Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mit lehet kezdeni Atkins alatt fellépő édesség-sóvárgással? fórum

Mit lehet kezdeni Atkins alatt fellépő édesség-sóvárgással? (tudásbázis kérdés)


2011. márc. 10. 16:37
Azt nem hallottam , hogy pszihiátriára került tőle valaki, de azt ,hogy az egészségre nagyon káros édesanyám tapasztlata a saját bőrén! Szerencséje volt, mert épp valamilyen okból vérvételre és vizelet vizsgálatra kellett mennie,mialatt csinálta, és acetont találtak a vizeletében és a vérképe is borzalmas volt, és kérdezték, hogy mit csinál vagy csinált magával? Ő meg mondta, hogy csak fogyókúrázik!Az orvos mondták, hogy azonnal áljon le vele, és kezdjen el szénhidrátot enni, mert akár a szervei károsodhatnak isA szénhidrátmegvonás nagyon súlyos következményekkel jár!! Azzal működik a szervezeted, a szerveid az a benzin! Az Atkins- diéta az egyik lehető legrosszabb választás! Bár ez saját vélemény a tapasztalatok melett!
2008. jún. 8. 17:41
Hülyeségnek tartom az atkins diétát,már hallottam,hogy kik ezt a diétát választják,sokan teljesen megváltoztak személyiségileg.Agresszívek,depressziósak lettek,s volt olyan is,hogy egyik-másik a pszihiátrián kötött ki.Mielőtt fogyókúrázni kezd valaki,előtte feltétlen tájékozódjon arról,milyen utóhatásai lehetnek,az éppen folytatott diétának.
2008. jan. 7. 18:02
bár még nem próbáltam, aranykolloid jó a szénhidrátfüggőségre, az is segíthet
2008. jan. 7. 17:51
cukormentes tejszínhab, tiramisu krém és Mariann kókuszgolyóját (a receptek között megtalálod) szoktam megcsinálni, azt eszegetem, ha nem bírok magammal. Isteni finom!
2008. jan. 7. 17:50

Krómtablettát szedjél...vagy ha végképp nem bítod vegyél Norbi-pudingot vagy Norbi Túró rudit. Persze számold bele a napi szénhidrátfogyasztásodba.

Esetleg megpróbálkozhatsz az édesítőszeres túróval, de nekem nem ízlett igazán.

2008. jan. 7. 17:44
Mit lehet kezdeni Atkins alatt fellépő édesség-sóvárgással?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook