Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit lehet kezdeni a hajjal, amit a fodrász elrontott? fórum

Mit lehet kezdeni a hajjal, amit a fodrász elrontott? (beszélgetős fórum)


13. grizus
2013. máj. 20. 19:14
Másik fodrásszal vágatni egy elviselhető fazont, és utána várni... várni...
12. bc257fd221 (válaszként erre: 1. - C6d087edcb)
2013. máj. 20. 18:59
Ha a környezeted nem vett észre semmit,akkor nem lehet annyira gáz,ezeknél a rövid frizuráknál egyébként sem hosszú a várakozási idő,szinte havonta lehet vágatni.Nekem is rövid,és bizony van mikor elcseszi a fodrászom:D
2013. máj. 20. 18:53
várni vele...
10. moonlight13 (válaszként erre: 7. - C6d087edcb)
2013. máj. 20. 17:43
Szerintem is azt próbáld ki, amiket itt írtak. Vannak olyan frizurák, amiket a fodrászon kívül mások nehezen tudnak megcsinálni!
9. 9c57fd10dc (válaszként erre: 7. - C6d087edcb)
2013. máj. 20. 15:37

És ha szárítás előtt hajhabot nyomsz rá, hogy jobban tudd formázni? És szárítás után meg hajlakk?

Nekem is volt, hogy túlzott ritkítást csináltak, sajnos 1-2 hónap kellett mire újra megnőtt és visszatért a régi állapotába... :(

2013. máj. 20. 15:36
Volumen növelő balzsam nem használna?Aztán ha visszafelé szárítod(lehajtott fejjel)az növeli és utána tupírozd.
2013. máj. 20. 15:30
A gondom az, hogy bár nem látszik, eléggé megritkította, és most olyan "sehogy-sem-áll".
2013. máj. 20. 15:29
Mikor túl rövidre vágta a fodrász a hajam, akkor pl állandóan összefogtam és olyan kütyükkel vontam el a figyelmem mint pl egy kellemes illatú sampon, klassz ápoló balzsam, hajnövekedést elősegítő dabur vatika pakolás ... próbáltam ellensúlyozni, hogy azért valahogy jobb legyen a hangulatom :o))
5. moonlight13 (válaszként erre: 1. - C6d087edcb)
2013. máj. 20. 15:29
Egyáltalán mi a gondod vele? Ebből, amiket írtál ezt egyáltalán nem érteni!
4. moonlight13 (válaszként erre: 2. - Diegóóó)
2013. máj. 20. 15:26
Én is épp erre gondoltam. Ha a környezet észre sem veszi a változást, akkor mi milyen tippet adjunk?
2013. máj. 20. 15:25
Nekem amikor elrontották a hajam, a Hajas szalonba mentem "javíttatni". Nem szégyelltem, hogy előtte másnál voltam, mert nekik nem az a dolguk, hogy bíráljanak... De értem, hogy miért éreznéd magad kellemetlenül, hidd el, nem kell. Én a helyedben felhívnám a fodrászt, és megbeszélném vele a dolgot. (Kb 2 hete én is ezt csináltam, amikor a fodrász kicsit önálósítva magár olyan hajat készített amilyet ne kértem...) Végül is néma gyereknek anyja sem, és te is megkönnyebbülnél. Nagyon rossz közérzetet tud okozni egy elrontott frizura. Sajnos tapasztalataim szerint más nem segít, csak egy profi és az idő.
2013. máj. 20. 15:23
Így látatlanban elég nehéz lenne tippet adni....
2013. máj. 20. 15:15

Hosszú, sötétbarna, dús, hullámos hajam volt egészen két évvel ezelőttig. Azóta félévente vágatom, kicsit változtatok a fazonon stb. Sokkal jobban szeretem ezt, mint azt, amilyen régen volt, viszont pár hete megint vágattam belőle. Mivel a fodrászom elment, egy másikhoz kezdtem járni (de valószínű, hogy először és utoljára voltam nála), Halle Berry-s frizurát szerettem volna, de elég rosszul sikerült. A környezetem igazából alig vette észre a változást, engem viszont nagyon zavar. Próbáltam már a zselét, próbáltam kivasalni, simán beszárítani... mindent kipróbáltam, tippeket keresgéltem a neten, de reménytelen. Fodrászhoz most nem szeretnék elmenni, mert tudom, hogy nemigen szeretnek más által elrontott hajat helyrehozni, ezért még várok egy kicsit.

Nem annyira vészes a helyzet, tehát mondom, igazából aki minden nap lát, észre sem veszi, de nekem minden reggelem egy kész káosz, mert nem tudok mit kezdeni vele, sehogy sem tetszik, mindenhogy idiótán áll.


Ti mit kezdenétek vele? Van valami ötletetek? Szívesen olvasnék tippeket, esetleg ha linkelnétek be cikket, amiben lépésről-lépésre le van írva (én nem sokat találtam), vagy ha Ti írnátok, azt is nagyon megköszönném! :)


Egy kétségbeesett lány. :D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook