Mit kezdjek 3 almával (beszélgetés)
4. 80ASIQ
máj. 6. 13:13
Ez aztán topik a javából! :D Na jó... Bocsánat!
Ugyanezt kérdezem én 4 darab kívülről feketére rothadt(?) banánra vonatkozóan. Volt ötödik is, az volt a legcsúnyább, megettem! Belül az égvilágon semmi baja! A baj mindössze annyi, hogy nem kívánom a banánt, csak azért fogom megenni (erőltetni!) hogy ne kelljen kidobni!
3. Kacsahercegno (válaszként erre: 1. - Loremipsum)
máj. 6. 12:55
Kis adag almaszósz :)
2. libikóka (válaszként erre: 1. - Loremipsum)
máj. 6. 12:47
Kompót, máglyarakás,almás kevert süti,reszelt alma mézzel dióval.
1. Loremipsum
máj. 6. 12:46
Kicsit fonnyadtak, kidobni sajnálom. Ötleteket várok. Köszönöm előre is!