Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit lehet tenni egy felsőfokú angol nyelvvizsgával? Milyen továbbképzések vannak? fórum

Mit lehet tenni egy felsőfokú angol nyelvvizsgával? Milyen továbbképzések vannak? (tudásbázis kérdés)


2012. ápr. 5. 18:27

Hiába van felsőfokú angol nyelvvizsgád, ha mellé nem társul egy diploma vagy legalább egy jó szakma.


Persze nem veszítessz semmit, ha lerakod, sőőőt. Eléggé feldob egy CV-t, ha a nyelvismeret pontnál ott szerepel egy felsfokú nyelvvizsga. De mellé keress valami szakmát vagy főiskolai szakot, ami érdekel.


A kettővel együtt már több esélyed lesz elhelyezkedni itthon.

2012. ápr. 5. 16:45

Önmagában nem sokat érsz a felsőfokú nyelvvizsgával, se a középpel.Attól is függ mi az alap végzettséged.

Csak egy szükséges plusz.

8. SzánI. (válaszként erre: 7. - Ágio8405)
2012. ápr. 5. 15:49
Nem középfokú nyelvvizsgára gondoltam, az van többnek is. A felsőfokúról beszéltem, hogy nincs olyan ismerős a környéken akinek lenne.
2012. ápr. 4. 20:46

Nem tudom hol élsz hogy nincs körülötted senkinek nyelvvizsgája mivel eleve már a diploma feltétele.

Ha nyelvet tudsz akkor inkább a külföldön érvényesülés jobb.

Én nem azt mondom nem árt a nyelvvizsga csak azt hogy nem tudsz csak azzal elhelyezkedni.... De persze senki nem veszi el töled a tudást vesziteni nem veszitesz vele, sőt.

6. SzánI. (válaszként erre: 5. - Fisica)
2012. ápr. 4. 19:25

Én is erre gondoltam, nagyon szeretem az angolt egyébként is.

Nem ártok azzal, ha esetleg jobban belemerülök, és komolyabban készülök a nyelvvizsgára.

2012. ápr. 4. 19:23
Ha nyelvet tudsz rengeteg kapu nyitva áll előtted, még ha nem is konyítasz a meghírdetett álláshoz, majd bele tanulsz.. sokszor a nyelvtudást jobban értékelik, mint a szakmát.
4. SzánI. (válaszként erre: 3. - Ágio8405)
2012. ápr. 4. 18:59

Jajj már ne keseríts el! :D


Még csak most kezdem el...

Azért túl sok embernek nincsen nyelvvizsgája.

Az ismertségi körömben egyáltalán nincs senkinek.

2012. ápr. 4. 18:56
Csak a nyelvvizsgával nem nagyon hiszem, ha nincs más végzetséged. Felsöfokú nyelvviszgája sokaknak van.
2012. ápr. 4. 18:41
Szeretnék letenni felsőfokú angolt, de mihez kezdjek ezután? Milyen továbbképzések, vagy esetleg munkahelyek vannak, ahol ez szükséges?
2012. ápr. 4. 18:40
Mit lehet tenni egy felsőfokú angol nyelvvizsgával? Milyen továbbképzések vannak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook