Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit jelent földrengéssel álmodni? Nagyon megrázó volt... fórum

Mit jelent földrengéssel álmodni? Nagyon megrázó volt... (tudásbázis kérdés)


2009. aug. 28. 13:48

Utána néztem: 1977. március 4-én volt a földrengés, ami miatt én rosszat álmodtam. 10 éves sm voltam. Változás, akkor nem történt az életemben. Még hódítani sem akartam:)

Aztán lehet, hogy azt a pofont éreztem meg, amit életemben először és utljára kaptam tanárbácsitól?:))

7. Berenik (válaszként erre: 2. - Ritamoto)
2009. aug. 28. 13:33
Ezt találtam a neten: FÖLDRENGÉS: Elszakadás egy megszokott helyzettől. RABLÓ - Általában kellemetlen munkahelyi, lakóhelyi viszony. NŐk álmában: hódítási vágy; mindenkit el akarsz bűvölni, de a mélyebb érzelmektől visszariadsz. Férfiálomban: szigorú partner, teljesíthetetlen feltételek.
2009. aug. 28. 13:29

Ez érdekes...most találtam a neten: "elszakadás egy megszokott helyzettől".

Épp most kezdem majd a kisfiamat oviba szoktatni, és 3 év után megyek vissza dolgozni.Lehet, hogy emiatt álmodtam?

5. ritamoto (válaszként erre: 3. - A0c1361e44)
2009. aug. 28. 13:22

Nem néztem mostanában ilyen filmet.

És érdekes módon csak a nagymamám és én voltunk a házban( amúgy nem lakik velünk).A kisfiam nem tudom hol volt, a férjemet meg próbáltam felhívni telefonon, de elromlott...

4. 6e144430cb (válaszként erre: 2. - Ritamoto)
2009. aug. 28. 13:15

Szia!



Nekem egy nagyon régi álmos könyvem van,még az az üknagyanyám korabeli.

A földrengésre annyit ír:veszedelem.

2009. aug. 28. 13:13

Lehet sok katasztrófa filmet nézel?:)))


Nem tudom mit jelent, de gyerekkoromban én is álmodtam egy hasonlót.

A 70-es évek végén volt egy nagy földrengés Romániában. Láttam a tévében a hiradóban, amikor néztem már akkor nagyon aggódtam, és néhány nap múlva azt álmodtam, hogy földrengés van nálunk is. A mi házunk egy 12 emeletes panel el kezdett eldőlni, én futkostam a lakásba, és azt láttam, hogy mindenki megfullad. A szüleim és a fiú testvérem már meghalt, én fuldokoltam, és láttam, hogy a húgomnak semmi baja, és próbáltam neki szólni, hogy hozzon vízet, mert megfulladok. Arra riadtam, hogy hangosan is szóltam a húhomnak.

2009. aug. 28. 13:05

Azt álmodtam az éjjel, hogy kinéztem az ablakon a konyhában, és a nagy semmiből hatalmas robajjal hullámzani kezdett a föld, és omlott be , ráadásul a saját házunk felé tartott.El is érte, de a ház nem dölt össze, csak megrepedezett, de körülöttünk minden romba dőlt.Én egy fotel alatt vártam a végét, és mint egy némafilmben, repültek a tárgyak, de nem lett bajom.

Mikor vége lett kimentem, és rabló bandák jártak az utcán, és kiraboltak mindenkit, én egytől elvettem a fegyvert, és véletlenül leőttem vagy 6 embert, mert lézeres volt, és ahova irányítottam, ott elpusztult minden...Eddig emlékszem....

2009. aug. 28. 13:01
Mit jelent földrengéssel álmodni? Nagyon megrázó volt...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook