Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit lehet a szem alatti sötét karikák ellen tenni? fórum

Mit lehet a szem alatti sötét karikák ellen tenni? (tudásbázis kérdés)


52. lill
2008. febr. 29. 22:37
fekete karikák vannak már régóta a szemem alatt :o((, mit tudnék tenni velük? a mindennapos korrektorozás unalmas, nem egészséges stb.. és tényleg inkább a megoldás kéne, mint a takargatás..
51. lill
2008. febr. 29. 22:36
Segítség!!
50. Buba03
2008. jan. 16. 19:20

nekem az uborka nem segít.. én örököltem is, ésmég a tejallergiám miatt is kijön:S



még mindig várnám a segítséget vagy tapasztalatot a ezzel a műtéttel kapcsolatban:)

49. supin
2008. jan. 12. 13:08
Uborkakarikát tegyél rá és pihenj!!
48. Angel of darkness (válaszként erre: 47. - Buba03)
2008. jan. 12. 10:36
Szia! Akkor talán hasonló korosztályban vagyunk.Én is így vagyok vele,nem tünteti el a korrektor.Már mindent kipróbáltam,most alapozót kenek az egész arcomra, a szemem alá korrektort,és így viszonylag elviselhetőbb a helyzet.Engem is nagyon érdekel ez a műtét.
47. Buba03
2008. jan. 9. 15:30

sziasztok.. nekem egy az hogy örököltem a karikákat, de olyan 8 éves koromig nem jött elő ez.. azóta már pár év eltelt:D és kiderült hogy a tejallergiám miatt..nem eszem semmi tejeset, diétázom.. de mégis mindenbe van hallottam ilyen hogy parizer.. minden azt meg nem tudom ellenőrizni.. na de mindegy..én nemtudom.. annyira elkeseredett vagyok húsz kiló korrektort kenek magamra minden nap suliba is szünetbe rohanok ki a mosdóba hogy bekenhessem.. nekem semmi nem segít sőt, annyira erős hogy még a korrektor is csak picit tudja eltüntetni..

és ez a kezelés vagy mi.. ami 30e forint.. aki már volt vagy megy a közeljövőben vagy tud róla valamit akkor leírná nekem részletsen hogy hogy is történik ez az egész?.. nagyon megköszönném..

2008. jan. 8. 20:26

Alud minél többet.

plusz egy kis smink indulás előtt.

2008. jan. 8. 11:10
Sziasztok!Nálam nem olyen vészes a helyzet, viszont sikerült egy szép kis monoklit begyűjtenem a bal szemem alá.Már felszívódott ugyan, de a helyén most ott éktelenkedik egy csúnya sötét folt...Elég hülyén festek így, kénytelen vagyok korrektorozni, púderezni nap, mint nap.Ez vajon ugyanolyan természetű, mint egy sötét karika a szem alatt, vagy reménykedhetek abban, hogy valaha teljesen elmúlik?
44. Angel of darkness (válaszként erre: 43. - Rainbow18)
2007. nov. 30. 11:57
Szia rainbow18! Igen,én is nagyon remélem,mert ez már elviselhetetlen.Sokszor,amikor tükörbe nézek reggel,szinte megijedek magamtól,semmi kedvem iskolába menni... :((( Részben eltüntethető hatalmas mennyiségű korrektorral,de azért még meglátszik. :(( Már szinte bármire képes lennék,hogy eltűnjenek a karikáim...
43. rainbow18 (válaszként erre: 42. - Angel of darkness)
2007. nov. 28. 22:04
Sziasztok,kedves angel of darkness teljesen megtudlak érteni,pontosan ugyanezt érzem én is,és tapasztalom:(,remélem adódik végre egy olyan hosszú távú megoldás ami segit az önbizlamunk helyre állításában
2007. nov. 28. 18:02
Sziasztok! Nekem is elegem van a szem alatti sötét karikáimból,nagyon rossz minden nap korrektorral szenvedni és ráadásul nehéz szépen és egyenletesen felvinni,sokszor meg is látszik. Rettenetesen zavar,sokat sírok miatta.Örökletes probléma.Nagyon vékony a szemem alatt a bőröm.Sokan azt hiszik,hogy azért karikás a szemem,mert nem alszok eleget.Ez nem igaz,mert van,amikor 11-12 órát is alszok és a karikáim ugyanúgy ott vannak! Kedves Timi!Meg tudod mondani,hogy hol lehet ezt megcsináltatni és hány éves kortól? Előre is köszönöm! :))
41. gabe (válaszként erre: 36. - Timi85)
2007. nov. 14. 16:09

Szia Timi!

Engem is érdekelne ez a beavatkozás, kicsit írj róla bővebben légyszives! Köszi; Gabi

40. supin
2007. nov. 13. 09:38
tÉGY RÁ UBORKA KARIKÁT, dE LEHET NEM ALSZOL ÉJFÉL ELŐTT. pEDIG AZ A LEGPIHENTETŐBB...
39. chester 38 (válaszként erre: 36. - Timi85)
2007. nov. 13. 08:16

Szia!

Én nem találtam ilyen olcsón beavatkozást. Írd már meg légyszi, hogy hol kerül 30e Ft-ba?

Köszi!

E.

2007. okt. 28. 19:37

Sziasztok!

En is "karikas" vagyok. Nem segit az alvas, semmi krem es egeszseges is vagyok. Szedek vitaminokat, de semmi hatas.

En szinezett arckremmel szoktam probalkozni, na meg persze vilagos alapozoval.

2007. okt. 28. 09:57
Korrektort kell használni,lehetőleg egy kicsit világosabb árnyalatot.
36. Timi85
2007. okt. 27. 00:04
Sziasztok! Nekem is ez a problémám, nagyon zavar! De nekem örökletes. Egy megoldás van ami használ is, a plasztikai sebészet. Ott feltöltik saját zsírszövettel. Én is megyek nemsokára. 30ezer ft. A krémek mind humbuk. Olyanoknak mint nekem, akiknek örökletes azoknak a krémek nem fognak használni. Majd ha megcsináltattam leírom az eredményt!
35. dundy
2007. szept. 13. 06:52
a krémek és egyéb kencék csak átmenetileg nyújtanak segítséget,inkább sok alvás és vitamin, ásványianyagpótlás.
2007. szept. 12. 20:25
alapozó
33. Eszti91 (válaszként erre: 31. - N i k i)
2007. szept. 12. 19:17
ez méz nélkül is hatásos?
32. Eszti91 (válaszként erre: 31. - N i k i)
2007. szept. 12. 19:16

egy csomó arpakoláshoz jó a méz,csak én nem használhatom sajnos,mert akkor tiszta piros lesz a bőröm. Azért mert allergiás vagyok rá,még régebben bekentem a szám mézzel,és erre bedagadt.


Tudtok olyan pakolásokat,amihez nem kell méz?

2007. szept. 11. 19:09
A fáradt bőr, karikás szemek ellen kiváló az alma. Pakoláshoz reszeljünk le egy almát héjával együtt, majd keverjünk hozzá két evőkanál mézet. Az arcunkra kenve mintegy félóráig hagyjuk hatni, ezt követően mossuk le. A pakolás sok vitamint, ásványi anyagot és bőrfeszesítő pektint tartalmaz.
30. aef03b1819 (válaszként erre: 12. - Dee)
2007. aug. 6. 15:05

Hello!

A Vichy stiftjét fiatalabbak is használhatják?

Mert én 16 vagyok és néha elég karikásak a szemeim.A Vichy stiftjéről már több fórumon olvastam (mindenhol pozitív hozzászólásokat)és szívem szerint már ma rohannék a gyógyszertárba megvenni, csak éppen azt nem írták sehol, hogy ránctalanít-e vagy nem? Ez nálam elég fontos kérdés mivel nem szeretnék 16 évesen ránctalanító krémet/gélt használni ...

29. Bernuska (válaszként erre: 28. - Eszti91)
2007. máj. 28. 17:23
szépségmester vagyok, ez ad egy pici hátteret? :D
28. Eszti91 (válaszként erre: 26. - Bernuska)
2007. máj. 27. 14:17
na mostmár eldönthetnétek hogy hogyis kell!!!
2007. máj. 26. 14:47
rajtam csak az alvás segit vagy a korrektor :)
2007. máj. 26. 14:28
Pisti05! szerintem jól írta Darien, alul kell kívülről befelé masszírozni, felül pedig bentről kifelé, mert így nem nyúlik a bőr; sőt a szem alatt gyűrűsujjal meg is érdemes "paskolni" a bőrt, azért ezzel az ujjal, mert ezzel lehet a legfinomabban :D
2007. máj. 17. 17:46
Kedves Darien! Nem akarok okoskodni, csak ki szeretnék javítani egy apróságot, amit írtál. Azt mondtad, hogy a szemhéjat belülről kifelé, a szem alatti részt, pedig kívülről befelé kell masszírozni. Én úgy tudom pont fordítvan, mert ha a szem allatt kívülről befélé maszírozol, akkor a vért oda pumpálod, és a karikák még erősebbek lesznek. Inább belülrő kifelé kellene, és nem szabad abbahagyni a szem sarkáig, hanem le kell vezetni egészen a nyakunkig, végigmasszírozva a nyirokcsomókat. Nem garantált, hogy eltűnnek a karikák, de nagyon kellemes érzés.
24. mongi
2007. máj. 13. 14:28
Én még olyat is hallottam,hogy bármilyen benedvesített tea filter jó.Na,ezt azért még nem próbáltam!!!Nem is ajánlanám!!!
2007. máj. 13. 13:59

még a jeget olvastam,hogy az is jó as karikás szemekre. (pl textil zsepibe belerakva)

én kipróbáltam,de szerintem ugyanolyan maradt a szemem alatt

vagy talán egy kicsit ha halványodott,akkor utána megint visszatért :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook