen katasztrofálisan végződött mivel a kancsalságomon SEMMIT nem segitett,sőt a mütét után megmaradt egy "Ciszta" a mütét helyén,így persze most még csúnyább a szemem.Sényi doktornő műtét előtt 1x vizsgált meg,mütét után pedig egyszer sem! be sem jött megnézni hogy mivan,sikerült e vagy sem,látok egyáltalán vagy megvakultam semmi...Úgyhogy őt nem ajánlom senkinek.Most 2015 ben elmentem Dr.Knézi Krisztiná hoz,aki rengeteg vizsgálat után rájött hogy azért vagyok kancsal mert fokusz és fénytörési hiba van a bal szememben...Felírt nekem szemüveget azt mondta az segithet,a mütétet nem ajánlja,most 1-2 hét múlva lesz meg a szemüveg remélem tényleg segíteni fog,bár nem hiszem...:(

1735. Grassy (válaszként erre: 1734. - Pajti)
2015. márc. 15. 11:42
Mindenkinek más én nekem ennyit kellet várnom. Sok idő volt tényleg , de nagyon örülök hogy végre túl vagyok rajta. Lehet hogy neked egy hónapot , kettőt kell max várni , attól függ hogy hányan vannak előtted. Küldenél a szemedről képet? Nagyon kíváncsi vagyok milyen a szemed. Nem sokára én is teszek fel képet , sajnos arról már nincs hogy milyen volt ellőtte.
1734. pajti (válaszként erre: 1733. - Grassy)
2015. márc. 15. 10:07

Értem. Köszi.

Akkor jócskán kell várni a műtétre, nem gondoltam volna, hogy összességében legalább félévet.

1733. Grassy
2015. márc. 14. 12:50
Fel hívtam őket telefonon. Kértem idő pontot és kérdezték hogy név szerint , kihez mennék. Mondtam akihez hamarabb mehetek. Így kaptam Dr. Szamosi Annát. 2 hónapot kellet várnom a vizsgálatokra. Elég sokat kellet várnom a műtétre 4 hónapot. Most ahogy gyógyul a szemem egyre jobb. Hajolni , emelni nem lehet , szemtornát viszont csinálni kell. Kontrollra egy hónap múlva kerül sor.
1732. pajti (válaszként erre: 1731. - Grassy)
2015. márc. 14. 12:20

Köszi a választ.

Megkerested őt mielőtt a vizsgálatra mentél vagy bejelentkeztél és így kerültél hozzá?

Mikor kell visszamenned kontrollra?

Remélem rendben gyógyulnak a szemeid. Tényleg mondtak valamit mit nem szabad, illetve mit ajánlott csinálni(pl.:szemtorna?

1731. Grassy
2015. márc. 13. 08:03
Budapest Semmelweis Egyetem és Dr. Szamosi Anna
1730. pajti (válaszként erre: 1729. - Grassy)
2015. márc. 12. 20:50

Jobbulást kívánok! :)

Hol is ki műtött, ha megkérdezhetem?

A számítógépezésről annyit, hogyha nagyon igénybe van véve, akkor elfárad a szemed.

1729. Grassy
2015. márc. 12. 11:12

Sziasztok, tegnap ellőt műtötték mind a két szememet. Altatásban végezték a műtétet , semmit sem éreztem , abban a tudatban voltam hogy fájni fog. De kicsit sem fájt inkább csak akkor ha nagyon oldalra nézzek. 100% nem sikerült amit az orvos is mondott , mivel születésem óta van. De mindent meg tesznek , hogy minél jobban sikerüljön. Mikkor fel keltem nagyon el voltam keseredve , semmi változást nem láttam rajta. Akik eddig látták szerintük nagyon szép és jó lett. Amikor koncentrálok még mindig tudom külön mozgatni a szememet ilyenkor kancsalítok. De ha lazába mozgatom , észre vettem hogy mozog vele a másik szemem is. Amikor a szemem sarkába nézek, valami tárgyra kettős látásom van. Mikor követni kell a toll mozgását nem kancsalítok. Ha valaki mellettem áll és rá nézzek, akkor is nagyon szépen egyenes a szemem. De még így is elő fordul hogy kancsalítok, de sokkal ritkában. Szemüvegben 25 fok helyett , csupán 5 fokot kancsalítok, orvos szerint ez csak akkor fog látszani ha nagyon fáradt vagyok. Számomra ez is hatalmas sikerélmény , főleg a sok pozitív vissza jelzés.


Lenne egy kérdésem , amit el felejtettem meg kérdezni ott. ha gépezek ronthatja a szememet?

1728. Grassy (válaszként erre: 1727. - Bcsaba)
2015. márc. 7. 11:40
Szia, bcsaba szerintem menj el orvoshoz nyugodtan ha zavar. Én is vészesen kancsal vagyok szintén mint te kifelé kancsalítok. Váltott kancsalságom van. T: 20 fok K: 15 fok közelre ki tudok egyenesíteni. Most hétfőn műtenek akkor többet , tudok neked majd mondani. Ha gondolod írj privátot küldhetnél képet a szemedről.
1727. bcsaba
2015. márc. 6. 17:56

Sziasztok!


Én a 30as éveim elején tartok ott, hogy megműttetem a szemem, mert elég sok szorongást okozott már. Előtte persze már sokat agyaltam rajta, és most is bizonytalan vagyok még. A bal szememmel kancsalítok kifelé, pontos fokot nem tudok mondani, de számomra eléggé zavaró, főleg ha távolra nézek. Sajnos ez már csak kozmetikai jellegű műtét lesz, mert tompalátó is vagyok arra a szememre..

Azokat a sorstársakat szeretném megkérdezni akik hozzám hasonlóan egy szemmel látnak, és túlestek a műtéten, hogy mennyire kell aggódnom a kettőslátás miatt? Előjöhet ez a műtétet követően?

Köszönöm!

1726. pajti (válaszként erre: 1725. - Kiza20)
2015. márc. 4. 20:32

Köszönöm, hogy írtál.

Jobbulást kívánok és örülök, hogy jól sikerült a műtéted. :)

Igen, én is olvasgattam és a kettejük nevével találkoztam leggyakrabban. Lehet felveszem mindkettőjükkel a kapcsolatot, hogy mit mondanak.

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook