Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit kéne tennem? Megtegyem ezt a páromnak ha ő ettől érzi jól magának? fórum

Mit kéne tennem? Megtegyem ezt a páromnak ha ő ettől érzi jól magának? (beszélgetős fórum)


1 2
2022. jan. 14. 11:02
Fúj,fúj..és 🤢
17. gyöngy:) (válaszként erre: 14. - Pasionella)
2022. jan. 14. 10:53
Van aki az üzemanyagtöltőnyílással is szexel, ahhoz képest semmiség tisztasági betétre gerjedni.😉
16. tien (válaszként erre: 10. - BorosTyánka)
2022. jan. 14. 10:53
:)
15. Kacsahercegno (válaszként erre: 14. - Pasionella)
2022. jan. 14. 10:49
Ó, _mindenre_ gerjed valaki, valahol. 🙃 Bocsi amúgy... 😅
14. Pasionella (válaszként erre: 13. - Kacsahercegno)
2022. jan. 14. 10:48
Jézusom... ráadásul pont reggeli közben olvastam amit írtál. Képtelen vagyok elhinni, hogy valaki erre gerjed :-(
13. Kacsahercegno (válaszként erre: 11. - Pasionella)
2022. jan. 14. 10:46
Hát volt már máskor is, hogy valami perverz pali itt élte ki az ilyen jellegű vágyait, hogy nők írkáljanak neki betétekről meg hogy hogy használják, meg belepisilnek-e (asszem ez volt az egyik kérdés, de lehet rosszul emlékszem :D) Nyilván az ember magától is el tudja dönteni ezeket, anélkül hogy kiírna egy fórumot... Meg ha annyira fontos a tisztaság, valószínűbb hogy inkább lezuhanyzik előtte.......
2022. jan. 14. 10:43
Ha csak a teknősök miatt aggódsz, akkor megoldhatod hulladékmentes eszközökkel is. Mosható betét, textil törlőkendő, stb. Macerásabb, de környezetbarátabb.
2022. jan. 14. 10:41

WTF???

Nekem full nonszensz, hogy ebbe beleszól mert elvileg nem arról van szó, hogy igénytelen vagy, koszos vagy büdös odalent stb... nem is értem komolyan, ez a fórum ugye csak vicc akar lenni?

Ha mégsem és ennyire biztosra akar menni, hogy tiszta vagy akkor egyszerűen fürödjetek minden aktus előtt.

2022. jan. 14. 10:31
Onnan eszik?:)
2022. jan. 14. 10:30

Minek használsz állandóan betétet?


A törlőkendő rendszeres használata nem jó! Többet árt mint használ.


Felborítja a ph értéket, a természetes flórát is. Irritációt okoz.


A túlzott tisztálkodással jobban ártassz mint használsz. Itt most nem a napi szintű 1-2 mosakodást értem, hanem a törlőkendő irrigáló, intimmosó állandó használatát.

8. tien (válaszként erre: 6. - Alnisa)
2022. jan. 14. 10:29
Szinte egyszerre írtuk,;)
7. tien
2022. jan. 14. 10:28

Az egészséges nők hüvelyváladékában megtalálható a Lactobacillusok amelyek védelmet nyújtanak a fertőzések ellen.

Ezek a bacillusok savas Ph-t eredményeznek ,ahol nem tudnak elszaporodni a fertőzést okozó baktériumok.


Natehát ,ha a tiszta nunát állandóan baszkuráljuk ha kell ha nem törlőkendők tömkekegével ,véleményem szerint az egészséges hüvelyflórát tönkre vágjuk.


De ez csak az én meglátásom.

6. Alnisa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 14. 10:27

Kissé beteges a párod (mondjuk még mindig a jobb irányba, mint a "nefürgyéle"). Ráadás attól nem leszel tisztább, hogy tisztasági betétet használsz, attól a fehérneműd nem lesz "koszos". Ráadás valszeg nem is szellőzöl úgy, mint a sima pamut fehérneműben.

Még a törlőkendő oké ilyen szempontból, mert megtörlöd, bár nem gondolom, hogy túl jó a bőrnek és a flórának hosszú távon, mert tönkre teszi a saját flórádat.


Egyébként nem fogsz tudni semmi olyat mondani, hogy meggondolja magát vagy másképpen érezzen ezzel kapcsoltban hisz ez egy fóbia, "betegség" nála.

2022. jan. 14. 10:26

Igen!

Ez nagyon nem életszerű!

Vegyél magadnak betétet és cserélgesd;)

4. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 14. 10:25

Nem kényes,,,,kényszeres!

Nem mindegy.

3. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 14. 10:24

A tisztaság alapvető.

A párod viszont nem normális.

Helyedben nem hagynám, hogy állandóan a bugyidba kotorásszon és szaglásszon, hogy friss-e a betét.

2022. jan. 14. 10:22
Ez megint úgy hangzik, mintha egy férfi írta volna, aki a betétekre izgul. Nem is értem a kérdést... Különben meg miért teszel minden második szót idézőjelbe, amit egyébként nem is átvitt értelemben használsz?
2022. jan. 14. 10:15

Párom eléggé "kényes" higiénia terén ott lenn. És nem arról van szó, hogy én nem lennék. Sőt, nyilvánvaló hogy a napi szintű és megfelelő mosakodás alapvető nálam. Este mindenképpen, de van hogy reggel is teszek új tisztasági (betétet). Ő viszont arra kér, hogy reggel is mindenképpen legyen rendszeres, és napközben is cseréljem ki egyszer, még ha nem is látszik koszosnak. Megkért rá, hogy intim törlőkendőt és használjak.


Sokszor a napközbeni cserét olykor pazarlásnak érzem, noha látom hogy ő ily módon mégis szívesebben kényeztet "odalenn". És tudom hogy a törlőkendők sem feltétlenül "környezetbarátok".


Alapvetően el tudom képzelni hogy ez inkább pszichés dolog nála mintsem hogy bármi rossz ízt is érezne "ott". Amikor kérdezem hogy érez-e valamit [kellemetlent] akkor azt mondja hogy nem.


- Szerintetek mi lenne a helyes út? Ti mit tennétek? Tegyem amire megkér? Vagy inkább csapjam le a dolgot és mondjam meg neki hogy gondoljon többet a "teknősökre meg a békákra"?

- Azon is gondolkoztam, hogy reális-e azt gondolnom, hogy engem úgy szeressen "ahogy vagyok"? Persze miért is ne lenne elfogadható hogy valaki valakit sokkal inkább "üdén" kíván?


Átverni viszont nem akarom, hogy azt mondom neki hogy "csinálom", közben meg nem is.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook