Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mit lehet tenni egy ilyen szomszéddal? fórum

Mit lehet tenni egy ilyen szomszéddal? (beszélgetős fórum)


1 2 3
jan. 14. 01:29
nalunk rengeteg fele nemzet el aranylag nagyon bekesen.
69. tumbo2 (válaszként erre: 48. - Aszparagusz)
jan. 13. 11:10
ja,itt volt a szabadulóbuli,kijött négy rendőr.reggel kilenctől hajnali háromig tartott.ki mert volna bemenni közéjük?kb ötvenen voltak.
68. Józsibirka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 13. 10:17
Mizujság azóta?
2021. febr. 6. 14:56
Nálunk is hasonlóan katasztrófák a szomszédok. Ötletünk nekünk sincs, csak tűrünk csendben, és reménykedünk, hogy elköltöznek.
66. Napsugár8 (válaszként erre: 15. - Tumbo2)
2021. febr. 6. 13:40
Mi sem vagyunk puszi-pajtások, de legalább köszönő viszonyban vagyunk, és ha valamit meg akarunk beszélni a másikkal, akkor nem a magas C-n kezdjük.
65. a97b9a4e4e (válaszként erre: 63. - NomNom)
2021. febr. 6. 13:07
Egy kis kedvesség sose árt. Nem lehet tudni, lehet hogy csak maganyosak aztan rossz kedvük van.
64. birebora (válaszként erre: 56. - Fidel)
2021. febr. 6. 13:07

Megérdemelnék még ha kicsit túlzás is.

Az ilyen rosszindulatú, unatkozó embereket jól el kell küldeni a büdös p.csába. Erről az a mondás jut eszembe, hogy "rossz szomszédság török átok"

Tényleg vagy kiböjtölitek, hogy megjavuljanak vagy mint írta valaki elviszi őket az ördög, vagy elköltöztök.

És mindent felvenni, dokumentálni, videózni, fotózni. Kamera felvételt bemutatni a rendőrségen és feljelentést tenni ahányszor csak szükséges.

63. NomNom (válaszként erre: 60. - A97b9a4e4e)
2021. febr. 6. 12:58

Nem olyan fajtának tűnnek a leírás alapján akiket meghat a kedvesség.

Egyszer laktam olyan helyen ahol az alsó idős házaspár úgy üvöltette a TV-t egész nap és éjjel h nem lehetett tőlük aludni, TV-zni stb.

Én nem szóltam de több más szomszéd igen és volt aki először csak átment sütivel meg hogy tetszenek lenni stb. és mondta h vizsgára tanul, lehetne-e picit lejjebb venni a hangerőt.

Elküldték a büdös p-be, hogy nekik ez az egyetlen szórakozásuk és nem lehet.....

Ezt több féle képpen meg lehetett volna oldani úgy hogy mindenkinek jó legyen és ne kelljen senkit sehova elküldeni.:(

Én meg simán elköltöztem. xD Mondjuk nem miattuk.

62. df1e1c376c (válaszként erre: 59. - NomNom)
2021. febr. 6. 11:34
Érdekes. És amúgy kifizették az új gumikat zokszó nélkül?
2021. febr. 6. 11:27
Maszk és köhögj rá. Az szép.
2021. febr. 6. 11:27
Nyitni kéne feléjük egy kis kedvességgel. Hátha megváltozna a hozzáállásuk. Van családjuk egyebkent az idos szomszedoknak?
59. NomNom (válaszként erre: 58. - Df1e1c376c)
2021. febr. 6. 11:08
Pontosan, nem is értem azt hogy hagyhatták... Ez kicsit így gyanús.
58. df1e1c376c (válaszként erre: 55. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 6. 09:15
Akkor kellett volna feljelenteni, mikor kiszurta a kereket.
57. 5236d12e25 (válaszként erre: 48. - Aszparagusz)
2021. febr. 6. 08:10

Nem. A rendőrségnek az a feladata (elméletben, gyakorlat persze más) hogy a zaklatót megakdályozza az újabb zaklatásban, fenyegetőzésben.

Mi ez ha nem zaklatás?

56. fidel (válaszként erre: 55. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 6. 00:33

Azzal,hogy itt meséled a problémákat nem oldódik meg semmi! Föltehetöleg unalomüzök vagytok az öregeknek.

Coviddal már próbálkoztál? Maszk le és köhögj rá...

55. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 53. - Rabankari)
2021. febr. 5. 20:26
Lassan már tényleg féltem is, főleg ha beváltja a fenyegetőzését, azt meg ugye nem szeretnénk megvárni. A legkisebb fiam egyszer sírva jött be az udvarról mert labdáztak kint, az udvaron és lehet hogy tényleg kicsit hangosabbak voltak focizás közben de akkor oda kell menni a gyerekhez üvöltözni vele, meg egy 9 éves kisgyereket fenyegetni? A nagyobbik lányom már egyszer eligazította a nénit, mert amikor a barátja beállt a hidunkra a kocsijával, egész egyszerűen kiszúrta a kerekét. Kültéri kameráink vannak, azon keresztül láttuk, és szóltunk nekik is, hogy még egy ilyen és megyünk a rendőrségre. Azóta nem mernek az udvarunk körül csinálni semmit, de mérget attól még simán át tudnak dobni észrevétlenül, meg hát a gyerekek is félnek tőlük.
54. shanta1 (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 5. 19:30

Ezeket a fenyegetőzéseket vedd fel telefonnal. A kocsi dobálást is. Mindent, hogy védve legyél.

Az sem baj, ha tudnak róla.

Sajnos mást nem tudsz csinálni.

Várni, ahogy írták csak elviszi egyszer őket az ördög.

53. rabankari (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 5. 19:21

Rögzítsd a fenyegetōzését kamerával, jelentsd fel, ahol csak lehet!

Kérj birtokvédelmet! Ne hagyd magad! Ha fenyeget hívd ki a rendōröket. Az ilyen agresszív fenyegetōzōtōl már félteném a gyerekeimet is!

52. vivo44 (válaszként erre: 38. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 5. 18:13
Ismerős sajnos. Mi éppen a harmadik fázisában vagyunk a 20.-ik napon.(2-3 havonta).Költözés nem opció, de sajnos nem tudsz mit tenni. Annyit igen, hogy feljelented a rendőrségen, ha tudod 100%-ig, hogy ő a bejelentő.
51. a97b9a4e4e (válaszként erre: 49. - Aszparagusz)
2021. febr. 5. 18:00
Itt nem errol van szo, mert kozvetlen az o garazsuk mellett ott a mienk is, a miénken meg van ajto. Ablakok vannak a garázsán, ajtóra mar biztos nem futotta. Igy all egy eve, mikor megépult a garazs akkor kerultek ide a kutyai is.
50. Suesue (válaszként erre: 21. - Fidel)
2021. febr. 5. 17:55

Nem tudnak semmit tenni, maximum tanácsolják a polgári peres eljárást.

Engem is megáldott az élet egy hibbant alakkal, az egész falu mondta, hogy vigyázzak vele, mert bolond, de eddig soha nem volt konfliktusom az életben, azt gondoltam ezt is meg tudom oldani. Mint kiderült nem, de azóta felhúztam egy kerítést, lefedtem sötétzöld hálóval, meg az emeleti ablakát is eltakartam vele meg magasítva azt a részt. Kihívta a rendőröket, hogy ezt nem tehetem meg, erre a rendőr mondta neki, hogy ha akarok 10 méteres kerítést húzok a telkemre. Nálunk úgy kezdődött, hogy átjárkált, elég vidék senki nem zárta a kapukat, én elkezdtem, de ma már sajnos mindenki, egyre több a piti bűnözés itt is. :( Elrettentésnek mozgásérzékelős kamera, ami arra jó, hogy bizonyíték, de nem bíztatnak a hatóságok változással. Mi el tudnánk adni, de nem akarunk 15-20 évre elköteleződni egy banknak, annyira felmentek az ingatlan árak, hogy mindenképp hitel kellene, és azt nem akarom. A mienk az pici, és jelenleg csak nagyok vannak eladók.

49. aszparagusz (válaszként erre: 10. - A97b9a4e4e)
2021. febr. 5. 17:51

Lehet, hogy nem a luxus miatt, hanem mert az építésügyi előírások nem engedik meg a garázs építését.

Így meg nem minősül annak.

48. aszparagusz (válaszként erre: 34. - 5236d12e25)
2021. febr. 5. 17:49
A rendőrségnek nem az a feladata , hogy ilyen szomszéd perpatvarokkal foglalkozzon.
47. aszparagusz (válaszként erre: 2. - Cc7a88f96d)
2021. febr. 5. 17:46

Nincs olyan, hogy törvényileg (bár ezt régebben sem törvény szabályozta, hanem alacsonyabb szintű jogszabály) mikortól tilos a hangzavar.

Egész nap úgy kell élned az életed, hogy ne zavard a környezetedet.

46. aszparagusz (válaszként erre: 8. - Napsugár8)
2021. febr. 5. 17:45

Valószínűleg nem az ő konyha ablakuk szabálytalan.

Ahogy az anonim f.i írta, egy nyitott "garázsuk" van, aminek csak teteje van, oldala nincs. Ezt valószínűleg utólag azért építették így, mert garázs a telekre nem építhető, de ilyen módon valamilyen szinten mégis védett helyen áll az autójuk.

45. a97b9a4e4e (válaszként erre: 43. - Tumbo2)
2021. febr. 5. 17:42
Ajajj. Az se jó. Amúgy nincs bajom a kutyákkal, ha nem ugatnának folyton, elviselném őket. Néha kaját is dobok át nekik, ha nincs itthon a szomszéd, mert nem szereti. Csonton legalább elrágódnak egy darabig, addig se ugatnak.
2021. febr. 5. 17:40
Hát nem vagy könnyű helyzetben.
43. tumbo2 (válaszként erre: 32. - A97b9a4e4e)
2021. febr. 5. 17:35
egyszer mentem be a hivatalba,mert az egyik házból állandóan kijött a négy kutya,cibálták a szatyromat,gondolom éhesek voltak,a gyerekek féltek arra biciklizni.pár nap múlva eltűntek a kutyák,szerintem agyoncsapták őket.
42. NomNom
2021. febr. 5. 17:32
*sajnálom
41. NomNom (válaszként erre: 38. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 5. 17:32

Hú de rosszindulatúak ...

Ha zavarja is őket, ezt akkor sem így kéne. Hát sajnált, bevásároltatok velük. :/

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook