Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mit lehet tenni a munkahelyen az arrogáns nőgyülő munkatárssal? fórum

Mit lehet tenni a munkahelyen az arrogáns nőgyülő munkatárssal? (beszélgetős fórum)

20. OldPinokkio (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 10. 20:19

Kis iskolás koromban mindig húzogattam az osztálytársam copfját. Életem átívelő beteljesületlen szerelmem volt.

Most, hogy előre léptél, elérhetetlenebbé váltál a számára. Miért ne lehetne ez az egyik ok. A haj húzogatás már nem felnőttes.


A másik lehetőség, hogy látványosan kérj segítséget tőle a munkádhoz, de olyat, aminek biztosan nem tud megfelelni.


A harmadik, hívd meg kávéra és utána kérd meg, hogy mossa el a Te poharad is.


A negyedik, fogadd meg a többi hozzászóló ötleteit.


A szövés érdekes javaslat, kíváncsi volnék honnét jutott ez eszébe?

19. michelle.r (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 10. 13:32

Mondd hogy nem szükséges, a bejárónő mindent megcsinál, mire hazamész. Majd villantsd rá elbűvölő mosolyodat, és hagyd ott.


Az ilyeneket csak úgy tudod kezelni, ha érezhetően nem veszed komolyan. Abból táplálkozik, hogy ugrasz a szemétségeire.

18. Ildi
2022. jún. 9. 22:37
helyretenni.
17. LBO (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 9. 22:22
Hagyd a pics@ba! Szüljön lovat az ilyen. 😉
2022. jún. 9. 17:55

Én hangosan nevetnék, amikor csak meglátnám, persze lenéző pillantásokkal kísérve, valamint látványosan súgnék valamit

(bármit )a közeli munkatársamnak visszanézve rá.

Megütné a guta, az tuti. Hagy higgye, hogy olyat tudsz róla, amit még ő sem :))

15. 55Judit (válaszként erre: 14. - Liliom10)
2022. jún. 9. 16:46
nem az a lényege a dolognak. Mi a sperma más néven? Na az ő. Ha meghallja, férfiként érteni fogja.
14. liliom10 (válaszként erre: 9. - 55Judit)
2022. jún. 9. 15:44
Ő volt a leggyorsabb, de az, hogy az ő farka (a spermiumé) mozgott a leggyorsabban, nem utal sem az eszére, sem az IQ-jára,stb., az csak fizikai adottság !
13. ildi992 (válaszként erre: 12. - 55Judit)
2022. jún. 9. 15:39
Igaz, de nem mindenki ilyen alkat. Van aki képtelen visszavágni. A visszavágás, nagyon durva esetekig is képes elfajulni, mert majd jönnek az egyre durvábbak. Napi kihívásnak is veheti a másik, hogy veled ezután így kell viselkednie, mert legalább szórakozik. Nem süllyednék le a másik szintjére. Figyelmeztetném, hogy ez nem helyes. Biztos, hogy nem fogja megérteni, sőt jobban fogja mondani az egészet. Írány a HR
12. 55Judit (válaszként erre: 11. - Ildi992)
2022. jún. 9. 15:34
Én úgy voltam az ilyenekkel, hogy had beszéljen, tisztul a feje. Volt hogy mondtam is. Sőt megkérdeztem 1-1 sekélyes beszólás után hogy ugye mennyivel jobb hogy ez kijött belőled? Ha azt látja hogy idegesít, annál inkább csinálja. Ha azt mondja hülye vagy, mondd vissza hogy te is! Azt kell lássa, nem bosszant.
11. ildi992 (válaszként erre: 9. - 55Judit)
2022. jún. 9. 15:29
Hiába koncentrálunk a munkára. A folyamatos sértegetés, leszólás, beszólás, bizony kikezdi a másikat. Hiába szólunk be, fél másodperc alatt, olyat válaszol, hogy köpni nyelni nem tudunk utána. De mindenesetre ez az első lépés, aztán a HR
10. liliom10 (válaszként erre: 9. - 55Judit)
2022. jún. 9. 15:26
:)))
2022. jún. 9. 15:25
Lehet a munkára koncentrálni, és nem leereszkedni az ilyenhez. Meg se hallanám amit mond. Megmutatnám csendben minden percben hogy jobb vagyok nála. Ha mégis besokallnál, kérdezd meg tőle hogy az egymillió sperma közül tényleg te voltál a leggyorsabb?
2022. jún. 9. 15:21
Minden cégnél szerintem fontos a jó munkahelyi környezet. Sok esetben azért engedik meg maguknak az ilyen viselkedést, mert nem tesznek semmit elle.
7. ildi992 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 9. 15:20
Beszólnék neki, de úgy, hogy ha később feljebb kerül az ügy ne tudjon támadni, a szavak véget amiket használtál, hogy végye magát. Ha nem használ, bizony a főnök segítségét kérném. Hiszen azért léptett előre mert megbízik benned. Legalább tudod, hogy későbbiekben mennyire számíthatsz a főnöki segítségre. :)
2022. jún. 9. 14:40
HR-en felnyomnám a f.szba.
5. liliom10 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 9. 13:48

Kisebbrendűségi komplexusa van. Látja, hogy egy okos nő elé (vagy följebb) került, és piszok irígy Rád. Húzd ki magad, veregesd meg a válladat ! :)

Válaszoltál neki valamit ?

4. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 9. 13:25
Ő pedig elmehet a disznók közé sz...t lapátolni, mert kb. annyit ér a munkahelyi teljesítménye.
3. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 9. 12:48
Én elküldeném a francba, biztos nem állnám meg szó nélkül, de én nem is vagyok az a fajta...
2. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 9. 12:34

Carba sem venném ameddig csak arcoskodik.Ő lenne a láthatatlan ember.


Ha cselekedne ellenem,az más téma.

2022. jún. 9. 12:28

Nem tetszik neki, hogy előrelépek a munkahelyen és azt mondta menjek haza a konyhába főzni utána meg szőjek és mossak.


Vagy szólni kellene a főnöknek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook