Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit kellene mondanom neki, és hogyan, hogy ne bántsam meg túlságosan? :( fórum

Mit kellene mondanom neki, és hogyan, hogy ne bántsam meg túlságosan? :( (beszélgetős fórum)


11. 5d09b3c04f (válaszként erre: 10. - 5d09b3c04f)
2009. márc. 19. 16:11

Én meg milyen figyelmetlen vagyok !!!!! :)))


Rég lejárt témához szóltam hozzá. Bocsi.

10. 5d09b3c04f (válaszként erre: 2. - Goaway)
2009. márc. 19. 16:09

Azt hiszem azért van a szánk, hogy beszéljünk, azért van eszünk, hogy gondolkodjunk, és ha már van eszünk és gondolkodunk, vannak érzéseink és gondolataink is !!

Miért nem mered a gondolataid kimondani !!


Mindig az egyenes út a legrövidebb. Magyarul: őszintén kell beszélni. Tehát ennek a fiúnak simán meg kell mondani, hogy mit érzel, mit szeretnél.Az igazsággal nem bántod meg, csak ha mellé beszélsz.


Mond meg bátran mit szeretnél.

2008. aug. 26. 10:16
5. nap szakítottam vele. Szegény eléggé letört. Ez van. De ha találkozunk, ugyanúgy beszélgetünk. Azért örülök, h vége, mert nekem nem ő kell.
2008. aug. 18. 14:11
Akkor most mi van?
7. goaway (válaszként erre: 6. - NOA)
2008. aug. 17. 14:44

De ő mondta, h többet akar, mint barátság. Hmm. Bárcsak az lenne, amit mondasz, és mégsem. Mennyivel egyszerűbb lenne. Csak kölcsönös "kihasználás" :D

Este meg azért gondolom másképp, mert megvan a buli hangulat (de nem az italtól), és akkor minden jobb. Reggelre meg rájövök, hogy mégsem kellett volna. Ki tudja ma este mi lesz megint. Jááájj. :D

6. NOA (válaszként erre: 2. - Goaway)
2008. aug. 17. 14:36

:) haláli egy nőci vagy:) Fiatalság tényleg bolondság.-lehet, hogy ő sem akar tőled semmit.

Arra viszont valóban nincs magyarázat, hogy miért gondolkodsz máshogy reggel mint este:)

Sok sikert

2008. aug. 17. 13:22
Huhh hát akkor ha ma találkozunk, megmondom neki. :( Soha ilyen rosszul nem éreztem még magam.
2008. aug. 17. 13:17
Ne halogasd!Szegény fiú beleéli magát teljesen!Határozottan mond meg neki,hogy neked csak ennyi volt,nem akarsz tőle semmi komolyat!
3. M_Marcsa (válaszként erre: 2. - Goaway)
2008. aug. 17. 13:16

nem könnyű.

Azért közölnöd kell, te mit akarsz, szeretnél. persze,nem szép, hogy játszottál, mikor ő komolyan gondolta. Azért minnél hamarabb le kell rendezni.

2008. aug. 17. 13:12

Szóval van egy fiú, akit már egyszer elutasítottam nyáron, azzal az indokkal, hogy nekem most nem kell senki. (Igazából tényleg nem hiányzik most egy kapcsolat.) Viszont 2 napja abban a faluban ahol ez a srác lakik, volt egy rendezvény, és mi is elmentünk. Odaült mellém a srác, és nem sokkal később azon kapom magam, hogy csókolózunk. Így ment el az egész este. Tegnap nálunk volt rendezvény, ő is itt volt, és ugyanaz történt, mint előző este. Sőt ezt így természetesnek vettük... Mindenhová egymást átkarolva járkáltunk, mintha egy pár lennénk. De az este végére már kezdett számomra terhes lenni az egész dolog. Tudom,hogy ő többet szeretne. Viszont én nem. És foglamam nincs hogyan mondjam meg neki ezután a két nap után. A világért sem szeretném megbántani őt, mert ritka rendes fiú. Ráadásul az összes haverját régóta ismerem, gyakran lógok velük, így még rosszabb az egész. Most ők is azt hiszik, hogy mi együtt vagyunk, ha pedig most "dobom" a srácot... hát gondolom minek fognak titulálni. Úgy jönne le az egész, hogy csak kihasználtam... vagy nem?

Sajnos elég lelkis vagyok, ezért muszáj volt itt, kívülállók véleményét kérnem... Na és a legjobb barátnőm nem tud szubjektíven hozzáállni a dologhoz, mert féltékeny, és ő nagyon a pasi ellen beszél.

Szóval hogy mondjam meg neki, hogy részemről ennyi?

Nem akarok mégjobban belebonyolódni, mert úgy még rosszabb lesz.. olyan hülye vagyok :(

2008. aug. 17. 13:12
Mit kellene mondanom neki, és hogyan, hogy ne bántsam meg túlságosan? :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook