Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mit lehet tenni ha két testvér sokat veszekszik? fórum

Mit lehet tenni ha két testvér sokat veszekszik? (tudásbázis kérdés)


12. pemete (válaszként erre: 10. - Szamóca41)
2008. okt. 29. 12:48
Jah, hülye vagyok, a lány az idősebb!!! Okés már az olvasás sem megy. Akkor már nemsokára tényleg vége lesz. Mi anno az öcsémmel addig veszekedtünk, amíg ő nem lett az erősebb, és egyszer nagyon megvert. Azóta nincs vita köztünk:)
11. pemete (válaszként erre: 10. - Szamóca41)
2008. okt. 29. 12:47
Már nemsokára kinövik, és szövetségesek lesznek, ha buliról lesz szó. Csak most majd azon megy a veszekedés, hogy a lány kivel járhat, és kivel nem, mert a bátyus majd megvédi őt a fiúktól. Csak a huginak ez nem nagyon fog tetszeni...
2008. okt. 29. 12:34

Lányom 16,fiam 14 éves.

Nagyon kíváncsi lennék én is egy hatékony módszerre,mert én már sokszor a falnak megyek a rengeteg veszekedéstől:(((((

Eddig még nem sikerült kinőniük!

2008. okt. 29. 02:36
Ami nagyon-nagy fájdalom a szülQknek.
8. niko76 (válaszként erre: 6. - Pemete)
2008. szept. 10. 13:26
a fiu 12 a lány8 éves remélek kinövik
7. berdor (válaszként erre: 3. - Niko76)
2008. szept. 10. 11:33

Szia!


Nekem 6 és 5 évesek a lányaim. Néha tiszta horror amit egymással művelnek. Sajnos olyankor semmi sem segít, most azt próbálgatom, hogy elterelem a figyelmüket, ez bejön, csak nekem kell kötél ideg hozzá!!!!


Ellenben imádják egymást, szóval nem aggódok. Az egyik ismerősnél 16 éves korukig "ölték" egymást a lányok, most viszont nincs olyan nap, hogy ne hívnák fel egymást, nem tudnak egymás nélkül élni.

2008. szept. 10. 10:30
És mennyi idősek most? Mert szerintem el fogják nőni! Sok olyan testvérpárt ismerek, akik 16-17 éves korukig ölték egymást, aztán ahogy nagyobbak lettek elnőtték ezt a dolgot. Majd ők megoldják, elrendezik egymást közt a vitákat. Csak nem szabad nagyon védeni a kisebbet, mert azt kihasználja a nagyobbal szemben, és lehet hogy a nagy meg azért bántja.
5. niko76 (válaszként erre: 4. - Pemete)
2008. szept. 10. 10:20
4 év
2008. szept. 10. 10:06

miért mekkora a korkülönbség?

Köztem meg az öcsém között 6 év van, és anno mikor még együtt laktunk nagyon sokat veszekedtünk mi is, sokszor elvertem, egész addig amíg 13 éves nem lett, és ő lett az erősebb. Akkor egyszer összeverekedtünk jól összevertük egymást, és utána már nem volt több vita:)

Anyukám mindig azt mondta hogy intézzük el egymás között, mikor mentünk panaszkodni.

3. niko76 (válaszként erre: 2. - Gyöngyi)
2008. szept. 10. 09:44
Ha az eggyik megszolal a másik egyből beleszol és már el is kezdték a vitát de mindenen összevesznek.Lehet a nagy obb korkülönbség?
2008. szept. 10. 09:38
Miért, mikor, mi az hogy sokat?
2008. szept. 10. 09:32
Mit lehet tenni ha két testvér sokat veszekszik?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook