Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit gondoltok szülőként arról a tanítónéniről, akinek az alkarján tetoválás(ok) van(nak)? fórum

Mit gondoltok szülőként arról a tanítónéniről, akinek az alkarján tetoválás(ok) van(nak)? (beszélgetős fórum)


211. Guruljka (válaszként erre: 197. - Bc681dac13)
2017. máj. 8. 17:09

No abban azért igazad van, hogy nem láttam strandon öreget.


De mást se nagyon, mert amikor utoljára strandon voltam, még nem volt divat a tetoválás.

Ugyanis nem járok vizes helyekre, utoljára a két, akkor még kicsi lányomnak tanítottam meg az úszás alapjait, jó 30-35 éve.

210. 2d052648f4 (válaszként erre: 207. - Bc681dac13)
2017. máj. 8. 15:46

Nekem benőtt. Mondom...pár nap után újra kellett szúrni.


A fülem az nem. Abban van, hogy hónapokig nincs fülbevaló. Kicsit nehezebben megy át ilyenkor, de nem kell átszúrni.

209. bc681dac13 (válaszként erre: 208. - Michelle.r)
2017. máj. 8. 14:41

Pedig kell a tisztelet.


A minap feltete valakim a kérdést itt, hogy szex közben érzem-e magam easzközlek, vagy a partnerem annak...


Hogy lehet valakit eszköbek nézni ember helyett? És az emberi tisztelet...

208. michelle.r (válaszként erre: 192. - Guruljka)
2017. máj. 8. 13:02
Az orvos gyógyítson, nem kell, hogy tiszteljen ;)
207. bc681dac13 (válaszként erre: 206. - 2d052648f4)
2017. máj. 8. 11:32

Pár nap egy felületi horzsolásra sem elég a begyógyulásra pár nap alatt :D

Kétszer bökettem a nyelvem, 2+2 a szemöldököm, és 14 fülbevalóhelyből maradt meg a 12. 2 orrpiercingem van, mindkettőt magamnak.


Elhatározás kérdése. Nekem is le fog folyni a könnyem, azalatti szemem könnyezni fog, és a víz fog folyni az orromból. (hónapok óta nincs benne semmi). Mingen, csak szép nem leszek, nem nem 'eltűnt".

206. 2d052648f4 (válaszként erre: 196. - Bc681dac13)
2017. máj. 8. 11:08
Nem nő be az orron? Nekem pár nap után úgy benőtt (pedig 10 éve van benne), hogy újra kellett szúrni. Az részletkérdés, hogy forr vagy nő. De lyuk az nem volt.
205. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 199. - Turkkati)
2017. máj. 8. 10:36
:)
204. Idhikai (válaszként erre: 202. - Idhikai)
2017. máj. 8. 08:45
... ettől függetlenül, nekem nincs.. és párt se tudtam volna magamnak soha olyant elképzelni, akinek van. A gyerekeimnek sincs, és szintén távol állnak tőlük a tetováltak... de még így is az a véleményem, hogy ők elfogadóbbak... lehetnek.
203. 9c485f67e8 (válaszként erre: 199. - Turkkati)
2017. máj. 8. 08:30
Ez tetszik. Vagány lettél.
202. Idhikai
2017. máj. 8. 08:28
... hogy sokkal elfogadóbb, mint az átlag tanító néni! <3
2017. máj. 8. 08:26
nekem nem tetszik,de ez az o maganugye.nem jelenti emiatt,hogy rossz ember!
200. 9c485f67e8 (válaszként erre: 199. - Turkkati)
2017. máj. 8. 08:12

Egyszer láttam fiatal lányon.

Elôször azt hittem, hogy fekete csipkebetét van rajta; késôbb derült csak ki, hogy tetoválás.

Gyönyörû munka volt.

Magamon el tudnám ugyan képzelni, de gyakorlatilag nem - a fájdalom és a korom miatt sem.

199. turkkati (válaszként erre: 60. - 9c485f67e8)
2017. máj. 8. 06:15

Itt vagyok :)))

Bár nem ismerem fórumindítót, ezért biztos nem rám gondolt.

Nem különösebben foglalkoztam a tetoválással, nem tetszett, de nem is hénytam el magsm, ha láttam.

A lányomnak volt, azt gondoltam, mi lesz, ha 90 évesen az öregotthonban emelgetik az ágyon, mit gondolnak róla.

Aztán elértem.az 50-et, átéltem ezt-azt, lelkiérésem eljutott oda, hogy kit érdekel más mit gondol. Az ő gondolata az övé...

Másfél éve a névnapomra kaptam 1 pici katicát a lapockámra. Csak az látja, akinek megmutatom.

Aztán szegény katica olyaa kis béna volt úgy, kellett 1 virág alá. Majd a virágnak szár és 1 tündér, hogy teljes legyen a kép.

Így már nyáron látszik valamennyi belőle, ha olyan ruha van rajtam.

De nem lettek lelkitöröttek a tanítványaim a lárványtól.

198. turkkati (válaszként erre: 5. - Spann)
2017. máj. 8. 05:57

Hű!

Van véleményed az biztos! És azt el is mondod bátran.

Nekem például ez a szemellenzős vaskalaposság undorító. De nem vagyunk egyformák. SZERENCSÉRE!

Nagyon nem szeretnék olyan lenni, mint te!

197. bc681dac13 (válaszként erre: 192. - Guruljka)
2017. máj. 8. 01:58

Ezt sokan mondják, h miért ne tetováltass. Ráncosan hogy nézel majd ki... 70-80+? évesen már sehogy sem szép az ember. Legalább is nem úgy, ahogy előtte magát is látta, hanem jó esetben van benne méltóság, és azzal hordja az életet magán. A 70 évest már nem szépnek mondjuk, mert nem annak látjuk. Sőt, én nem találkoztam 70 körülivel, aki szépnek mondaná magát. Meg olyannal sem, aki átlag idős embert szépnek mondana. Van a korához képest, meg vannak a megállíthatatlanok, akik pörögnek, mint a gőzeke még mindig, és élmény velük lenni, de ők egy emberi, nem dekoratív szépségben tündökölnek. (Nem ritka kivételről beszélek, akin nem fog az idő.)


Aki azt mondja, hogy milyen leszel tetováltan szottyadtan, az nem látott még az uszodában, strandon öreget (egyneműt meztelenül sem; meg ilyen a biológia könyvben is volt)?


Még csak 15, már nem 20, nőknél már szült... Elmúlunk. 15 évesen mellre tetováltatni hülyeség (mindkét nemnek), mert úgyis az változik először, de amúgy?


Kivívni kell az orvos tiszteletét... Sajnos van ilyen. De még eleget nyafogunk, és jön az a rendszer, hogy sokféle biztosítás, vagy a munkáltatónak nem lesz kötelező kötni, aztán lehet kamillázni mikor elküldenek az esetleges csonttöréssel, hogy 300-400 eurót leböksz a röntgenért (ha van egy alapbiztosításod), vagy vegyél be aspirint.


Velem is voltak parasztok. Olllyan szinten, ami nem megengedhető. Felejtsük! Máskor meg parasztkodtam, az sem odaillő.


Oda-vissza még jobb! Nekem fáj, ingerült vagyok, ott meg van egy medikus, aki bizonytalan, de nem akar annak tűnni, ráadásul nem tudjuk hány órája van ébren. Sajnos nem csak lelke van, hanem amiről tanult...


Messze jutottunk.

196. bc681dac13 (válaszként erre: 186. - Channa*)
2017. máj. 8. 01:09

Inkább sérülés, ami egy életre megmarad, de legtöbben hordják életüktük végéig. A mende-monda ellenére a nyelvből sem tűnik el a lyuk (én 3-4 év után tettem vissza magam), és az orron sem nő be. A kilökődni készült piercing helye beforr.

A rusnya sebbel járó, eltűntethetetlenül gyógyuló verés helye "8 napon belül gyógyuló" seb, a kitépett haj nem csonkítás...

195. bc681dac13 (válaszként erre: 184. - Yennefer)
2017. máj. 8. 01:01

Tetováltként azt mondom, semmi unintelligens nincs abban, hogy szerinte a tetoválás undorító. Az undor egy elemi érzés. Mindegy, és néha nem is tudni, hogy ösztönös-e vagy tanult reflex, de van.


Hogy ostoba tökfejnek mondja a viselőit, az csökönyös elfogultság. És lazán rámondom, hogy emiatt, hogy ebből a szempontól barom (sok másban meg lehet, hogy egy követ fújunk), és én nem gondolom magamról, hogy unintelligens lennék e kijelentésem miatt. Meg is tudom magyarázni, akkor miért lennék az, nem? :)


Rossz vagy sem, vannak szakmák, hivatások ahol a bekerüléshez, feltörekvéshez a helyi konvenciókat követni kell. Meg van az a szint, ahol már lesz@rhatja az ember.


Visszaugorva az intelligenciához... A nagyon intelligens emberek is lehetnek háklisok, és ragaszkodhatnak értelmetlen dolgokhoz, legyen az tetoválás mentesség vagy minden áron modorosság. Nagyon okos, jól képzett, jó pozíciót kivívott emberek is tudnak alpárian beszélni, és meg is tehetik, ha tudnak disztingválni, ahogy a tetováltság sem mérce.

2017. máj. 7. 23:31

Ami az eredeti kérdést illeti, nagy valószínűséggel sejtette már, hogy tanítónéni lesz, amikor tetováltatott.

Az automatikus válasz az, hogy nem kellett volna, de a mai álláspont az, hogy végül is miért ne. Hacsak a motívum nem vulgáris.


A mai gyerekek lelkében nemigen okoz életre szóló sérülést.

2017. máj. 7. 23:28
Nekem nem tetszenek a tetoválások, de nem ez alapján ítélnék.
192. Guruljka (válaszként erre: 133. - 9c485f67e8)
2017. máj. 7. 23:24

Miért pont a bal fölött?

Kedvenc krimisorozatomban (KÖNYV!!! Régen még azokat olvastuk!) a szerető feleség egy apró pillangót tetováltatott a vállára, de úgy, hogy a melltartó pántja takarta.

Az volt a férjének szánt ajándék. Ezt én nagyon kedvesnek tartom ma is.


Vannak szép tetoválások, de én mindig elgondolkodom, milyen lehetne az a minta, amit a ráncosodás sem tud elrontani.

Levetkőzik az ember lánya úgy 70 évesen a doktor előtt, és a szép varrottasból alig van valami, az is szinte piszokfoltnak néz ki. Az azért kiábrándító lehet, és nem segít kivívni a doki tiszteletét.

191. Guruljka (válaszként erre: 164. - Spann)
2017. máj. 7. 23:17

Melyik Bibliát olvasod?


Mózes III, 19:28

Testeteket a holt emberért meg ne hasogassátok, se égetéssel magatokat meg ne bélyegezzétek. Én vagyok az Úr.


Tehát másképpen gyászolj.


(Az előző vers szerint "a ti hajatokat kerekdedre ne nyírjátok" - akkor Sassoon maga volt a tagadás?)

190. Guruljka (válaszként erre: 186. - Channa*)
2017. máj. 7. 23:11

Abban tévedsz, hogy a lyuk benő.


Újszülöttként kifúrták a fülem, de az egyik kis fülbevalóm még egy éves korom előtt elveszett, nem pótolták.


Ezt követően 36 éves koromban tetszett meg egy sima kis átszúrós fülbevaló. Megvettem. A fülcimpámon a lyuk még akkor is jól látszott, gondoltam, max átlövetem. De némi fájdalommentes kis próbálkozás után sikerült betenni a fülbevalót. Azóta is veszek néha egyet-egyet, és ha nem is mindig, de viselek fülbevalót.


Viszont a lányomnak nem engedtem, csak már majdnem 18 évesen. Nehogy úgy járjon, mint én. Mert egész kamaszkoromban utáltam a lyukat a fülemen, főleg hogy azt hitték, nem telik fülbevalóra és azért nincs. Nem - én nem akartam! Akkor még nem!

189. Miumiu01 (válaszként erre: 151. - Spann)
2017. máj. 7. 19:59

ahhozképest, hogy divathóbort jó ideje létezik.

:PP

188. 2d052648f4 (válaszként erre: 151. - Spann)
2017. máj. 7. 19:44

Igazából elég sok tetkós embert ismerek (időset is), de egyik szájából sem hallottam megbánást.


Illetve de. Jobban mondva őt nem ismerem. Egy celebről volt riport a tévében, hogy a pasija nevét varratta fel. Szakítottak és el akarta tüntetni, de lett egy új pasija, akinek a nevét rá lehetett kreálni az előzőre. Aztán azzal is szétment és lézerrel eltűntette. Szóval ő megbánta azt az egy tetoválását.


Én pl soha nem varratnám fel a pasim nevét. Ha egy életre tervezek vele (ami jelenleg így van), akkor sem.

187. Hné80 (válaszként erre: 34. - Spann)
2017. máj. 7. 19:36
Nagyapám búvároktató volt! 20 évnyi élményt és emléket adott nekem! Emlékül tetováltattam egy delfint... Mindketten szerettük... Én búvárkodom tovább egyedül.... :( de ő így ha egy picit is, de olyankor is velem van!
186. Channa* (válaszként erre: 164. - Spann)
2017. máj. 7. 17:51

A fülbevaló csonkítás?

És mitől?

A fülem megmaradt annak ellenére, hogy 3-3 lyuk van rajtuk. Pont akkorák, mint voltak, a lyuk is kicsi maradt, azaz nem lett csonka egyik fülem sem. A hallásom is jó maradt. Mitől lenne csonkítás? És ha kiveszem a fülbevalót, bár nem teszem, akkor benő a lyuk, azaz már meg is szűnt a csonkolás:DDDD


A tetoválást pedig lézerrel már egész jól el lehet tűntetni, ha valaki meggondolja magát.

185. Yennefer (válaszként erre: 184. - Yennefer)
2017. máj. 7. 16:18
*kevésbé unintelligens
184. Yennefer (válaszként erre: 151. - Spann)
2017. máj. 7. 16:17

Egyébként ha már intelligens vélemény formálás akkor nem



"Igen, a TETOVÁLÁS UNDORÍTÓ."


Hanem


"Sajnálom, de számomra, a TETOVÁLÁS nem elfogadható sem magamon sem máson, de elfogafom mások döntését."


Ez lett volna egy unintelligens hozzászólás


De mivel a kapanyél útban volt a billentyűzeten ezért nem sikerült. Semmi baj. Így is jó vagy. Kell negatív szereplő is egy történetbe ;)

183. michelle.r (válaszként erre: 180. - Andi6020)
2017. máj. 7. 15:55

Én rángattam ide, miután a tudományos házasságközvetítés méltatásában megfáradt hölgy eme kifejezetéssel illette -

azt hiszem - unomot.. ;) Erről beugrott, hogy valamely filmben láttam, hogy Tony Curtisnek is vannak tetoválásai.

182. michelle.r (válaszként erre: 179. - Panna.33)
2017. máj. 7. 15:53
yeesss, kössz ;)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook