Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit jelent és miért jó egy ilyen tetoválás? fórum

Mit jelent és miért jó egy ilyen tetoválás? (beszélgetős fórum)


19. 438047860c (válaszként erre: 1. - Szeretekolvasni)
2018. nov. 18. 10:41
Nekem a fiam nevének a kezdő betűje van a csuklómra tetoválva. Azért, mert nagyon szeretem. De nem tolom senki orra alá :) hosszú ujjúban nem is látszik.
2018. nov. 18. 10:35
A gyerekeik neveit sokan magukra tetováltatják, celebeknél is lehet látni. Persze, én értem, hogy én nem érthetem, mert nincsen egy tetoválásom sem és nem vagyok elhivatott a témában. Biztos ez egy olyan belső indíttatás, amit csak az emberek egy rétege ért.
2018. nov. 13. 14:27

Nekem több tetoválásom is van, de én sem tetováltatnék arcot.. de minden ember maga dönti el, mi és miért fontos neki.

Az egyik tetoválásom nekem is a gyermekem neve virágba foglalva. És nem azért, nehogy elfelejtsem hogyis hívják.. :)

De aki sosem tetováltatott, ezt soha nem is fogja megérteni.


Egyik ismerősünknek például tizenévesen halt meg a gyermeke balesetben, és ő magára tetováltatta az arcát. Szörnyű tragédia, amit nem tudom hogy lehet feldolgozni. Gondolom nála ez a gyászhoz hozzátartozott. És nála első és valószínűleg utolsó is ez a tetoválás.

16. d29a6eeda9 (válaszként erre: 15. - Bözsi néni)
2018. júl. 1. 12:26

Kedves Bözsi néni azért, hogy az embereknek legyen mit kérdeznie azért...

Az ember nem másoknak akar ezzel tetszeni, én büszke vagyok imádom a gyerekeimet. Tetoválóként is dolgozom és inkább a gyerekeim nevét tetováltatom magamra mint valami irka firkát...

15. Bözsi néni (válaszként erre: 8. - D29a6eeda9)
2018. jún. 27. 00:07
Miért, egyébként nem tudnád a gyerekeid nevét? Vagy nem jutnának eszedbe? Tetoválás kell, hogy gondolj rájuk?
14. Panna.33 (válaszként erre: 1. - Szeretekolvasni)
2018. jún. 27. 00:02
Gondolom azt jelenti, hogy örül, hogy ilyen szuper gyereke van, és büszke rá, meg nagyon szereti. És arra jó, hogy örömét leli benne, hogy magára tetováltatta.
13. Smirnoff (válaszként erre: 9. - Truxovics)
2018. jún. 26. 12:30

Ugye, hogy lehet a gondosság jele? A fotót elkeverheti, de így mindig be tudja azonosítani a kölköt :DDD


A gyerek (pontosabban bármilyen) arckép tőlem is messze-messze áll, de ilyen utálatosan nem nyilatkoznék, mint a lenti sztereotípia.

12. Smirnoff (válaszként erre: 5. - Bözsi néni)
2018. jún. 26. 12:26
Nekem az ismeretségi körömben (tudtommal) arckép nem, de név vagy születési dátum van pár emberen. Egyik sem szarja le a gyerekét. A normális embereken a jegygyűrű sem hivalkodás.
2018. jún. 26. 12:00

Ha nem terjedt volna el és nőtte volna ki divattá magát a tetoválás nem lenne rajta.;)

Oka pedig sok lehet, miért annyira fontos egy másik vadidegen ember mivel csúfítja el magát?

10. Smirnoff (válaszként erre: 1. - Szeretekolvasni)
2018. jún. 26. 10:48
Szimplan szereti a gyerekét pl.
9. truxovics (válaszként erre: 1. - Szeretekolvasni)
2018. jún. 26. 09:07

Lehet sok a gyerek körülötte, és másképp nem ismeri fel ;-)

Amúgy gondolom az van a háttérben, hogy tetszik neki a tetoválás, és egyedi mintát akar. A saját gyereke meg csak nem fog feltűnni más testén is :)

2018. jún. 26. 09:02

Ezek a tetoválások saját magunknak szólnak nem másoknak.

A két kisfiam neve rám tetoválva de nem azért, hogy másoknak mutogassam.

7. PöttyösPanka (válaszként erre: 1. - Szeretekolvasni)
2018. jún. 26. 06:55
Szerintem ez mi, akik nem vagyunk annyira tetoválás pártiak, sosem fogjuk megérteni.
6. 124637ff9b (válaszként erre: 1. - Szeretekolvasni)
2018. jún. 26. 06:46

Nem tudom, hogy mit jelent és miért jó.

Még csak nem is fog a kép hasonlítani a gyerekére egy idő után. Sok idő után meg pláne nem.

2018. jún. 25. 22:23

Szerintem inkább törődne a gyerekkel, mint tetkóval hivalkodna.


Ezt azok szokták, akik egyébként szarnak a gyerekre, dena külvilág felé mutatják, hogy ők milyen frankók.

4. Amaunet (válaszként erre: 1. - Szeretekolvasni)
2018. jún. 25. 20:43
A külvilág felé ezzel kommunikálja, hogy mennyire odavan a kölökért, bár a külvilág nem ez alapján fogja őt jó apának tartani.
3. unom (válaszként erre: 1. - Szeretekolvasni)
2018. jún. 25. 18:21
Aki viseli annak biztos jelent valamit. Őket kellene meg kérdezni
2. Százas Evelin (válaszként erre: 1. - Szeretekolvasni)
2018. jún. 25. 17:17
Vagy talán miért marhaság?
2018. jún. 25. 14:14
Például ha egy férfi a gyereke képmását nagyban magára varratja, az mit jelent és miért jó?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook