Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit jelent az, hogy szoftverhamisítás áldozatává vált? Ezt írja ki a gépem. fórum

Mit jelent az, hogy szoftverhamisítás áldozatává vált? Ezt írja ki a gépem. (tudásbázis kérdés)

7. naftalin358 (válaszként erre: 1. - 222ed6c486)
2010. aug. 28. 15:16

Időnként olyan frissítéseket tesz közzé a Windows, amelyik "vizsgálja", hogy eredeti-e a számítógépen éppen használt verziója. Ezt a szöveget az Xp-nél láttam először. Kivédeni -ha még nem írt ki ilyet a gép- csak úgy lehet, hogy 1/ kikapcsolja a frissítéseket; 2/ csak ellenőrzés utáni frissítést engedélyez. Ez utóbbinál viszont fórumokon, vagy más módon és helyeken meg kell tudni, mik a vizsgáló frissítések számai. Jelenleg például ilyen: kb971033 számú, ezt nehogy engedd futtatni, letölteni!

Persze, ha vetted a verziót, boltban nem lehet ilyen hiba. Csak másoltak esetében.

6. SF
2008. nov. 13. 19:57

Ez a hibajelentés akkor jelenik meg, ha a frissítésekkel együtt lejött egy eredetiséget vizsgáló szoftver is. Valódi előny, vagy valami ilyesmi a neve.

Ezt úgy lehet kivédeni, hogy a következő telepítés után az automatikus frissítést ki kell iktatni, hogy csak értesítsen, ha van mit letölteni. Amikor pedig megjelennek a letöltendő fájlok, az eredetiségvizsgáló mellől ki kell venni a pipát, és kérni, hogy erről ne értesítsen többé. Ezután lehet a maradékot letölteni.

5. madul (válaszként erre: 2. - 1366d1807f)
2008. nov. 13. 19:53
Így van!
2008. nov. 13. 19:48
Nmem tudom mikor megvettük a gépet már szoftverrel vettük
2008. nov. 13. 19:47
Az enyém is már több hónapja ezt írja. Volt itt a szerelő de annyit mondott nem kell vele foglalkozni.
2008. nov. 13. 19:46
Azt jelenti szerintem, hogy nem legális a a szoftvered. Vagyis nem boltban vetted pénzért és nem regisztráltad be magad.
2008. nov. 13. 19:44
Mit jelent az, hogy szoftverhamisítás áldozatává vált?Ezt írja ki a gépem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook