Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit hol vásárolsz, és miért ott? fórum

Mit hol vásárolsz, és miért ott? (beszélgetős fórum)


2009. nov. 6. 20:16
nagy bevásárlás az auchanba és a Lidl-be. Hétköznapi vásárlás Lidl, mert helyben van. Has akció van, akkor Penny és Spar
27. 7d7bd00737 (válaszként erre: 26. - Oranett)
2009. nov. 6. 16:37
Akció szinte mindig van mindenhol :-) Az már egy másik kérdése, hogy mennyire olcsó az adott dolog... Viszont vannak jó helyek ahova érdemes betévedni :-)
2009. nov. 6. 13:38
Csak akciókban éri meg ott vásárolni... egyébként elég drágák... viszont ha elmész egy plázába minden 1 helyen van, és nem kell utazgatnod egész nap:)
2009. nov. 6. 13:29
tényleg nem olcsóak a Plázák, de azért általában a legjobb márkák találhatóak ott meg. És hát a minőséget mindig meg kell fizetni. Egyébként ki lehet fogni egész jó akciókat is, úgy már viszonylag tűrhető árban el lehet hozni dolgokat...
24. bogdee
2009. nov. 6. 12:11
Nekem a plázák tetszenek a legjobban, bár kinek nem:) Csak nem az én pénztárcámhoz vannak kitalálva:(
2009. jún. 14. 09:23

Cora-ban.

Szerintem nagyon jó hely.Tiszta,elég sok akciójuk van,ráadásul ott dolgozom:)

2008. jún. 20. 15:55
Metróban vagy a Selgrosban a nagy bevásárlásokat ....
2008. jún. 20. 15:45
Az aprócska falunkban lévő egyetlen üzletben csak a napi kenyeret, tejet vásároljuk meg. Általában hetente vásárolunk be a közeli városban. Megvan, hogy mit, hol. Pl. szárazkolbászt a Coop-ban, sajtot, bizonyos felvágottakat, túrót a Lidl-ben, más dolgokat pedig a Tescoban.
20. alyce
2008. máj. 27. 12:27
Általában a spar-ban vásárolok, vagy a Tesco-ban, de ha nincs kedvem autóba ülni, akkor megteszi a sarki bolt is:) De az csak ritkán, mert iszonyat drága, és sokszor nincs az, amit szeretnék.
2008. máj. 26. 18:56
Nagybevásárlás Tesco, kisebb, sarki kisközért
2008. máj. 26. 18:42
Na ez nálunk úgy zajlik,ha elmegyünk bevásárolni,hogy Tescó,Aldi,Lidl,mindenhol van valami amit szeretünk,és csak ott van.De zöldséget a piacon,húst,meg a mintaboltból.
2008. máj. 26. 10:19

Tescoban,a választék,és az egyik biztonsági őr miatt

Real,és egyben Húsáruház,a megbízható hús miatt

2008. máj. 26. 09:48

Spar,mert közel van,tiszta,és imádom az ásványvizüket

Dm-mert itt törődnek velem,és nem bunkó a biztonsági őr

Media Markt-mert a szőke nőknek is segítenek:)))

2008. máj. 10. 12:47
Piacokon szoktam vásárolni és bevásárlóközpontok, bár mostanában nem voltam vásárolni sehol...
14. o.andi
2008. máj. 6. 16:04

piacot szeretem igazábol...

de a Auchant,Lidl is!

13. NOA
2008. márc. 22. 09:27

Pluszba azért mert ott kapható egyedül egy német joghurt amit szeretek, és a zsirmentes túró.


Lidl-be azért mert nézegetem a Belga csokoládékat és van egy sajt amit szeretek.


A másik áruházban jó a fittnes kifli

2008. márc. 22. 09:24
a lidl-ben mert anyus ott dolgozik
2008. márc. 22. 08:05

Húst vagy a Sparban, mert ott mindig friss van és ott a legolcsóbb, vagy a helyi húsipari cég kiseladásánál veszem meg.

A többi élelmiszert általában a Plus-ban, mert ott viszonylag elfogadhatóak az árak és a minőséggel is meg vagyok elégedve. Bár a zöldségeket és a gyümölcsöket nem itt veszem meg, hanem az egyik helyi zöldségboltban.

Tesco-ba nemigen járok, kevésszer jutok el oda, de ha elmegyünk, csak olyan dolgokat veszek ott, ami nálunk nem kapható vagy olcsóbb, mint nálunk.

Más boltokba csak akkor térek be, ha vmi akciós.

A Coop és a CBA boltokba nem járok, mert szerintem azok nagyon drágák.

2008. márc. 21. 22:58
Tescoban, Auchanban mert ott minden egy helyen van. Húst állandó helyen hentesnél.
2008. márc. 9. 06:37
mikor hol.
8. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 7. - 1a50c86bb0)
2008. márc. 9. 04:05
Azert altalaban ezekben, mert a Hipercor az E.C.I.-ben van :)
2008. márc. 9. 04:01

elelmiszer: Hipercor

Egyeb: El Corte Ingles vagy markaboltok.

2008. márc. 9. 01:39

Ha vásáolni megyek akkor először a tescoba-itt turót puffasztott búzát veszek meg joghurtot,

aztán herbáriába (a tesco üzletsoron) szoktam ilyen zabkorpát meg zabpelyhet venni...

és utána pedig átmegyek a lidl-be. ott mindig veszek virslit és édességet, a gyerekeknek:)

2008. márc. 9. 01:19

En nem tudom, hogy hol vasarolok, mert nem en vasarolok...)))

De biztos jo helyen!

2008. márc. 9. 01:12
Én mindent az Auchanban,és a Tescoban vásárolok.
2008. márc. 8. 23:49

Zöldségfélét, gyümölcsöt, kenyeret, péksüteményeket, húst mindig a Csarnokban vásárolok, mert ott nagy a választék, és friss árut kapok.

Havonta egyszer van nagybevásárlás az Auchanban, vagy a Corában.

A mindennapos dolgokat (tejterméket, felvágottakat, ásványvizet)a Plusban veszem, mert az van közel. Csigatésztát a Sarki Fűszeresnél, mert ott jófélét árulnak.:)

Néha betérek a TESCO-ba is, de a TESCO-t nem szeretem.

SPAR-ba is járok, de szerintem ott minden sokkal drágább, mint más helyeken. Például a Rama tégla az Aushanban 219,- Ft, a Sparban 319,- Ft, azért ez túl nagy különbség.

Ha különleges dolgot keresek akkor odamegyek.

2008. márc. 5. 15:58

zöldséget, gyümölcsöt a piacon, ott szebb

húst és egyebeket ahol akciós

2008. márc. 5. 15:25
Hol szeretsz vásárolni,és miért ott?A választék, a minőség,vagy az ár miatt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook