Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mit kell magammal vinni a kórházba, ha Egerben fogok szülni? fórum

Mit kell magammal vinni a kórházba, ha Egerben fogok szülni? (tudásbázis kérdés)


8. verebneb (válaszként erre: 7. - Linus79)
2013. márc. 16. 17:53

Nekünk van már 2 fiú,most lányt mondanak,nagyon örülnek neki a fiúk is meg persze az én álmom is egy kiscsajszi volt.Akkor még van időd.Nekem már nem sok.Április 24-re vagyok kiírva de valószínűleg nem várják meg hogy beindúljon magától mert eddig mindkettő császáros volt túl nagyok voltak és ő sem lesz kicsi az uh szerint.

MInden jót nektek és jó egészséget!

7. linus79 (válaszként erre: 6. - Verebneb)
2013. márc. 15. 18:23
julius 12-re, 18 hetesen fiut mondtak, a kislányom már elöre örül hogy kisöcsike jön :-)
6. verebneb (válaszként erre: 5. - Linus79)
2013. márc. 13. 13:39
NIncs mit örülök ha tudtam segíteni.MIkor fogsz szülni?Én április 24-re vagyok kiírva de valószínű nem várunk addig mert volt már két császárom és ez is az lesz.Neked?Fiú?Lány?
5. linus79 (válaszként erre: 4. - Verebneb)
2013. márc. 13. 13:13
nagyon szépen köszönöm :-) hát jó nagy lista :-)
2013. márc. 12. 10:30
Sziasztok!Én is ott fogok szülni,nekem védőnő adott listát.Szinte mindent vinni kell.Pelenka,popsitörlő,kenőcs,köldök ápoláshoz cuccok.Babának ruha.Vékony pléd amibe beleteszik mikor megszületik .Vastag pléd amivel takarod.Kissapka.Saját részre hálóing,minden ami kell.kb úgy mész be szűni mint aki nyaralni megy annyi pakkal.Szó szerint mindent vinni kell-Remélem tudtam segíteni.
3. linus79 (válaszként erre: 2. - Kitrákotty)
2013. márc. 5. 14:57
azért köszönöm ,valoszinü felkeresem a korházat szétnézek milyen is a szülészete, és hátha ott találok szülésznöt aki felvilágosit :-)
2. kitrákotty (válaszként erre: 1. - Linus79)
2013. márc. 5. 14:10

én azt javaslom, hogy kérdezd inkább az orvosod, vagy szülésznőt (ha van, akit ismersz, vagy fogadtál), ők tudnak legpontosabb információkat erről.


Vagy hívd fel a kórházat, és kérdezd meg a csecsemőosztályt.


én is egerben szültem, meg jönnek majd biztos ilyen-olyan infókkal, hogy ezt-azt vigyél, de a fenti lesz a legbiztosabb infó.

én utoljára 5 éve szültem ott, így nem írom le miket kellett vinnem, hisz azóta volt fenntartóváltás, és egyéb változások is, nem tudhatom, mi a jelenlegi helyzet.

2013. márc. 5. 12:27
arra lennék kiváncsi, miket kell magammal vinnem? én miskolcon szültem lányomat,de most helyileg egerhez tartozunk és nem tudom mi ott a szokás :-) miskolcra nem kellett vinnem semmit,korházi ruhát adtak a babára is biztonsági okbol,de azt hallottam ,egri szülészetre vinnem kell a babának ruhát, miböl mennyit és mit vigyek? miket érdemes össze pakolni a táskába?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook