Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mit jelent a részleges placenta leválás? fórum

Mit jelent a részleges placenta leválás? (tudásbázis kérdés)


2014. aug. 27. 14:33
Ööö, jobb későn, mint soha, csak szólok, hogy egészséges kislány lett két hónappal ezelőtt :)
2014. jan. 21. 10:44
Esélye van vetésére, elképzelhető nem kap a magzat elegendő táplálékot. De lehet annyira minimális a leválás, hogy semmi komolyabb, csak jobb az óvatosság alapon, ez lehet valószínű, mert ha nagyobb gond lenne, kórházban kellene lenni, mert akár mindkettőjükre életveszélyt is jelenthetne.
2014. jan. 21. 10:42
placentaleválás vérzéssel párosul és az visszanőni nem fog, sajnos a legrosszabbra kell felkészülnie :(
5. pathfinder (válaszként erre: 4. - 3b1a5ec920)
2014. jan. 21. 10:35
Én kétszer szültem, mégsem tudom, mit jelent. Az elsőnél nem volt ilyen neki sem.
2014. jan. 21. 10:32

esely van a vetelesre :(

ha mar egyszer szult, o tudja, mit jelent;

2014. jan. 21. 10:30
Szerintetek ez mit jelent? Tőle nem akartam megkérdezni, nem tudom, hogy ez pontosan mi, de felzaklatni sem akartam. (Azt hiszem nem is igazán akarta közölni, csak annyira elősködtem, hogy találkozzunk míg jó az idő, hogy bevallotts, hogy emiatt feküdni kell.) Tudnátok ezt értelmezni nekem? Köszönöm! :)
2014. jan. 21. 10:29
mit tehetunk erte itt??
2014. jan. 21. 10:28
Sziasztok! A barátnőm most várja a második babáját, és azt mondták neki, hogy részlegesen levált a placenta, pedig még csak a 15. héten jár.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook