Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mit kell tenni a fűszernövényekkel, hogy dúsak, szépek legyenek? fórum

Mit kell tenni a fűszernövényekkel, hogy dúsak, szépek legyenek? (tudásbázis kérdés)


2009. ápr. 24. 18:47
Én ilyenkor kiültetem őket, télen meg berakom a konyha ablakba. A rozmaringom most hozza az új hajtásokat. Gyönyörű! Lehet dézsában is nevelni, több félét együtt, az is szép. A teraszon /ha van/ tök jól mutat. De ne sajnáld használni őket.
4. szanád (válaszként erre: 3. - Doxikri)
2009. ápr. 24. 07:24

ez így igaz...

ezek szerintem nem hosszútávra vannak kifeljesztve..

nekem a napos helyen az árnyékos helyen is tönkrementek ,vagy megtetvesedtek..

2009. ápr. 24. 06:30
Használd! Ha sokat használod a leveleit, rendszeresen csipkedsz belőle,az olyan mintha metszenéd és dúsan fog nőni. És ha lehet ne a nagyáruházakban vegyél, hanem inkább piacon, vagy kertészetben. Ha mégis hiper-szuperekben veszed, ültesd át azonnal, de még így sem garantált az eredmény.
2009. ápr. 23. 20:39

Jó párszor vettem már fűszernövényeket, de egy idő után mindig tönkrementek. Bár nem igazán tudom napos helyre tenni őket a konyhámba, mert oda nem süt be a nap, de láttam már sötét helyen másnál, és az is csodálatos volt.

Mi a teendő vele?

2009. ápr. 23. 20:38
Mit kell tenni a fűszernövényekkel, hogy dúsak, szépek legyenek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook