Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit gondoltok erről? Érdekel a véleményetek, de semmiképp nem kioktatást várok! fórum

Mit gondoltok erről? Érdekel a véleményetek, de semmiképp nem kioktatást várok! (beszélgetős fórum)

1 2
2011. jún. 30. 08:31
Egyet értek az előttem szólókkal, szerintem is elég a gyásztávirat. Én is csak annak a temetésére mennék el akivel már legalább 1x találkoztam. Pláne így, hogy sokat is kéne utazni.
2011. jún. 30. 08:29

Én számtalan olyan temetésen voltam már ahol az illetőt egyszer sem láttam.

De el sem tudtam volna képzelni hogy a barátnőm anyukája temetésére nem megy el mondván nem ismerem.

Rád és a párodra való tekintettel igeni illik elmenni.

2011. jún. 30. 08:29
Szerintem is normálisan gondolja a családod, mert nem ismerték az illetőt. De ha nagyon zavar próbálj meg velük beszélni.
2011. jún. 30. 08:27
Nem hiszem, hogy emiatt orrolni kellene a szüleidre. Szerintem is elég egy gyásztávirat. Én a nászomékkal még 10x sem találkoztam, pedig 10 éve együtt vannak a fiamék, és itt laknak a másik kerületben.
2011. jún. 30. 08:26
Meglehet érteni mindkét fél viselkedését, de mivel még nem is találkoztak így jogos, hogy nem akarnak elmenni a szüleid.
4. 9242a6388c (válaszként erre: 1. - Baba2010)
2011. jún. 30. 08:26
Beszélj a családoddal, mondd el nekik, hogy a barátodnak nagyon fontos lenne, ha eljönnének a temetésre. Most biztos még érzékenyebb...
3. Anika70 (válaszként erre: 1. - Baba2010)
2011. jún. 30. 08:25

Szerintem a párodnak semmi oka így érezni!


Ha eddig nem találkozott a két család, nem is ismerték az elhunytat.

Más lenne, ha összejártak volna!


Évekig nem voltak kíváncsiak egymásra (ami persze furcsa), akkor most miért kellene elmenni a temetésre?

2. Maffincs (válaszként erre: 1. - Baba2010)
2011. jún. 30. 08:25

Megmondom őszintén, szerintem ez teljesen korrekt a családodtól. Temetésre akkor illik menni, ha legalább egyszer találkoztál az illetővel..én igy gondolom.

Meg nagyszülőről van szó, ha jól olvasom, nem is szülőről, az más tészta lenne...

2011. jún. 30. 08:22

Párommal közel 3,5 éve vagyunk együtt, ebből 2,5 éve élünk együtt. A szülök eddig nem találkoztak mert egyik fél részéről sem volt rá igény, illetőleg nem volt olyan alkalom amin találkozhattak volna.

A párom papája meghalt, de a család úgy gondolta hogy mivel nem ismerték, és messze is van tőlük, így ők nem jönnének el, majd küldenek egy gyásztáviratot vagy mi a fittyfenét. Az én képem meg ég, hogy lehetnek ilyenek. Hogy képesek erre? Szeretem, imádom a családom, de most szégyellem őket. Ilyenkor mit tehet az ember? A párom emiatt nagyon haragszik, érthető módon nagyon rosszul esik neki, és nem is érdekli ezekután a családom, kijelentette, hogy a telefont sem hajlandó ezután felvenni ha hívják.


Én meg itt vagyok, úgymond 2 tűz között, a párom megutálta, csalódott a családomban. A családom viszont nem is tudja még, ők azt hiszik minden a legnagyobb rendben. Fáj a családom viselkedése, és fáj az is hogy a párom így megutálta őket. Vajon lesz a kapcsolat köztük valaha normális?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook