Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit lehet tenni a pattanásos bőr ellen? Hogyan lehet elmulasztani? fórum

Mit lehet tenni a pattanásos bőr ellen? Hogyan lehet elmulasztani? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6 7
35. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 33. - Csibe78)
2007. okt. 25. 22:06
hát nehéz de megoldom, 2 állás mellett, van hogy 10 után ülök be, de utána olyat alszom hogy csak na
2007. okt. 25. 19:27

Én a propoliszos krémet tudom ajánlani! Nagyon jó gyulladás csökkentő. Nekem mensi idején szokott tele lenni az arcom, és a dekoltázs. Ilyenkor naponta többször vékonyan bekenem, és két nap alatt eltünteti a patikat.

Száraz bőrre pedig az un. lila krémet tudom ajánlani. Nagyon jó hidratáló, és megköti a bőrben a vizet, visszaadja az életet a bőrnek.

33. Csibe78 (válaszként erre: 32. - 94c02c5bb5)
2007. okt. 25. 19:24
Húúúúú de irigyellek, hogy van minden nap 30 perced, hogy meditálj a sátracskádban! Azt hiszem nekem maradnak a krémek :(
2007. okt. 25. 09:14
Sziasztok, nekem a legjobb az infraszauna, minden bőrbajomat meggyógyította. A bőrőm babapuha és tiszta, a narancsbőr látványosan eltűnt, a combom felszíne is sima, nincsenek már göröngyök. Aki teheti szerezzen be egy ilyet, hosszú távon sokkal kifizetőtőbb mint bármilyen krém, stb. Mostmár semmit nem kell kennem magamra, testápoló sem. Mindennap beugrom a kis sátramba, 30 perc meditálás a melegben és kész.
2007. okt. 24. 22:31

Sziasztok!

Én is csak a saját esetemet tudom leírni. Tini koromtól olyan pattanások voltak az arcomon, amik piros, meg kék gyulladt gócokat alkottak és időnként kifakadtak. Fájt és hegesedett. Elmentem bőrgyógyászhoz, a kapott gyógyszertől fekete lett a nyelvem. Próbáltunk sok mást, arctonikot, lemosót, krémeket, nem használt semmi. 30 elmúltam, amikor leterített a candida. Kaptam egy csomó gyógynövénykészítményt, étkezési tanácsot és azóta nem vagyok pattanásos. Szóval, megtanultam: ha már nem vagy tini, a pattanás belső problémákra utal. Ki kell tisztítani a szervezetet. Ezenkívül sokan szárítják az arcbőrüket, hogy ne legyen pattanás, de a szervezet érzékeli a szárazságot és mégtöbb pattit nyom ki. Lehet, hogy egy jó Q10-es, zsíros krém+ grapefruit mag csepp (ami fertőtlenít de nem bántja a bőr flóráját) megoldja a problémákat.

2007. okt. 24. 19:10

Sziasztok!

Nekem az a problémám,hogy egy ideig csak a homlokom volt ronda,de az is időnként csak.Most az egészen kitisztult(lekopogom)bár nem tökéletes,de most egyik napról a másikra oldalt az arcom lett nagyon csúnya sebes,és rettentő száraz:S mit tudnék ellene tenni?nagyon zavar:(:(

29. andy78026 (válaszként erre: 27. - Regepi)
2007. okt. 9. 16:39

Sziasztok.Nekem is nagyon sok gondom volt a pattanásokkal.Semmi sem segített.Aztán tavaj kiptóbáltam egy új készítményt,amitől teljesen elmúltak, szép és bársonyos lett az arcom.Nagyon megéri, bár elég drága, de tutira hatásos.Legalább is nekem segített. Kattincs a linkre és ott meg is tudod rendelni.Kissé húzós az ár,de több mint 3 hónapig elég.

[link]

28. Csibe78 (válaszként erre: 27. - Regepi)
2007. aug. 29. 17:38
Nekem az is bevált (mármint az aloe-vera)
27. regepi
2007. aug. 28. 22:26

Sziasztok!

Most találtam erre a fórumra. Nem vagyok már éppen fiatal. Nekem a fiam szedte a Roacutánt, valóban szigorú ellenőrzés mellett. Összesen kb. 3/4- gyenge 1 évig, 1 évvel ezelőtt,de sajnos a kezelések ellenére úgyan olyan az arca mint előtte. A doki nem akarja újból felírni Neki. Aki tudna valami hatékony módszert, az segítsen, írja fel! Már szinte mindent kipróbáltunk amitől egy kis javulást vártunk. Jelenleg az AloeVerában gondolkodunk.

26. d9d8721118 (válaszként erre: 23. - Sese)
2007. aug. 17. 20:35
Szuszika nagyon ügyesen elmondta a lényeget. Én is ennyit tudtam volna mondani. Sajnos nagyon oda kell mindenre figyelni, nem egyszerű. De hatásos.
25. Szuszika (válaszként erre: 23. - Sese)
2007. aug. 16. 21:41

Szia Sese!

A Roacutan egy nagyon erős gyógyszer, csak orvosi felügyelet mellett használható, bőrgyógyász írhatja fel. Előtte és közben is elküld laborvizsgálatra, mert komoly mellékhatásia lehetnek, többnyire csak a legvégső esetben írják fel. Valóban nagyon szigorúan vigyázni kell arra, hogy ne ess közben teherbe, sőt alá is íratnak egy papírt, hogy ezt tudomásul vetted és betartod.

Ezen kívül nem lehet vele napozni se, és nagyon szárítja a bőrt, úgyhogy kutyulós testápolót is írnak fel hozzá, meg nagyfaktorszámú bőrvédőt.

Elég sokáig kell szedni, általában egy évig, van akinek tovább. Nekem elég volt az egy év.

Nekem már semmi sem használt, de ettől elmúlt.


Ha nem ennyire súlyos a helyzet, jó használatot tehet még a bioptron lámpa is.

2007. aug. 16. 21:31
Sziasztok! Egy elborult pillanatomban megrendeltem a ProActiv csomagot, amit most ezerrel reklámoznak a tvben. Van benne egy arcradíroslemosó, egy tonic, egy nappali és egy éjszakai krém, meg egy mask (+ aji papucs). Mindez kb 15000 FT, már nem emlékszem pontosan. De ami újdonság -->> HAT. Rengeteget tisztult az arcom, az orromról tünnek a miteszerek, ráaádsul fini selymes a bőröm. Nem lett semmi bőrirritáció vagy kiszáradás mint más termékektől. Csak ajánlani tudom... Drága, de megéri az árát!
23. sese (válaszként erre: 22. - D9d8721118)
2007. aug. 16. 18:28
ÉS azt még megtudnád mondani hogy ez hol szerezhető be vagy, hogy mi?
2007. aug. 16. 18:03
Roaccutan terápia. De csak férfiaknak javasolt. Ha nő használja, és esetleg terhes lesz, a babát el kell vetetni, mert fejődési rendellenességet okoz. De tuti hatásos.
21. sese
2007. aug. 16. 17:21

Az engem is érdekelne durcuska


köszi előre is;)

20. 991217 (válaszként erre: 3. - 0f7d1c0ff8)
2007. aug. 8. 15:30

Szia!


A pattanással kapcsolatosan írtál itt valami csodaszerről ma pont egy éve...Érdekelne mi ez, mit használtál? Köszi!!!

19. Loni
2007. máj. 30. 15:34

Én a szaliciles alkoholt tudom ajánlani. Gyógyszertárban lehet kapni, nem is túl drága. Naponta kétszer átkened vele, szerintem segít. Szárít és gyulladáscsökkentő hatása van.

És amit már más is írt: kerüld a zsíros és sós ételeket (csipsz, majonéz, sós krékerek). A csoki is kerülendő. Sőt, ha érzékeny vagy, a csirkehús is.

És érdemes rendszeresen elmenni a kozmetikushoz, hogy szakszerűen áttisztítsa a bőrt. Biztosan ő is tud segíteni, speciális, a bőrtípusodnak megfelelő segítséget adni.

2007. máj. 30. 14:32
A propolisz nagyon nagy segítség a pattanásos bőrre. Nem igazán hittem, de nekem segít. Már közel vagyok a 3X-hez, de még néha mindig úgy nézek ki, mint egy tini. Nem sokkal ezelőtt találkoztam ezzel a krémmel. És használ, persze nem varázsütésre, hanem szépen lassan.
2007. máj. 11. 09:32

Kenegetheted bármivel, ha több zsírosat eszel nem fognak eltünni a patik.Nem csak a csoki, de majonéz, sajtok, chips stb. ami a köztudatban nem kifejezetten a zsíros kaja címszó alatt szerepel, sok zsírt tartalmaz.

Naponta legyen nagydolog, hogy a mérgek távozzanak a szervezetböl.

Sok ásványvíz.

Így együtt - a kencékkel, tisztítókkal- tuti rendbe teszik a bört:)

2007. márc. 11. 19:19
probald meg az aloe veraval kezelni.
2007. jan. 25. 22:13

Én egy csomó mindent kipróbáltam már, de főként az államon és mostanában a mellkasomon is jönnek, bezzeg kamaszon szinte egy sem volt. Most + több éve szenvedek vele, mitől lehet?

Én az élesztőt vízzel szoktam elkeverni, és azzal szárítani,de tonic, arclemosó, dalacint is használtam. SEMMI,kicsit enyhül, aztán gőz erővel megint kezdi. :o((

2007. jan. 24. 22:12
Én egy holt-tenger iszapos szappant használok, és azóta szinte nem jöttek ki azok a fránya pattanások. Nevo-nál lehet kapni. nekem nagyon bevált.
13. gkreka
2006. dec. 16. 08:05
még egy dolog eszembe jutott, nekem segített, ha rendszeresen(hetente) bőrradíroztam az arcomat, nyakamat, stb., egyszóval a próblémás területeket. utána úgy éreztem, hogy sokkal hatékonyabbak a különböző szappanok, krémek.
2006. dec. 15. 07:41
Gyógynövényes boltba lehet kapni,agyagos maszkot/rózsaszin doboza van/,a nevét elfelejtettem.De tényleg csodákra képes!Én régen már tényleg mindent kipróbálttam a legdrágabbakat is,de ez segittet.
11. gkreka
2006. dec. 1. 16:51
bioboltban lehet speciális szappant kapni (gyógynövényes)pattanásos bőrre.
2006. dec. 1. 16:03
Rájöttem h a mellkasomon mitől jönnek ki... Van egy nagyon szép nyakláncom, rózsakvarc díszítéssel és valószínűleg arra lehetek allergiás...
9. Pussycat (válaszként erre: 6. - E71af41436)
2006. aug. 21. 18:57
Igen csak eddig nem jöttek a pttanások, ha jött akkor pedig hamar elmúlt, és szinte egyik napról a másikra most nyáron, "kipattogtam" teljesen. Nem is sajnálom rá a pénzt, mindenféle arctisztítom és tonicom is van, de nem használt eléggé, de most vettem gyógyszertárba rá, fertőtlenítőt, még csak pár napja használom, de újabb patti tényleg nem jött ki.
2006. aug. 21. 16:49

A gyógyszertárban lehet kapni tiszta alkoholt, nekem bevált. Szappannal jól meg kell mosakodni és utána bekenni az arcot.

Az élesztős pakolás is szárítja a bőrt /egy kevés tej + élesztő = kenhető legyen Rákenni az arcra, megvárni amíg megszárad, majd ledörzsölni/, legtöbbször a zsírossága miatt vagyunk pattanásosak.

2006. aug. 15. 17:35
Nagyon jó az "aknesol" ecsetelő. Gyógyszertárban lehet kapni.Jól szárít és gyulladáscsökkentő.
6. e71af41436 (válaszként erre: 2. - Pussycat)
2006. aug. 11. 19:33
16 éves vagy,pont abban a korban amikor a pattanások csak jönnek és alig múlnak. van már annyiféle tonic amivel lehet kezelni az ilyen bőrt,tessék pénzt szánni rá. ha drágállod,akkor a patikusok segítenek olyan szerek kiválasztásában,ami olcsóbb de hatékony....
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook