Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mit kezdjek 3 almával fórum

Mit kezdjek 3 almával (beszélgetés)


1 2
máj. 6. 13:13

Ez aztán topik a javából! :D Na jó... Bocsánat!

Ugyanezt kérdezem én 4 darab kívülről feketére rothadt(?) banánra vonatkozóan. Volt ötödik is, az volt a legcsúnyább, megettem! Belül az égvilágon semmi baja! A baj mindössze annyi, hogy nem kívánom a banánt, csak azért fogom megenni (erőltetni!) hogy ne kelljen kidobni!

3. Kacsahercegno (válaszként erre: 1. - Loremipsum)
máj. 6. 12:55
Kis adag almaszósz :)
2. libikóka (válaszként erre: 1. - Loremipsum)
máj. 6. 12:47
Kompót, máglyarakás,almás kevert süti,reszelt alma mézzel dióval.
máj. 6. 12:46
Kicsit fonnyadtak, kidobni sajnálom. Ötleteket várok. Köszönöm előre is!
1 2

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2026, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Hoxa Facebook