Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit lehet a szem alatti sötét karikák ellen tenni? fórum

Mit lehet a szem alatti sötét karikák ellen tenni? (tudásbázis kérdés)


2015. febr. 1. 11:29
Sok korrektor és alapozó.
2015. febr. 1. 11:23

Elég sokat ülök gép előtt, gondolom ez okozza a sötét, lilás karikákat a szemem alatt.

Vannak praktikák erre? Nem szeretnék drága krémekre áldozni.

2012. jún. 7. 17:33
Sziasztok.Nekem gyerek korom óta karikásak a szemeim.2 hónapja volt egy felső szemhélyplasztikám,azóta még szőrnyebb.Feltöltettem hyalirunsavval,3 napig teljesen eltűntek,utánna minden a régi.Már mindent kipróbáltam,de semmi.Csináltattam teljes vérképet,annak még nincs meg az eredménye.Nagyon elegem van a lila karikákból.Ha valakinek van ötlete,légyszi segítsen.Köszi.
2012. febr. 27. 07:08

sziasztok :)


Végre nem sötét a szemem körül :)

garnier roll on eyes. Pár napja vettem, amikor eszembe jutott kenegettem és szerintem nagyon sokat halványított :)

258. e1ba0e35af (válaszként erre: 254. - Mkriszti81)
2012. febr. 3. 17:18
Na ja ,és tudod,hogy idővel még meg is erősödnek az erek,szinte semmit nem lehet velük kezdeni,talán az uborka ad némi enyhülést:)
257. Milup2 (válaszként erre: 256. - Cucicsillag)
2012. febr. 3. 15:14

Van több árnyalat...

DM-ben vettem..

Láttam más márkát is, de ez olcsóbb volt...


Évekkel ezelőtt avonost is használtam...


Nekem végülis mindkettő bejött..

Az avonos mondjuk krémesebb, jobb minőség.


Legalább nem oly karikás a szemem, mert amúgy rettenetes reggel a tükörbe néznem, főleg, ha lejjebb hajtom a fejem, s úgy nézek a tükörbe..Jaj, ezek a karikák..:(

256. Cucicsillag (válaszként erre: 252. - Milup2)
2012. febr. 3. 14:43
abból milyen árnyalatok vannak? nekem l'orealos golyós izém van, de nem vagyok tőle elájulva...
255. MelisUK
2012. febr. 3. 14:41
Folyékony alapozó vagy korrektor. :)
2012. febr. 3. 14:39
nekem egyszerűen átlátszódnak ott az erek, ez ellen nincs megoldás....
253. 31c1daa9fa (válaszként erre: 250. - 09f202c37d)
2012. febr. 3. 14:28
krumpli vékony karikára. nekem jó. borzalmasan karikás a szemem alja mostanában. :/
252. Milup2
2012. febr. 3. 14:23

Korrektort használok én. Ugyanis nekem is mindig sötét karikák vannak a szemem alatt, örököltem...

Most ezt használom: miss sporty so clear korrektor. Szem alatti karikákra is ajánlják...

2012. febr. 3. 14:13
Az uborka sajnos nem jött be..
2012. febr. 3. 14:12
Mit lehet szem alatti sötét karikák ellen tenni? Valamilyen otthoni praktika vagy krém esetleg?
249. faablak
2011. júl. 3. 16:39
A hiarulon savval vagy zsírral való feltöltést hány éves kortól lehet elvégeztetni?
2011. ápr. 5. 16:48
Attól függ honnan indul a szem alatti lila karika vagy inkább barna? az sem mindegy. Arc diagnosztikával meg lehet állapítani melyik árványi anyag felszívódása elégtelen. Lila karika kálcium vagy vas, barna kálium. Megoldás Schüsler só ( homeopátiás tabletta) szedése kúra szerűen.
247. MsChloe (válaszként erre: 246. - Bogolád)
2011. ápr. 5. 15:54
Jaj de szuper. Ez nagyon jól hangzik, ha ezzel meg lehetne oldani a problémámat. Nekem is ez a bajom. Annyian kérdezik, hogy miért nem alszom már végre ki magam meg ilyenek. Pedig egyszerűen ilyen:( Nagyon gáz. Tehát akkor van remény. Budapesten csináltattad? Van valami mellékhatása?
2011. febr. 5. 13:38

Meg kell venni 1 ampullát ami 60 000 volt. Én kétszer voltam: előszőr megcsinálta, rá egy hétre az egyikre még kellet kicsit utántölteni. De ez már benne volt a 60-ba. Még maradt egy kis "anyag", az jó lett volna legközelebbre. Csak időközben lejárt :(

Partyra én nem mennék 2 napig, mert volt rajta picike tapasz. De szabit nem vettem ki...

245. Tempest (válaszként erre: 244. - Bogolád)
2011. febr. 5. 10:53
Ez jól hangzik, már csak annyi, hogy mennyibe kerül, és kell-e emiatt szabi, vagyis rögtön "party-képes" vagy utána, vagy kell pár nap??
2011. febr. 4. 12:06

Épp egy éve voltam...Még szinte ugyanolyan mint "új korában".

Addig szinte minden nap megkérdezte valaki tőlem, hogy nem aludtál, fáradt vagy, vagy talán valami baj van :-(

Mióta megcsináltattam nem kérdezik :-)

Rozsos doki csinálta ;-)

Több dokinál is voltam. Érdekes módon a többiek alsó szémhéjplasztikát ajánlottak. Soha nem értettem, hisz azzal elvesznek valamit (bőrt, zsírszövetet), nekem meg hozzátenni kellett.

243. Tempest (válaszként erre: 242. - Bogolád)
2011. febr. 3. 18:32
Hol voltál, és mennyire tartós, vagy mennyi időnként kell újra csináltatni? Elégedett vagy az eredménnyel??
2011. febr. 2. 09:22
Nekem hyaluronsavval töltötték fel a szem alatti árkokat...
241. 85Timi
2010. dec. 5. 14:18

Sziasztok!!!

06-20/932-97-63 Győr Kővári Péter plasztikai sebész....

Saját zsírral feltölti a szemalatti részt mivel ott vékony a bőr és ezért olyan sötét... Nekem is sajna. Én egyszer voltam, nem kellemes, leszív a hasból egy kis zsirt és a szemalá tölti kis tűvel. Nekem az első felszívódott másodjára is elkéne mennem. Az elsőnek nem volt nagyon látszatja. Nekem 30ezer volt pár éve. A műtét után pár hétig lila a szemkörüli rész egy picit... Ezzel jár... Más..

A szolárium fontos szemüvegben. Csak figyelni kell hogy ne végig legyen rajtunk a szemüveg mert megmarad a helye. Jártam már így... Gáz. Ha sminkeled magad alul ne kend be fekete ceruzával vagy spirállal csak felül. Elkenődik és még csúnyább! A Vichy alapozo, korrektor tényleg jó! Kimondottan hibás bőrre van. Saját tapasztalat hogy semmilyen krém nemtünteti el, csak a műtét. Nekem örökletes. Vagy divat a szemhélypúder felkenése a szem alá, persze valami csillogo világos színűt! Szerintem a világos bronzos is jó lehet... Ez sem hülyeség! És szép is! Szoliba sem kéne járnom mert barna a bőröm, de a szemem miatt kell. És ha barna az arc nem annyira szembetűnő az a fránya karika.... Utálom én is.

Na pusz sorstársak! :))

240. 6532c775dd (válaszként erre: 239. - -timike-)
2010. márc. 27. 21:13
Hát igen ezzel mi is így vagyunk sztem, de nem tom, pihentetni kell a szemet állítólag az is jó.. állítólag... aztán K vitaminos krémek, meg ilyesmi.. ha rájöttél a megoldásra, majd meséld el! ;)
2010. márc. 20. 20:34

Sziasztok!

Szerintetek hogyan lehetne legkönnyebben eltüntetni a szem alatti kékes-lilás foltot, illetve a karikákat? Sok fórumot, ötleteket olvastam, de nem tudom melyikben bízhatok. Orvosi beavatkozást a legvégső esetben sem szeretnék alkalmazni! Minden reggel sajnos le kell alapoznom a lilás szemeim, de hiába, a karikák akkor sem tűnnek el. Több éve ilyen már a szemem, és nagyon szeretnék valami eredményes hatást elérni, akár krémmel, akár más termékekkel.

Kérlek, segítsetek!

Előre is köszi:

Timi

238. 6532c775dd (válaszként erre: 237. - 4116fefb6c)
2010. febr. 19. 22:00
kávét iszol?
2010. jan. 3. 14:05
sajnos sztem örököltem, mivel apukámnak, és a nénikémnek is vannak nagy táskái:S mihamarabb szeretném ezeket a borzalmakat eltüntetni a szemem alól. H.E.L.P.
2010. jan. 3. 14:02
elegem van a szemem alatti karikákból. hófehér a bőröm, és ott éktelenkednek a szemem alatt azok a nagy lilás karikák. már próbáltam az uborkás, jeges módszereket, hát persze, h semmit nem használt az egész. korrektorral sem tűnik el, és a krémekben sem bízok. mostmár jó lenne vmi tuti megoldás, ami nem operációval jár:S
2009. nov. 13. 12:22

Sziasztok!

Kis korrektor az egész szem köré és már is szebb a tekintetünk!

234. GaKata (válaszként erre: 233. - 04d410066e)
2009. nov. 12. 23:09
:) Eddig nekem is a szemüveg a tuti "csalás":)
2009. nov. 12. 17:05

Nekem mindig karikás a szemem alja, nagyon fehér a bőrön, és az egész testemen kicsit áttetszenek az erek. Kékvérű vagyok. :)

Van egy tuti módszerem, én rövidlátó vagyok, és nagyon dögös szemüvegem van, nagyon jól áll, szexi és! nem látszanak tőle a karikák a szemem alatt. :D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook