Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit jelent az exem viselkedése? fórum

Mit jelent az exem viselkedése? (beszélgetős fórum)


13. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 2. 13:32
Mhely váltás ?
12. syria (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 2. 13:02

Tehát lényegében nem hazudtál; ez tipikus félreértés. Ha erre való hivatkozással dobott ki, akkor nem ez volt az igazi ok; ez csak ürügy volt. Az igazi okot te tudod kideríteni.

Példa a félreértésre: a fiam felhívott tegnap 10-kor, hogy 3-ra hozzám érkezik. Gyors tervezés, hogy addig mi mindent tudok csinálni. 12-kor felhívott, hogy 1 óra múlva nálunk lesz. Meglepetten visszakérdeztem, hogy mégse 3-ra? De hát anya azt mondtam, hogy 3 óra múlva! Nyilván azt értettem, hogy „3 órára”, mert recsegett, ropogott a vonal. Egyikünk se hazudott, félreértés történt. (Jó, hogy szólt, s nem mentem el valahová, mert akkor elkerüljük egymást.)

11. Pampalini (válaszként erre: 10. - Bless the child)
2020. febr. 2. 12:54
Fogadjunk ;)
10. Bless the child (válaszként erre: 9. - Pampalini)
2020. febr. 2. 12:38
Fogadjunk, hogy faszi vagy
2020. febr. 2. 12:34
Folyamatosan valamit hazudsz neki, és lebuksz. Mit vársz? Hogy reagáljon? Neked hogy tetszene ha állandóan hazugságon kapnál valakit?
8. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 2. 12:13

Igazából nem értem ezeket a fórumokat. Nyilván rajtad és a volt párodon kívül nem tudhatja senki.

Gondolom szeretnéd, hogy újra legyen kapcsolat köztetek és jól esik beszélned róla, addig is ábrándozni.

Ha akarsz tőle valamit, beszéld meg vele, mindig a legrövidebb az egyenes út. Aztán, eldől merre is lépj tovább.

Ha engem jogtalanul bántott volna meg, és nem is engedte, hogy tisztázzam vele, nem hitt nekem, engem ugyan nem érdekelne.

Beszélj vele, sok sikert!

7. Lávli (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 2. 12:03
Ennek mániája, hogy hazudsz. Sokan becsaphatták már. Tényleg tiszta dedó, ahogy viselkedik.
2020. febr. 2. 11:43
Hagyd ezt az embert a fenébe! Magadban gondold végig, hogy miért ragaszkodnál hozzá, és keress mást, aki azt adja meg neked, amire szükséged van.
2020. febr. 2. 11:07
Tovább maradtam bent, mert céges buli volt. Először azt mondtam, nem maradok, mert más dolgom van. Aztán változott a program és ott maradtam. Hívtam őt is, de azt mondta, biztos nem akartam, hogy ott legyen, ezért hazudtam első körben, hogy nem megyek a buliba. Kidobott. Dedó.
4. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 2. 11:05
Mondd el neki, hogy mit érzel. Vesztenivalód nem sok van.
2020. febr. 2. 10:36

(Hát, ha engem vádolna a partnerem hazugsággal, amit nem követtem el, akkor vagy megpróbálnám bebizonyítani az igazamat, vagy úgy zokon esne a feltételezés, hogy lezárnám. Főleg ha erre hivatkozva szakítana velem.)


Vagy most derült ki, hogy igazságtalanul vádolt, és szégyelli magát; vagy véget ért az a másik kapcsolat, ami miatt téged elhagyott.

Esetleg látja, hogy még szereted és kínos neki.


Milyen hazugságról volt szó?

2. Pampalini (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 2. 10:36

Kerül, mert feltéped a sebeit, ha meglát téged.

Örül, mert valószínűleg még mindig szeret téged.

Zavart, mert nem tud téged hova tenni. Nem viselkedhet veled már úgy mint amikor még együtt voltál vele, de nem megy még neki a barátkozás, mert közbe szeretné megfogni a kezed, a lelked újból.

Lehet tévedek.

2020. febr. 2. 10:01
Fél éve szakított velem a barátom, egy félreértés miatt. Hazugsággal vádolt, holott nem hazudtam. Egy munkahelyen dolgozunk, kezdetben feszült volt a viszonyunk, később enyhült, egész jó kapcsolatba kerültünk. Az utóbbi időben azonban kerül, és ha véletlenül összefutunk, zavartan viselkedik. De örül nekem! Nem tudom ezt hova tenni, én még mindig szeretem, de nem mutatom ki. Hogy viselkedjek vele? Minden munkanap egy kínszenvedés nekem...Hozzáteszem, középkorúak vagyunk, és tiszta óvoda, ami zajlik.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook