Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mit jelent ez a lemondási nyilatkozat? fórum

Mit jelent ez a lemondási nyilatkozat? (tudásbázis kérdés)


16. t_marcsi (válaszként erre: 14. - Dundika19)
2012. aug. 15. 20:10
Ha benne volt a szabályzatban, akkor legálisan vonják le kétszer. Azért mondom, hogy levelezd le velük a dolgot, hogy mi is várható.
2012. aug. 15. 20:09

Szia!

Én egy internetes repülőjegy vásárlásnál írtam el a nevet. Hasonló feltételek voltak a módosítás,lemondást illetően,mimt amiket Te írtál... Az utas nevét mégis módosítottam! Nem vontak le + költséget,de azért az ügyintézést felhívtam és rákérdeztem,de minden rendben volt.

2012. aug. 15. 20:09
nem akarom elbukni a 220 eurót,mert nem kevés,de durva lenne +220 euró felszámolása egy módosítás miatt
13. t_marcsi (válaszként erre: 11. - Dundika19)
2012. aug. 15. 20:08
Egyébként ha ezt megcsinálod, akkor úgyis kell másik szállodába foglalnod szobát, és ezt messziről elkerülni, mert mihelyst odamész kifizettetik veled, amit nem tudtak levonni.
12. t_marcsi (válaszként erre: 11. - Dundika19)
2012. aug. 15. 20:06
Az nem megoldás. Inkább levelezd le normálisan a szállással, minthogy mutyizzál. Előbb-utóbb úgyis ki kell fizetned!
2012. aug. 15. 20:05
még nem jött sms,hogy levonták. de lehet,hogy elmegyek és megmentem a bankkártyáról a pénzem :S
10. t_marcsi (válaszként erre: 8. - Dundika19)
2012. aug. 15. 20:04
Nem kellett újra fizetned? Nem vonták le mégegyszer?
9. andi6020 (válaszként erre: 1. - Dundika19)
2012. aug. 15. 20:04

Lehetsz 2 szobába.

Az egyikben bagózol, a másikban alszol.

2012. aug. 15. 20:04

220 eurót vontak le délelőtt a 6 éjszakára és most módosítottam nem dohányzóra. sajnos...... :(

én is csak azt találtam,hogy felszámolásra kerül a díj lemondás,módosítás......stb. esetén

7. t_marcsi (válaszként erre: 4. - Dundika19)
2012. aug. 15. 20:02
Igen, szerintem azt jelenti. Nem tüntették fel a foglalási feltételeket mielőtt foglaltál volna szobát?
2012. aug. 15. 20:01

Rákerestem az általad megadott mondatra, és a következőt találtam a legtöbb helyen előtte:


Figyelem: a foglalási feltételek eltérnek az általános szállodai szabályzattól!

Nem visszatérítendő

Felhívjuk figyelmét, hogy lemondás, módosítás vagy meg nem jelenés esetén a foglalás árának teljes összege kerül felszámolásra.

A foglalás teljes összege felszámolásra fog kerülni a foglalás napján.


Ez már a foglalási oldalon rajta van(még azelőtt feltüntetik, hogy megadsz bármilyen adatot), ami azt jelenti, hogy ha lefoglalod a szobát, mindenképpen ki kell fizetni az árát, akkor is ha lemondod, ha nem jelensz meg, ha módosítasz valamit.

2012. aug. 15. 20:00
Mert nem lemondani kellett volna,hanem módosítani.(talán)
2012. aug. 15. 19:59
a szoba árát már délelőtt levonták. szerintetek a módosításért felszámolják újra a szobafoglalási árat? az durva lenne
2012. aug. 15. 19:57

A szállást próbáltad már felhívni? Esetleg felvenni velük a kapcsolatot írásban?


Ez így első olvasásra azt jelenti, hogy ki kell fizetni a szoba teljes árát mindenképpen.

2012. aug. 15. 19:56
melyik szót nem érted?
2012. aug. 15. 19:55

foglaltunk szállást,de véleltenül dohányzót rendeltem és módosítottam nem dohányzóvá. Utána kaptam ezt az email-t:

Lemondási feltételek:


Felhívjuk figyelmét, hogy lemondás, módosítás vagy meg nem jelenés esetén a foglalás árának teljes összege kerül felszámolásra.



ez mit jelent? mennyibe kerülhet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook