Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit lehet tenni, hogy hosszantartóan, igazán friss legyen a lehelet? fórum

Mit lehet tenni, hogy hosszantartóan, igazán friss legyen a lehelet? (tudásbázis kérdés)


2009. jan. 12. 21:20
Alapos fog és nyelvtisztítás után kis szájvizes öblögetés. Nálam ez beválik.
2009. jan. 12. 20:40
A TicTac-kal kapcsolatban csak annyit, hogy az én tapasztalatim szerint csak ront a dolgokon. Pontosan a cukor miatt, amit tartalmaz, a cukor savvá bomlik, és annak pedig savanyú az illata. Persze ez csak azután van, hogy elszopogattuk az egészet, addig friss illatot áraszt.
2008. dec. 1. 14:03
rágó...
2008. nov. 13. 10:02
Régi trükk: egy pici darab fahéjat, vagy egy szem szegfűszeget kell rágcsálni rágó helyett. Szuper lesz a lehellet, bár kicsinykét csípős, de én ezt is szeretem benne.
2008. nov. 13. 08:05
Egyébként meg fogmosásnál a nyelv alapos tisztítása is fontos, azon vannak a legtöbb bacik
2008. nov. 13. 08:04
A cukorkákkal az a baj, h cukor van benne..Rontja a fogakat.. Vagy vmi cukormentes cukorkát kell választani :) Kár h a tictac nem az.
2008. nov. 13. 07:32
Régebben volt "Kasu" nevezetű apró cukorka, most "Tic-Tac" a javaslatom, de gyógyszertárban meg kéne kérdezni, nincs-e valami újdonság :)
2008. nov. 13. 07:19
Este fontos találkozóm lesz , és mivel pont méregtelenítek amitől rosszabbá válhat a lehelet,illetve fogászati kezelés közepette vagyok,ezért érdekelne,hogy mivel tehetném frissé leheletem! Ápoltak a fogaim,nem szokott ilyen jellegű problémám lenni! Most viszont nem szeretném ha beszélgetés közben kellemetlen lenne...
2008. nov. 13. 07:19

Naponta 3x fogat mosni. Szerintem ennél egyszerűbb megoldás nem lehet.

A rágó nem megfelelő számomra.

2008. nov. 13. 07:17
Mit lehet tenni, hogy hosszantartóan igazán friss legyen a lehelet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook