Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mit javasolnátok nekem? fórum

Mit javasolnátok nekem? (beszélgetős fórum)


2010. aug. 3. 06:58
Nem kell ahhoz a kajájukat enned. És este is ehetsz olyat amit lehet,csak akarni kell. Húsokkal,megfelelő körettel,degeszre eheted magad. Én egy forintot nem költöttem update-es kajára.
2010. aug. 2. 19:14

meg az update! azért sem jó, mert van reggeli tízórai ebéd, uzsonna, vacsi.

napközben alszom, délután felkelek, vacsizunk, megyünk dolgozni, 9-kor kezdünk aztán éjfél egy óra fele van egy 10 perces szünetünk, aztán hajnali 4-kor egy reggeli fél órás szünet, 6-ig még meló, aztán haza, és alvás. nem jó ez az éjszakai élet, de muszáj :(

2010. aug. 2. 19:07

köszönöm a válszokat, de itt kinnt nincsenenk norbis cuccok :( meg türelmem sincs egy nap sokfélét főzni,elkészíteni. talán ha hazamegyek :)

pénteken megyek vérvételre, majd megkérem a dokit, hogy nézze meg a hormonjaimat. amúgy a két év alatt kb 20 kilót leadtam már :D de itt megálltam és még egy tízest úgy szeretnék. halból csak a halrudacskát eszem, nem bírom sem a szagát sem a látványt :(

3. 9bbc382386 (válaszként erre: 1. - Bambi530)
2010. aug. 2. 18:54

Szia!

A pajzsmirigy-hormont megnézetted már ? Egyszerű vérvétellel kimutatható,és az is oka lehet ha nem fogy valaki.Mert a kétszeri étkezéssel és fizikai munkával le kellene tudnod dobni,azaz meg sem kellene hízni.

Sok fehér hús és hal amit ajánlok amúgy,és nem utolsó sorban a paleolit táplálkozást :)

Nézz utána!

2010. aug. 2. 18:53
Norbi életmódrendszer:O) Tuti.Nekem 3 éve 16 kiló ment le,és azóta tartom.
2010. aug. 2. 18:48

szeretnék megszabadulni kb 10-15 kilótól. ami a problémám, hogy imádom a finom ételeket ( a párom meg szakácsnak készül, gondolhatjátok). már belekezdtem egy pár diétába, de pár hét után feladtam : depressziós lettem, feszült, és egy deka sem ment le(pedig betartottam mindent). és úúúútálom sanyargatni magam. és minden nap kétszer eszem, egyszer hajnali 4kor utána este 6 fele, mert éjszakás vagyok, fizikai munkát végzek. ki sem bírnám piritóssal meg tojással. a nappalok általában alvással telnek. ha otthon lennék (magyarországon) több variáció lenne a sportoláshoz, de itt minden iszonyatosan drága. néztem már a kondit is, horribilis, néztem az uszodát, szintén horribilis áron van. a futást is kilőttem, mert nem bírta a bokám :(

van valakinek valami ötlete, hogy mit csináljak magammal? szeretnék csinosan hazamenni :)előre is köszönöm mindenkinek....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook