Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mit kezdjek a függönyeim összeakadó aljával? fórum

Mit kezdjek a függönyeim összeakadó aljával? (tudásbázis kérdés)


7. syria (válaszként erre: 6. - Globus)
2017. okt. 23. 08:44

Amire gondoltál, ahhoz hasonló hullámos aljú függönyt vettem a másik szobába, most vannak varrás alatt. (Én csinálom, úgyhogy el fog tartani egy jó darabig, mert nehezített pályát választottam magamnak. :D) Mivel annak nagyobbak a hullámai, remélem, nem fogok így járni.

A mostaniaknál marad a keményítős vasalás, végső esetben a kidobás.

6. globus (válaszként erre: 5. - Syria)
2017. okt. 22. 08:26
Nem tudom pontosan, hogy mit értesz hullámos aljú függönyön. Mekkora hullámok? Nem lehetne a hullámok aljára erősíteni egy-egy nehezebb gyöngyöt? Olyasmit, mint az ólomnehezék, amivel az egyeneseket beszegik?
5. syria (válaszként erre: 4. - Mezei Virág)
2017. okt. 22. 08:09

Ettől féltem. :(

Régebben lehetett kapni olyan bordűr-mintás függönyöket, amiknek egyenes az alja, azokkal nem volt semmi baj. Amíg nem vettem hullámos aljút, addig nem tudtam, hogy ilyen idióta.

Jobb ötlet híján marad a keményítős vasalás, mert valamit ki kell találnom.

4. Mezei Virág (válaszként erre: 3. - Syria)
2017. okt. 19. 20:51

Sajnos nincs.

Én éppen ezért sosem vettem ilyen függönyt.

Nagyon tetszik - másnál.

2017. okt. 19. 07:26
Sehol senki? Nincs tipp? :(
2017. okt. 18. 15:29

Hullámos bordűrös nylon függönyeim van, amik az ide-oda húzgáláskor alul rondán összeakadnak, kézzel kell igazgatni, már nagyon unom. Gondoltam, textilruhán keresztül keményítős vízzel megvasalom, de félek, hogy megnyúlik és még csúnyább lesz. Ha egyáltalán használ. (Nem a földig lóg, ott talán nem látnám, csak az ablak aljáig, a radiátorok fölött.)

Ötlet?

2017. okt. 18. 15:28
Mit kezdjek a függönyeim összeakadó aljával?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook