Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit jelent, ha megálmodjuk valaki halálát? fórum

Mit jelent, ha megálmodjuk valaki halálát? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2016. júl. 15. 15:08

álmoskönyv online szerint:


Régi magyarázat: szerencse, hosszú élet. Valaki az utadban áll egy vágyad megvalósításában, úgy érzet gátolva vagy. Ha meghalsz álmodban: egy életszakasz lezárása; az élethez és dolgokhoz való hozzáállásod képes vagy megváltoztatni. Családtag haláláról álmodni: ha ő kedves neked: önzés és önbizalomhiány, félsz hogy az életben egyedül nem boldogulsz, támogatásra van szükséged, félsz hogy elveszíted a kapaszkodót. Ismeretlen személy, ha szemed láttára meghal: ellenséged ármánykodásai ellen védett vagy. A Halál (csukjás): megszabadulsz egy problémától. A Halál, ha táncra kér: érzelmeid csitulása. Haláltánc: kiközösítettség érzése; beilleszkedési nehézségek; jó értelemben vett érzékenység, finomság.

2016. júl. 14. 22:35
Ez történt velem , egy nappal előtte tudtam hogy mi fog történni .
79. csengu
2015. máj. 13. 08:38
Most nézem az utolsó két hozzászólás az enyém :)
78. csengu
2015. máj. 13. 08:38

Látom már régi a fórum, de annyit hozzá tennék, hogy nem feltétlen jelenti azt, hogy sokáig fog élni az illető!

Gyerekkoromba álmodtam mind 2 szülő halálával, és egyáltalán nem voltak hosszú életűek. Nem sokra rá meghaltak....

77. csengu (válaszként erre: 1. - Keyla)
2014. márc. 4. 22:40

Látom hogy ez már elég régi kérdés, de szerintem hülyeség hogy az sokáig fog élni... vagy lehet én csak egy kivétel voltam...

Én is álmodtam már meg családtag halálát, és sajnos nem is sokra rá be is következett :(

76. Álmok
2013. máj. 8. 22:42
Sokan azt hiszik h ha más halálárol álmodunk az hosszu életet jelent annak akiröl épp álmodtunk.Itt egy ellenpélda hogyan is lehet ennek rossz vége. Kiskoromtol tehát ovodás koromtol kisgyerek voltam csak játszottam a porban futkostam a lányok után s élveztem az életet. Szép idök voltak ki ne emlékezzne rá. volt egy nagyon jo lelkü mamám aki szeretett az unokájával lenni. S én is nagyon szerettem. Eljártunk sétálgatni s volt h csak már késön értünk haza. Ugy zajlott minden mint a mesében. Ám egyre nagyobb lettem s egyre komolyabb. Talán iskolás koromban lehetett mikor uj jármü került a szomszédba. Lényeg ösz tájékán lehetett mikor a szomszédban tragédia történt egy asszonyon átthajtott egy kocsi. Temetés után. az aszony férje nem tudta elviselni h nincs többé az asszony s sok ideg végül a halálát okozta, s így természetes h egyik fiuk sem bírta ezt idegekkel mivel kb 3év alatt lezajlott 2ember temetése. Ezek ugye engem is megviseltek összezavarotságomban egyszer riadtam fel h a mamámat koporsoban viszik el tölünk. Természetesen nem volt mindegy de mikor láttam mamámat fözögetni sütögetni a konyhában megnyugodtam....Mégis bennem motoszkált az h miért álmodtam én ezt hisz eddig sosem álmodtam ilyet.De rémálomra hagyva az egészet ráhagytam. 1év elmultával arra ébredek nagy a csönd mindenki feketében van s szomorkodik. Szüleim elmondták hogy sajnos a mamám akit én ugy szerettem hajnalban korházba menet eltávozott tölünk. Egy világ dölt bennem össze sajnáltam nagyon a mamám akitöl még el sem bucsuzhattam. Lehajtott fejjel kisértem utolso utjára drága mamámat. Mamám temetése után egy honappal ismét jött az álom másik tatámrol szolt az álom s fekete zászlo a kapu elött. De ezt sem vettem komolyan. Ugy voltam ugy sincs ilyen ilyen nem létezik. 2év után tatám aranyere egyre rosszabbodott elrákosodott. Tehát megtalálták nálla a rákot rengetegett járt kezelésekre de mindhiába. Meglátogattam sokszor hisz én voltam neki a legjobb unokája nyaranta átjártam hozzá akár egy hétre is s horgásztunk együtt. Utolso nap mikor bementem hozzá láttam rajta h neki már tényleg nincs sok hátra. fehérvolt mint a ho teste legyengülve s aki akkoriban életerös ember volt azon mára csak a csont s a bör volt. szemei körül a bör sötét volt. Mintha érezte volna csak, megpuszilta a homlokom s azt mondta légy jo az életben s találj egy szép lányt magadnak. Nekem ennyi idö jutott én már meghalok ennyit ér az ember nézd meg kisunokám. Mintha szorították volna a torkomat nem tudtam megszolalni a könnyeimmel küzködtem. Tudtam h ö jo ember s mindig csak tanitott minket de a végén már csak magával volt elfoglalva szegény. A saját sorsával. Másnap cseng a telefon s közliuk a szomorú hírt. Az ön tatálya eltávozott az élök sorábol. Ekkor kezdtem érteni az álmokat igazán. Átok? Áldás nem tudom de emlékszem mikor meghalt a mamám s tudom h hetekig nem tudtam nyugton lenni s tudom h milyen volt mikor a tatám meghalt s nemtudom mi folytán de mintha segítene valaki ott fenn h segítsek másokon s könnyebben átvigyem ezt az idöszakot. 2év után ismét az álom nálunk volt fekete gyász a velünk élö tatámat viszik. 3év elmult az álom óta. máig nem tudom mit tegyek hogyan segítsek neki....
2012. jún. 21. 19:46
tudja esetleg valaki hogy mit jelenthet ha azt àlmodtam hogy egyik baràtom a halàlomról àlmodott ès elmesèlte nekem.mikor ezt elmondtam neki,közölte velem hogy a napokban tènyleg azt àlmodta hogy meghaltam :(
2010. dec. 12. 16:36
hosszú életet jelent a számára. remélem h igaz, mert én már sokszor álmodtam anyu halálával és mindig zokogva ébredtem :( de szerencsére még jól van :)
73. Ainara
2010. dec. 12. 16:28

Nekem éjjel a férjem halt meg(álmomban).

Egyszer nagyon szerelmes voltam egy fiúba,akivel együtt is jártam.Vele álmodtam 5 éjjel egymás után.4 álmomban minden rendben volt,az ötödikben viszont szakítottunk.Ez be is jött pár nap elteltével.

72. 274c9996b8 (válaszként erre: 70. - Vasolya)
2010. ápr. 1. 17:06
Nem vagy egyedul !
2010. ápr. 1. 16:51
én is úgy tudom, hogy aki álmodban meghal annak hosszú élete lesz
2009. máj. 26. 13:58
Hát nem tudom én az álmaimat mindig kész tényeknek vesszem,és eddig sajnos be is jött.Álmomban nagyon zokogtam mint amikor apu meghalt.És tudtam,hogy haláleset fog történni ,rá két hétre be is következet. :((
2009. máj. 26. 13:51
Én is úgy tudom, hogy akinek a halálhírét keltik, és él, az sokáig fog élni. Az álmot azt nem tudom.
2009. máj. 24. 13:32
Sokáig fog élni!!
2009. máj. 23. 16:23
Én édesanyám halálát álmodtam meg, pár hónapja. De hál'Istennek, még mindig él! Bár neki megjósolták, hogy sokáig fog élni!!! Ámen
2009. márc. 24. 10:16
Én nem megálmodtam, hanem megéreztem, hogy egy ismerősünk nagymamája meg fog halni, gyakorlatilag tényként közöltem a férjemmel, de megmagyarázni nem tudtam. Aztán néhány nap múlva jött a telefon, hogy meghalt. Pedig fizikálisan jól tartotta magát, jött-ment mindig. Azóta sem tudjuk, ez hogyan történhetett.
65. 274c9996b8 (válaszként erre: 63. - Eszter_good)
2009. márc. 17. 19:24
Hat ez eleg nagy szerencse szamodra , nem ?
64. Ercsu7
2009. márc. 17. 19:17
Én annyit tudok h azonnal elkell mondani az illetőnek,h mit is álmodtunk vele....mert akkor nem teljesül!!!
2009. márc. 17. 13:57
Hello! Én háromszor álmodtam más halálát, mint a három be is következett egy hónapon belül. Ellenben egyszer megálmodtam a sajátomat, és még élek
62. 274c9996b8 (válaszként erre: 61. - 35556e805c)
2009. márc. 15. 15:01
Mostmar tudod hogy Te azok köze a kevesek köze tartozol , akik valamilyen oknal fogva elörejelzeseket kapnak a jövöböl ! ? Ez nem csak negativ,ilyenforman az Isten , a tudatalatti megmenthet teged es a szeretteidet sok kellemetlensegtöl is.Azt is mondjak az ilyen es hasonlo adottsagra hogy , Isten szeret teged es vigyaz rad.
61. 35556e805c (válaszként erre: 59. - 274c9996b8)
2009. márc. 15. 09:13
Lehetséges, de ez nagyon rémisztő is, mert mindig ha valami ilyesmit álmodok, elkezdek félni, nehogy igaz legyen...
60. supin
2009. márc. 14. 17:02
Hosszú életet annak akiről álmodtál.
59. 274c9996b8 (válaszként erre: 56. - 35556e805c)
2009. márc. 14. 13:00

Igen,elöfordul hogy az emberek megalmodjak a valosagot , s mi több van olyan ember aki ezzel az adottsaggal szuletett.

A többi az csak , talalgatas....

2009. márc. 14. 08:28
igen az hosszú életet jelent!!
2009. márc. 13. 23:30
Hosszú életet jelent.
2009. márc. 13. 18:56
Hát nem tudom, én megálmodtam vkinek a halálát, sőt beszéltem is vele teljesen reális dolgokról, és a beszélgetés végén elköszönt tőlm, és üzent is az itt maradottaknak. Másnap reggel elmeséltem a férjemnek-ekkor már beteg volt az akiről álmodtam- aztán nem sokkal később megtudtuk, hogy tényleg elhunyt. Nagyon hátborzongató volt, és máig nem tudom mit higyjek.
2009. febr. 14. 10:42
Akik hisznek az almokban azok azt mondják hogy az az ember akinek a halálát álmodjuk az sokáig fog élni.
2009. febr. 14. 10:40

Semmi konkrétumot nem jelent. Csak annyi, hogy a tudatalattid üzenni akar a tudatodnak.

Halálról álmodni általában azt jelzi, hogy változtatásra van szükséged, illetve ez a változás meg is fog történni.

2009. febr. 14. 10:05
en ugy tudom,hogy az alom...szoval azzal almodunk ami tudat alatt foglalkoztat
2009. febr. 8. 12:08
Állítólag hosszú életű lesz az illető
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook