Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit lehet ilyen helyzetbe csinálni? fórum

Mit lehet ilyen helyzetbe csinálni? (beszélgetős fórum)


16. Bucóka20 (válaszként erre: 15. - Emma*)
2009. aug. 14. 10:05
Inkább az első feltevésnek van nagyobb esélye,bár oda abba az albiba bnőm már biztos nem engedné be.:D
15. Emma* (válaszként erre: 14. - Bucóka20)
2009. aug. 14. 09:55

Csak nehogy a pasi odamenjen és ott éljen a nyakukon. Az ilyentől ez is kitelik.


Vagy: míg ott lesznek, addig otthon talál más balekot!

2009. aug. 14. 09:54
Nehéz helyzet, bár szeptembertöl vmennyire megoldódni látszika dolog,mivel a nagyobbik leányzó debrecenbe tanul ott van albérletük is,és most a kicsi is megy oda,suli+albi.egy helyen lesznek.De hétvégente haza jönnek mindketten,és a helyzet ugyan az:s
13. Emma* (válaszként erre: 11. - Bucóka20)
2009. aug. 14. 09:52
Megfogni a grabancát is kilökni. Ha a szép szó nem használ, akkor másképp kell a dolgokhoz állni. A tesót meg ilyenkor már ki lehet hagyni belőle.
12. Emma*
2009. aug. 14. 09:51
Na, ez a pasi is egy élősködő!
11. Bucóka20 (válaszként erre: 9. - Emma*)
2009. aug. 14. 09:51
Nem 1x emlitette már bnőm a hugának,hogy ez igy nem jó stb...de a ksicsajnak az egyik fülén be a másikon ki.:):S
10. Bucóka20 (válaszként erre: 4. - 489e7edb4a)
2009. aug. 14. 09:49
Nem, nem én vagyok.Nekem nincs testvérem.:)Bár ugyan ezta helyzetet ezt a pénzes témát,én is átéltem volt barátommal.
9. Emma* (válaszként erre: 5. - Bucóka20)
2009. aug. 14. 09:49
Akkor a barátnődnek kell lépni és kitessékelni a szobából. Enyelegjenek a fiatalok máshol...ahol tudnak!
8. 489e7edb4a (válaszként erre: 5. - Bucóka20)
2009. aug. 14. 09:48
akkor meg csak pofátlan Ohne Ende a srác
7. Bucóka20 (válaszként erre: 3. - Tunkov)
2009. aug. 14. 09:48
Hát a 2 lány igen, sztem azzal nincs is probléma...ők tudják.:)
6. Christine1979 (válaszként erre: 1. - Bucóka20)
2009. aug. 14. 09:48

Szija,



én megmondanám nekik, hogy az intim dolgok (és szerintem az együttalvás az), nem tartozik három emberre, tehát azt próbálják meg máshol intézni. Ha pedig ott eszik, tusol, akkor vmennyivel szálljon be a rezsibe, vagy néha vásároljon be a srác. És mivel egy szoba van, így illene hazamennie. (Egy-két ottalvás még elnézhető, de napi szinten az már gáz)... Persze, amúgy szerintem is a szülőknek is kellene szólni ezért. Nem egészséges. (Tapasztalatból írom :D )

5. Bucóka20 (válaszként erre: 2. - Emma*)
2009. aug. 14. 09:47

A szülők elfogadják,azt mondják h nyugodtan egyen,igyon ....náluk,mert hogy nekik nincs úgy pénz.

Bár nekem ez nem igy jött le,mivel a fiunak van laptop,300.000ft-os bicaj... stb,most csinálja a jogsit,szal nem hinném h annyira a béka feneke alatt lennének.

4. 489e7edb4a (válaszként erre: 1. - Bucóka20)
2009. aug. 14. 09:46
nagyon durva a szitu, főleg, hogy senki sem szól semmit, se a szülők, se a fiú sem pedig a kisebbik etzsvtér nem evszi észre a dolgog kellemetlen voltát, illetve a nagyobbik lány is szóvá tehetné éppen..nem Te vagy az véeltlenül? :-) rengeteg megoldás van arra, hogy egy szobán belül legalább ne egy ágyba feküdjenek, bár már a közös szobában alvás és együttlevés sem egészséges hármasban, nemhogy egy ágyban!!!! az élősködést mindig is utáltam, nekem nem jönne be egy ilyen pasi....(bár nekem is megvan a magam baja...) kívülállóként mindig könnyebb tanácsot osztani. De a lényeg, valamit tenni kell!!!!! Nagyon durva.
3. tunkov (válaszként erre: 1. - Bucóka20)
2009. aug. 14. 09:46

A szülőkkel együtt élnek, tehát a szülőknek kellene felállítani a házirendet.

Nem kell sokat vacillálni, szólni kell és kész.

Mi az, hogy be kell feküdnie a szerelmespár mellé? Egy ágyban alszanak?

Az sem egészséges. :-)

2009. aug. 14. 09:45
A szülőknek kellene lépni: először a lányukkal beszélni, utána a fiút este 8-kor kitessékelni a bejárati ajtón kívülre!
2009. aug. 14. 09:42

Próbálom röviden tömören megfogalmazni..:)

Van két nagyon jó barátnőm .. (ők testvérek) az egyikük 20 éves a másik pedig 22 éves. A kissebbik leányzónak 3 éve van barátja..és a fiú minden nap fent van náluk,ezzel nem is lenne probléma csak azzal inkább ,hogy minden nap ott eszik , netán tusol...a fiú szüleihez nem járnak,csak nagyon ritkán.Természetesen a fiú semmi pénzt nem ad a családnak azért,hogy ő ott "él" szinte.A idősebbik lánynak nagyon szúrja a szemét ez a helyzet,de az ennél is durvább dolog,az az.. hogy mivel 2 szobás lakás igy a 2 lánynak 1 szobája van,és amikor a fiú fent van,akkor ott enyelegnek 1 szobába és nem veszik észre magukat,emellett este 10-11 órakkor is még fent van a srác,és ha már bnőm (az idősebb)feküdne le aludni,be kell feküdnie a szerelmes pár mellé.:):O és még akkor sem szivárogna haza a fiú.."ők elvannak"...

Szerintetek normális helyzet ez?

Mit csinálnátok a nagyobbik lány helyébe?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook