Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mit használtok náthára? fórum

Mit használtok náthára? (tudásbázis kérdés)


2012. dec. 29. 13:57
Fokhagyma, méz, citrom, inhaláló (az kis pici, ami kb. 180ft, és a nevét nem lehet kiírni), szopogatós tabletta (az a zöld, amit a tüzes karikát átugorva reklámoztak régebben).
11. 34c48a3825 (válaszként erre: 10. - Bea0124)
2012. okt. 14. 19:26
3 gyerek tapasztalata mutatja velem, hogy nem mindegy.
10. Bea0124 (válaszként erre: 8. - 34c48a3825)
2012. okt. 12. 15:27

hát ez nagyon jó :-D

mármint a papír zsepi ha sokat kell fújni,törölni tökmindegy milyet használ az ember

de ha már orr törlésről van szó legjobb lenne valami nagyon puhával törölni

9. Bea0124 (válaszként erre: 7. - Drakata)
2012. okt. 12. 15:24

Igen az ezt lehet fél éves kortól.Elég hülye védőnő lehetett...már bocsánat.

én is simánál vagyok főleg picinél később meg jöhet a spray

2012. okt. 12. 13:51

Sebes orr ellen legjobb a Zewa papírzsebkendő, abból is a 4 rétegű. Soha nem sebesedik ki egyik gyerek orra sem.

Nem tudom, mekkorák a gyerekeid, de érdemes hosszú távon a rengeteg szabadban töltött idővel, D-vitamin adagolásával, naponta többféle gyümölcs és zöldség, valamint méz napi fogyasztásával előre készülni erre az időszakra. A rendszeres sport is nagyon sokat segít abban, hogy ne kapjanak el minden fityfrászt a közösségben.

2012. okt. 12. 13:38
Hogy hívják azt a mentolos krémet, amit a mellkasára kell kenni? Ez a Baby luuf? Most láttam, hogy hirdetik a tévében a Wick-et, ahhoz hasonlít? Képzeljétek, nekem egyszer azt mondta a védőnő, hogy kenjek az orra alá vietnami balzsamot...úgy kicsípte, hogy napokig ápolgattam Neogranormonnal, mire helyrejött. Szóval orrcseppből a sima sós mellett vagytok.
2012. okt. 12. 11:20
Mi a lanyom csecsemo koraban a Sterimar Baby sos oldatot hasznaltuk. Hagytam hatni par percet es utana szivtuk ki. Jol tisztitotta neki. "Gyakori" orrszivas segit. Nekunk a doki mindig ezt mondta. Illetve, ha kezdett besurusodni, akkor a Nasivin orrcsepp segitett.
2012. okt. 12. 10:53

Hát én is akartam olyan orrsprayt és azt mondták hogy piciknek nem szabad!

Sima sós orrcseppet szoktak alkalmazni vagy ha úgy van nasivint.Viszont ha folyik akkor nem kell,legalább is nem kell sokszor.

2012. okt. 12. 10:21

Fújj előtte az orrába Fluimare-t. Ez tengervizes orrspray, egész piciknél is használható, hajtógázmentes. Esetleg mentolos orrkenőcs, kicsit nagyobbaknak (nemtom mikortól lehet).


A Baby luuf balzsam tényleg jó, én is a napokban kaptam az ötletet egy anyukától és bevált!

2012. okt. 12. 10:11

ja és ha úgy van én esténként kenem a mellkasát memtholos krémmel,ez 6hótól lehet

de hála égnek nem igen beteg a fiam:-D

2012. okt. 12. 10:09

Szia ha piros az orra kend be neki bephanten,neogranormon,sudocrem...általában cebion cseppet kap és ha úgy van ossilococosiumot ez homeopátiás és csecsemők is kaphatják megelőzésként is.

Réteges öltöztetés.

2012. okt. 12. 09:55
sziasztok! Így ősszel-télen folyton folyik a gyerkőceim orra. Mit csináltok a nátha ellen? És mivel próbálkoztok, hogy jobban bírja az orrszívást? Meg hogy a fújástól-szívástól ne legyen sebes? Köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook