Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mit kell tennem, ha vírust jelzett a gépem? fórum

Mit kell tennem, ha vírust jelzett a gépem? (tudásbázis kérdés)


2010. okt. 29. 21:26
Tegyélfel virus irtot és jelzi ha virusvan rajta és törliröktön
15. 8ebbbd5ab5 (válaszként erre: 14. - 6c5f346e46)
2009. máj. 14. 07:06
Általában nem is veszel észre semmi furit, van amelyik csak annyira lassítja le a gépet, hogy észre sem veszed, de azért ott van és használja a netet meg a gépet meg hasonlók...Érdemes lenne átellenőrizni.
14. 6c5f346e46 (válaszként erre: 13. - Ircsi73)
2009. máj. 13. 09:24
nem vettem észre semmi furit,remélem nem lessz baja....
2009. máj. 12. 11:41
A kisfiam játszott, nála történt.Arra figyelj, hogy nem viselkedik furcsán-e a géped, ha minden rendben van akkor törölte a vírust.
12. 6c5f346e46 (válaszként erre: 10. - Ircsi73)
2009. máj. 12. 09:31
nem a mesefalván voltál te is????én onnan szedtem be...
2009. máj. 12. 09:31
nem tudom mit csináljak,azt hiszem kell keresnem egy hozzáértő embert,mert megijedtem...
2009. máj. 12. 09:27
Egyik nap én is egy gyerekoldalról a trójait kaptam meg.Nekem a AVG virusírtó van,törölte azokat a fájlokat ami vírusos volt.Bátran merem ajánlani.Sok szerencsét hozzá
9. 8ebbbd5ab5 (válaszként erre: 8. - 6c5f346e46)
2009. máj. 12. 07:08

Sajnos Avastot nem használtam még, de a kérdéseid egy részére tudok válaszolni.

Sajnos amíg nem ellenőrzöd át a gépet, addig ott lesz a gépeden, mivel nem tartja számon egy vírus irtó sem hogy mi történt, hanem őket csak minták felismerésére csinálták. Egy vírus bár honnan jöhet, ameddig van beviteli eszköz. Pl: internet, cd-rom, floppy, bármi, amivel a gépbe adatot viszel be. Nem egy weboldal van, aminek betöltésével is már fertőzöd a gépet.

2009. máj. 11. 19:42

nekem van egy ikon a jobb alsó sarokban,egy nagy A betű,az Avastnak az ikonja,ott volt,hogy jelezte a virust,és, hogy 4 fetőzés volt,ez volt kiirva,de most ismét nulla fertőzést mutat,akkor most valahol még ott van a gépen és kóvájog????én nem tudom ezeket megcsinálni,amiket mondtatok,annyira amatőr vagyok hozzá,én sosem tanultam számitás technikát,alapszinten elboldogulok,de ennyi...

de honnan jött ez a virus dolog???más is letőltötte ezt az oldalt és nem kapott virust,ráadásúl a Tróját???azt azért tudom,hogy az egyik legveszélyessebb virus...na azt tudom,hogy én többet nem tőltök le semmit...:(((

utána kaptam emailt is,amin a regisztrációmat erősitettem volna meg,még azt is kidobtam,meg se néztem,még a kukából is töröltem....

2009. máj. 11. 17:09
lekapcsolódás a weboldalról->víruskeresés->vírus eltávolítás, ha az nem megy, akkor karanténba helyezés, ha az sem, akkor a fájl törlése.
2009. máj. 11. 12:26
át kell futtatnod egy vírus irtó programot,az megkeresi neked a vírust.
2009. máj. 11. 11:57
SUPERAnti5 Free Edition=vírusirtót telepítsd,aztán futtasd le.Nagyon jó,az avast mellett van fent nekem is.Tüzetesen átnézi a gépet,és kiirtja.
2009. máj. 11. 11:24
le kell futtatni a virusirtott kell lenni egy olyannak hogy az egész gépet átnézi és ha olyan kiirtja vagy karanténba helyezi
2009. máj. 11. 11:23
kösziiii....valaki más?????
2009. máj. 11. 11:16
nem tudom
2009. máj. 11. 11:13
tegnap fent voltam egy oldalon,ráadásúl gyerekeknek készült oldalon,szerettem volna letőlteni valamit,ehelyett kifogtam egy jó kis Tróját,4 fertőzést jelzett az Avast virusirtóm,kikapcsoltam a gépet,majd utána vissza,de mi ilyenkor a helyes teendő???kiirtja gép saját maga????én nem vagyok egy számitógép zseni,elboldogulok vele,de ilyen helyzetben mi a helyes teendő????még sosem kaptam virust sehonnan sem...valaki tud mondani valamit,látszólag nem lett baj....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook