Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit lehet csinálni egy olyan anyóssal, aki úgy viselkedik, mint egy féltékeny szerető? fórum

Mit lehet csinálni egy olyan anyóssal, aki úgy viselkedik, mint egy féltékeny szerető? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
20. Mzsuka (válaszként erre: 18. - Szeszipuszi)
2010. szept. 29. 07:59
Nem szakítani kell,én csak az én esetemet írtam le,hogy vannak ilyen anyósok.Én több mint 7évig tűrtem. De itt kell a férj segítsége is,hogy a helyzet megoldódjon.
19. Szeszipuszi (válaszként erre: 17. - Ministry)
2010. szept. 29. 07:58
Mondd a szemébe, hogy tudod, mit beszél rólad a hátad mögött és hogy nem nyalizol, csak a férjed érdekében szeretnél normális kapcsolatot vele. Használd ki, hogy imádja a fiát és hivatkozz mindig rá és az ő boldogságára. Nem hiszem, hogy azt szeretné, hogy a fia egyhónapnyi házasság után az elvált férfiak sorát szaporítsa.
18. Szeszipuszi (válaszként erre: 15. - Mzsuka)
2010. szept. 29. 07:56
A kérdésfelvető egy hónapja ment férjhez. Nem hiszem, hogy nála is a szakítás volna a megoldás...
17. Ministry (válaszként erre: 14. - Szeszipuszi)
2010. szept. 29. 07:55

A szemembe mosolygott, mondta, semmi baj.

Pár nap múlva azt hallom vissza, hogy milyen szánalmasan nyalizok neki.

16. Szeszipuszi (válaszként erre: 12. - Ministry)
2010. szept. 29. 07:54
Nincs valaki rokon, akire hallgat is és segítene neked megoldani a helyzetet? Egy kívülálló? Mert azt megértem, ha a férjed nem akar kettőtök közt választani - egyelőre.
15. Mzsuka
2010. szept. 29. 07:54
Én is voltam hasonló helyzetben sok éve. Én akkor rákérdeztem az élettársam anyjánál,hogy mi a baja velem. A válasz ez volt: elvetted a fiamat,amúgy semmi. Próbáltam beszélni erről a volt párommal,de ő nem tett semmit.Volt olyan,hogy hazaértem a munkából és egy cetli fogadott,hogy anyu csinált rakott karfiolt,holnap jövök.És hazament 160km-re. Az utolsó csepp az volt amikor egy üzletben találkoztam véletlenül az anyjával és köszönés nélkül elkezdte sorolni miket vegyek,mert ő pár hétig ott fog lakni nálunk/24nm-es volt az albérlet,szoba,főzőfülke,fürdő/. Egy éjszakát bírtam,hajnalig szekált.Reggel elmentem dolgozni,mire hazaértem átpakolta szobát,és átkutatta a cuccaimat,még a fehérneműimet is feltúrta. Hazamentem a szüleimhez,besokalltam,de miután rájöttem ez nem fog változni,szakítottam a volt párommal.
14. Szeszipuszi (válaszként erre: 12. - Ministry)
2010. szept. 29. 07:52

Beszélni próbáltál már vele négyszemközt?

Ha már egy hónapja mosolyszünet van, talán már ő is unja vagy bánja. Miért nem együtt mentek hozzá, miért csak a férjed?

13. kevian (válaszként erre: 12. - Ministry)
2010. szept. 29. 07:52

Ez végülis igaz, majd megtudod, ha fiad születik. :D

De viccet félre téve! Nekem még a gyerek megszületése után jöttek a fő gondok. Mert akkor anyósom a babára kezdett el koncentrálni. S nem számított semmi, ha ő fogni akarta, vagy "tömni".

12. Ministry (válaszként erre: 10. - Szeszipuszi)
2010. szept. 29. 07:49

Igen, összeköltözéskor durvult el a helyzet.

Esküvő óta nem beszélünk.


Előtte is csinált, mintha ott se lennék.


Az a gáz, hogy már a rokonsága sem beszél vele, mert mindenki hülyének tartja. Bocsánat, de ez az igazság.

Többet mondták, olyan, mintha a fiába lenne szerelmes.

11. kevian
2010. szept. 29. 07:49

Pont hasonló miatt megy a vita 2 napja. Már a váláson gondolkodtam, mikor este közölte, hogy írjam le neki, mi az amiért szólnia kell az anyjának, hogy változtasson. Mert ha én úgy gondolom, megszakít vele minden kapcsolatot..nem akarom!

De végre 4,5 év után eljutottunk idáig.

10. Szeszipuszi (válaszként erre: 3. - Ministry)
2010. szept. 29. 07:47

Látom, nagyon friss még a házasságotok...csak nyugi. Anyukának is idő kell, míg ráébred, a kicsi fia más nő mellett éli a boldog hétköznapokat.

Ne hagyd magad - de ne hagyd magad kiborítani sem. Egy konfrontáció nem segítene, asszem. Ha magához húzza a fiát, bújj oda te is, hogy "már én is ide tartozom!". Próbáld ráébreszteni, hogy nem veszítette el a fiát, hanem kapott egy lányt is mellé.

Türelem és szeretet. Csak ez segít ilyen helyzetben. Reméljük, józan és belátó gondolkodású az anyósod.

Míg "csak" jártatok is így viselkedett?

2010. szept. 29. 07:45
Ha a férjed nem segít akkor nem fogja észre venni magát.Mi későn léptünk és meg van az eredménye.Nálunk annyira elfajultak az események hogy az unokákat is lesz@rja.A férjednek kéne lépni!!!
8. Ministry (válaszként erre: 4. - Pipőci)
2010. szept. 29. 07:43

Csendben tűr. Inkább elmenekül, és hagyja, hogy mi harcoljunk egymással.

Én pedig belefáradtam az egészbe.

2010. szept. 29. 07:43
És fordítva???Mikor a meny viselkedik úgy?
6. Pipőci (válaszként erre: 5. - Honeywald)
2010. szept. 29. 07:42
Igen, ez igaz. Nálunk kb. 10 év kellett hozzá, de mostmár anyósom nagyon jó anyós. Csak ki kell várni... :(
2010. szept. 29. 07:42
hasonloval én is találkoztam már...egyszerüen türelem, idő, a fréjnek kitartás hozzád, és anyós látni fogja hogy a fiában más nő is szerepet kap. sajnos ez a fius anyukák átka
4. Pipőci (válaszként erre: 3. - Ministry)
2010. szept. 29. 07:41
És mit szól ehhez a férjed? Támogatja ebben vagy csendesen tűr? Nincsen a segítségedre? Beszéltél vele erről?
2010. szept. 29. 07:39

Nem tudom, hogy nem veszi észre, vagy nem akarja, de szépen lassan tönkreteszi a kapcsolatunkat.

Elváltak a szülők, egyedül nevelte a férjem. Most mindennek én lettem az oka. Ha párom nem akar menni hozzá, az azért van, mert én nem engedem.

Ha megy, de korábban eljön, azért, mert megtiltottam neki, hogy tovább maradjon.

Ha társaságban vagyunk, odahúzza magához a fiát, mintha ő lenne a párja.

Ha étterembe megyünk, beül a helyemre, a férjemnek kell átülnie mellém. És még sorolhatnám...

2010. szept. 29. 07:36

szia!

mesélj!

2010. szept. 29. 07:33

Adjatok tanácsot, hogyan kezeljem ezeket a dolgait!

Nem kioktatást várok, hanem tanácsokat!!!!

Hiába voltam kedves, próbáltam elnézni neki ezeket a dolgokat, semmit sem értem el vele. Vagyis igen, még jobban a nyeregben érzi magát.

Nem akartam az ő szintjére lesüllyedni, de úgy érzem, muszáj lesz, ha nem akarom a férjem elveszíteni.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook