Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit használtok aknés, pattanásos bőrre? fórum

Mit használtok aknés, pattanásos bőrre? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
2010. jan. 13. 19:23
sziasztok. a roacutan egy nagyon drasztikus hámlasztás. ott aztán nincs napozás, utcára alig tudsz kimenni, foszlik, hámlik a bőr...a gyulladást mindig valami belső ok idézi elő. elsősorban egy tisztító, méregtelenítő kúrát ajánlanék. ha nagyon gyulladt a bőr, először le kell nyugtatni. nagyon ajánlom a MIKRODERMABRÁZIÓT, azaz bőrcsiszolás. Elhalt felső hámréteget lecsiszolja a bőrről, ezáltal felszínre jut a faggyú, és nem a bőrben terjed tovább. Ez egy folyamat, kúra, de szépen letisztul a bőr.Már nagyon sok gyulladt bőrt helyre hoztam vele. Természetesen a hatóanyag sem mindegy hogy mit kenünk a bőrre. Megfelelő kozmetikummal és egy belső helyreállítással helyre lehet hozni. Lehet hormonális probléma, emésztés, mandulagyulladás, fog, szmog, stb...
447. renice13 (válaszként erre: 446. - Nikii96)
2010. jan. 10. 23:11
Patikában receptre, de ne vegyél. Menj el egyszer egy kozmetikushoz, max 5000 forintodba kerül és ha ő se tud tanácsokkal ellátni és segíteni rajtad akkor kell csak komolyabb dolog, de gondolom az orvos nem véletlenül nem adott roacuttant...
446. nikii96
2010. jan. 4. 19:34

Sziasztok!

Az arcom nagyon csúnya!

Ma elmentem venni rá krémeket!

És vettem egy Naddin nevű szappant meg egy Garnier PureActive nevü arctonikot!

Nektek vannak ezekkel a termékekkel kapcsolatban tapasztalataitok?Mit ajánltok?A hátam a mellkasom a homlokom és az állam is nagyon pattanásos!Az arcomon egy sincs!Valószinüleg allergiás vagyok!Mert jöttek ki a lábamon hasamon kiütések amik nagyon viszketnek!És olyankor általában mindig nagyon pattanásos vagyok!De amúgyis pattanásos vagyok csak ilyenkor mikor kijön az allergia akkor nagyon nagy és csúnya pattanásos leszek!Az orvosnál már többször voltunk, de felirt valami allergiagyógyszert meg Zyneritet, de egyik se nagyon használt!Mit csináljak vagy mit vegyek rá?Szeretném ha szép lenne a bőröm!Kérlek segitsetek!Roát hol lehet venni?És azt ajánljátok?

2009. dec. 21. 14:41
hali! mik ezek a gépek amiről beszéltek? szerintnem a legjobb kozmetikusra bízni a dolgot, én nem merném az arcomat ilyeneknek kitenni. Bár mondjuk biztos azért van mert én meg vagyok elégedve a kozmetikussal, sajna elég sok embertől hallom a rossz tapasztalatokat.
444. Pannita
2009. dec. 18. 16:52
Ez nem ugyanaz, mint az ózonos?? mert én arra lennék kíváncsi. 12ért már beszerezhető. De ha nem használ....
2009. dec. 16. 22:37
én csak azt hallottam róla h lila lesz tőle az arcod
442. bea0707
2009. dec. 16. 19:10
sziasztok!Használt már valaki pórustisztító készüléket?láttam panasonic-ot,nem túl olcsó,ha nem ér semmit,nem venném meg!Köszi ha válaszoltok!
441. renice13 (válaszként erre: 434. - Pannita)
2009. dec. 15. 23:04
Ebben én is neked adok igazat :)
440. Pannita (válaszként erre: 438. - Cde569c9a1)
2009. dec. 15. 16:08

vény nélkül is meg lehet venni:


[link]

2009. dec. 15. 12:18
És ez az akneroxid nem gáz, nem drasztikus nagyon?
2009. dec. 14. 21:29

Akneroxid krémet kel felíratni a bőrgyógyásszal. Erősen hámlaszt, naponta 1szer vékony rétegben felkenni.

Gyökeréig hatol, és kb 1 hónap alatt lesz szép bőröd ami évekig kitart, tehá megéri!

2009. dec. 14. 21:26

A tények-tévhitek oldalon az oldalsó menüben a BLOGOM-ba bemész és ott a paleolit táplálkozás fejezet és a hozzá írt kb 450 komment majd eligazít kicsit. De ha bemész egy könyvesboltba akkor azt a 10 oldalt ami az aknéről szól, el is tudod olvasni.


Amit ehetsz: bármilyen husi, bárhogy elkészítve. Zöldség, gyümölcs.


Amit nem ehetsz: tej, tejtermék, szénhidrát:kenyér, burgonya, rizs, bab, borsó stb.

Étolaj helyett inkább vaj, olivaolaj, sőt még a zsír is jobb.


De szerintem kicsit ásd bele magad, hogy tiszta legyen.

436. Pannita (válaszként erre: 435. - Da3e9dc8db)
2009. dec. 14. 18:25

Szia


Keresgélek a honlapon, de nem igazán találom, hogy mi a menü :)

A különböző húsok zöldséggel meg gyümölccsel?? A nyers zöldséget még értem, de a húsit hogy kell elkészíteni?

2009. dec. 14. 17:40
Most olvastam Szendi Gábor Paleolit táplálkozás című könyvét. Abban külön fejezet foglalkozik az aknével, pattanásos bőrrel. A szerző honlapján található fórumot is olvasom, mert nekem nagyon bejön ez a táplálkozás -más okból- és ott már ketten is nagyon komoly javulásról számoltak be az aknéjukkal kapcsolatban pedig még csak pár napja csinálják. Meg vannak fent sikertörténetek is. Szerintem aki érintett, annak egy próbát megér. Sok sikert! (én fogyok tőle rendesen:-))
434. Pannita (válaszként erre: 433. - Carpe)
2009. dec. 14. 17:30

Tévedés! Én szedtem kb. 5 évvel ezelőtt 8 hónapig a roaccutant. Addig szép is voltam :( és a szám iszonyat száraz :) de egy idő után ismét előjöttek! Ma megint olyan csúnya vagyok :(


Szóval mindegy ha fogamzásgátlót szedd az ember, az legalább 2 ellen hat :D

433. carpe
2009. dec. 14. 06:20

a roaccutannál nincs jobb...de csak annak ajánlom aki nem akar még gyereket!!...mert a dobozán is rajta van h magzatkárosodást okoz!!

egy tény...a patik totál elünnek tőle...és évek múlva sem jönnek elő...még azoknál sem akinek amugy magas a tesztoszteron szintjük.Mig a fogamzásgátlót folyamatosan szedni kell ahhoz h ne jöjjenek elő a patik.

az is tény..h szájszárazság eléggé durva...és a bőrgyógyász ha túl magas a vérzsirszint akkor nem engedélyezi...de hát kockázat-és elönyök...

döntsetek...szépség..vagy betegség...

432. Pannita
2009. dec. 12. 18:30

Hát az eltelt egy hónap alatt semmi nem változott. Sőt 2 napja megint kirügyeztem :( mogyorótól... gondolom.

Nem tudom mihez kezdjek. Még mindig iszom a gyógyteát, aloéval kezelem, minimális smink. 26 évesen kezd kínos lenni. Elegem van!

431. poci19
2009. nov. 21. 10:26
nem tudom hogy akiknek visszajött mért jött vissza...lehet nem jó bőrgyógyászt válaszott..mert 4ismerősöm is szedte a roát és egyiknek se jött vissza..ugyan ahhoz a bőrgyógyászhoz mentem én is...szerintem csak jó bőrgyógyász kell és nem mindegy, hogy mennyi ideig szeded és mennyi adagot.
2009. nov. 20. 12:51
A roacutan-on kívül nem tudtok valami mást, valami természetes anyagot. Mert én tuti nem fogom bombázni a szervezetem olyan méreggel, meg hát értelmét se látom, mert úgy is visszajönne minden.... szóval ha valaki tud, akkor szóljon
429. alyce
2009. nov. 20. 11:48

Sziasztok!


Nemsokára abba fogom hagyni a fogamzásgátlót, és már előre félek a ragyáktól...tavaly már megjártam egyszer ezt, azért kezdtem el újra szedni, hogy eltűnjenek. De most véglegesen be akarom fejezni. Nem tud valaki valami olyat, ami egyáltalán megakadályozza, hogy kijöjjenek?? Vagy ha ki is jönnek a pattik, valami csodaszer kellene, mert szerintem öngyilkos leszek, ha még egyszer ragyás leszek:(((

428. renice13 (válaszként erre: 427. - Pannita)
2009. nov. 18. 20:49
Egyébként az IPL csak arra jó, h ha már csak hegek vannak, azt halványítja, de gyulladt pattanásokra nem éppen jó. Egyébként egy jó kozmetikus tényleg tudna segíteni, és nem mindenhol 8000 ft. De a fogamzásgátló is jó. És tényleg lehet nőgyógyászat is, de lehet mandula is, de fog nem , attól mindig csak 1 helyre jönne. De egy kozmetikus csak találgatni tud, mert pontosan ezt csak orvos tudja megmondani. Nem mintha védeni akarnám, mert azt el kellett volna 1ből mondania h több ok is lehet. Én ajánlom a bőrgyógyászt, tudtam, hogy mik a lehetőségek és nekem a hormon miatt volt, szóval menj dokihoz. És 1 jó kozmetikushoz, mert a tisztítás fontos. :)
427. Pannita
2009. nov. 18. 10:40

Sziasztok


Ennyi volt. 2 hónapig jártam hozzá, és egyre csak rondább lett. Pedig mikor odamentem csak pár helyen volt egy pár gyulladt. Azóta...


És mindig a nőgyógyászati bajommal jött. Erre most legutóbb megemlítettem, hogy egy ismerősömnek a mandulája miatt volt!


És láss csodát, rájött, hogy nekem is azzal van a gond!!! 2 hónap és több 30 ezer után!!


És bevallotta, hogy Ő már nem tud mit csinálni az arcommal, és Ő már több pénzt nem is akar elfogadni!!

Mielőbb menjek kivetetni a mandulám, mert az a baj. De ha mégsem akkor az amalgám tömések....


Megvan a megoldás!! Mindenki mandulaműtétre!!


Jah és még búcsúképpen kaptam egy 30 ml-s krémet és a "számlát"= 8000!!!

De többet nem kér pénzt!!


Szóval én többet az életbe kozmetikushoz nem megyek!!!


Most egy pár hónap csalántea + 2-3 liter víz naponta! Minimális smink. És ha semmi akkor fogamzásgátló!

2009. nov. 14. 21:24
hát én is ezt próbáltam elmondani, hogy csak tüneti, de visszajön, akinek nem annak jó :)
425. poci19
2009. nov. 12. 18:20
hát sokmindenkivel beszéltem és senkinek nem jött vissza csak 1-2.
424. Ancsi86
2009. nov. 12. 15:23

Nekem akkor azt mondták, hogy ennyi elég lesz. Ha 3 évig szedtem volna, akkor is visszajöttek volna a pattanások, mert csak tüneti kezelés, nem szünteti meg a kiváltó okot.


Ez nálad is érvényes, de ne legyen igazam..

423. poci19
2009. nov. 12. 14:44
Nekem 1évig kell mert állítólag ennyi a kúra ideje. lehet neked azét jöttek elö ujra akkor...
422. Ancsi86
2009. nov. 11. 19:41
Fél évig...
421. poci19
2009. nov. 11. 14:35
És neked mennyi ideig kellett szedni a roaccutant???
420. Ancsi86
2009. nov. 10. 22:11

Nem akarok senkit sem letorkollni, de úgy látom, arra senki nem gondol, hogy gyógyszerek és kencék nélkül is talán megoldódhat a probléma..


Persze én is ilyen voltam, leírom az én sztorim, hátha valakinek hasonló okokból problémás a bőre..


Kb. 11-12 éves koromban kezdődtek a pubertáskori pattanások, akkor még csak bőrszínű, nem zavaró, eseti jelleggel. Aztán 14 éves korom körül már úgy eldurvult a helyzet, hogy alapozni kezdtem az arcom, mert szégyelltem nagyon a fájó, piros dudorokat. Persze el is kezdtem nyomkodni, ezzel mégnagyobbat rúgva a dolgora, egyre rosszabb lett, évekig szenvedtem tőle, strand szóba se jöhetett, sokszor úgy fogadtak az iskolába a barátnőim, hogy Úr Isten, mi jött ki rajtad már megint.. Ment ez így egy pár évig, közben szedtem roacuttant, amíg szedtem, jó volt, utána visszaállt az előtte lévő állapotba. Mindenféle kencéket minden árkategóriában kipróbáltam, vagy még rosszabb lett, vagy semmi. Még ilyen Zeno nevű hőkezeléses kütyüt is vettem, azt írták, hogy egy bizonyos hőmérsékleten elpusztítja a gyulladt pattanáson belüli gócot, hát az se volt igazán hatásos, ráadásul egyszerre csak 1 pontra lehetett tenni, hát pár napos program...

Közben végig kozmetikusok, minden féle, folyamatosan küldtek fogászatra is, hogy biztos ott van a góc, de ott sem volt semmi.


Egyszer aztán annyira elkezdett fájni az oldalam, hogy már lábra sem tudtam állni, irány az ügyelet.

Ott kiderült: VESEKÖVEM VAN.

Eszembe sem jutott volna, hogy mennyire keveset ittam egy nap, kb. fél litert, de mivel rá volt állva a szervezetem, nem is voltam szomjas.

Aztán, hogy távozzon a kő a szervezetemből, muszáj voltam napi szintem több litert a szervezetembe erőltetni. A kövekkel együtt a pattanásaim is azonnal távoztak. Határtalan boldogságot, de dühöt is éreztem, hogy csak ezen múlott az egész..


Azóta is, ha 2-3 napig huzamosan nem iszom eleget, már ki is jön egy kis "szarvacska" valahová, szóval részemről bebizonyosodott, hogy ez volt a baj..

2009. nov. 2. 19:38
Hát azért még mindig nem késő elmenni egy orvoshoz aki kideríti a pontos okot. :)
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook