Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mit gondoltok erről az alkatról? fórum

Mit gondoltok erről az alkatról? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2021. dec. 17. 21:28
Túl nagy darab.
2021. dec. 17. 21:25
Nekem sok, túl izmos, túl erős a felépítése, és molett is, van rajta zsír is.
75. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 66. - Timycat)
2021. dec. 17. 21:24
ez jó.... hangosan felnyerítettem...-)
74. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 17. 21:22

egyértelműen kövér!


nekem a fele ekkora is megfelel, pici édes cicikkel..-)

73. Katuska1982 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 17. 17:05
Erre már azt mondanák,h kövér.
72. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 71. - 37e1ff8723)
2021. dec. 16. 14:25
Úgy van, ahogy írod!
71. 37e1ff8723 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 1. 12:34
Kétszer akkora, mint én, de nincs rossz alakja, izmos. Amúgy ízlések és pofonok.
70. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 66. - Timycat)
2021. ápr. 9. 14:58
Igen, nem tipikus homkóra, igazad van, egyébként a 70 kg-je a 172 cm.éhez sem rossz.
69. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 68. - Asgardi)
2021. ápr. 9. 14:56

"Szerintem nem igazán homokóra." Igazad van nem a klasszikus homokóra, valóban farnehéz. Sofia Vergara meg a többiek, akiket írtál viszont nagyon remekek! 👌


"Viszont ha körkérdést intéztél a jónéphez, fogadd el, ha más nem találja különösebben esztétikusnak attól függetlenül, hogy Neked tetszik."


Én örülök, hogy írtatok és elfogadtam a véleményeket, legfeljebb nem mindegyikkel értettem egyet.

2021. ápr. 6. 22:50

Szerintem nem igazán homokóra. Nálam a homokóra inkább Salma Hayek, Sofia Vergara, Scarlett Johansson, stb...

Mindenkinek más a szép, ideális, szerintem ezen fölösleges vitázni, szubjektív.

Nekem ugyan nem tetszik ez a forma arányaiban - és nem, nem vagyok irigy-attól Te még beleszerelmesedhetsz nyugodtan. Az összkép, kisugárzás számít, meg hogy az ember jól érzi-e magát a bőrében. Viszont ha körkérdést intéztél a jónéphez, fogadd el, ha más nem találja különösebben esztétikusnak attól függetlenül, hogy Neked tetszik. 😊😉

67. 5da46c99ae (válaszként erre: 65. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 6. 22:37
Én is szívesen lennék ilyen, de fenékből kevésbé hangsúlyossal, mellben meg sokkal többel rendelkezem. 😄 Mondjuk így is nagyon szeretem a testem, de számomra az álomtest az általad linkelt, hosszú dús hajjal, babaarccal (kerekebb pofi, kicsi orr, nagy szem, telt ajkak). Nyaktól felfelé megvagyok, a többin meg dolgozom ameddig tudok. 😊
66. timycat (válaszként erre: 63. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 6. 22:27

Elég bénán írta az aki írta. 11 inch különbség van a mell és csípő között, az testvérek között is majd 28 centi, ami majdnem a derékbőségének a fele. Az arányok se jönnek ki. Gnóm homokóra, erősen farnehéz. A meglepő hogy 172 centi magas, mert sokkal rövidebbnek néz ki a csontozata miatt. Ami a mellet illeti, inkább hát az mint mell, csak C kosár 90 centinél nagyobb mellbőségnél.


Keress rá az igáslóra Google képeken, meglepődnél a hasonlóságon.

65. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 64. - 5da46c99ae)
2021. ápr. 6. 22:23

👍

Szerintem is!

2021. ápr. 6. 22:09
Szerintem tökéletes, nagyon tetszik.
63. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 62. - Timycat)
2021. ápr. 6. 21:24

Attól még ő is tendál a homokóra irányába, nemcsak én mondom:


Body shape: hourglass


[link]

62. timycat (válaszként erre: 61. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 6. 20:55

Én harmadakkora vagyok mint ez a lány a képen és az én méreteim a 90-60-90.

Ő nem homokóra, ő olyan "igásló" alkat.

61. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 60. - Channa*)
2021. ápr. 6. 20:42

Már másodjára írom le, hogy nem akarom az én másétól eltérő vélemenyemet eröltetni.


Egyébként a nőknél a homokóra alkat (90: 60 :90), az vonzónak, szépnek, különlegesnek számít. Az övé nem teljesen olyan, de vékony a dereka. Az arányosságot is arra értettem, hogy nagy cicik, vékony derék , vastag csípő. Szerintem nem túl vékony.

Nekem ő sokkal jobban tetszik, mintha valakinek nagy hasa, van.

Ő nem csinál gnómot magából, mert edzés és diéta mellett néz így ki, gondolom alapvetően ilyen alkat.

60. Channa* (válaszként erre: 59. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 6. 20:19

Elhiszem, hogy neked ez bejön, de attól még ronda. Hiába akarod ráerőltetni mindenkire a te ízlésedet.


Túl nagy a feneke, túl vastag a combja, túl vékony a dereka. Mi ez, ha nem aránytalanság?

Tényleg úgy néz ki, mint egy igazi súlyemelő, azaz gnóm.


Nem is értem az embereket, hogy miért kell egy gnómot csinálni magukból.


Nem érdekel, hogy plasztika vagy sem. Mindenképp ronda.

59. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 58. - Channa*)
2021. ápr. 6. 19:02

"Kövér, hájas, aránytalan.

Nagyon rossz alakja van."


Nem gondolom, hogy aránytalan volna, mert ciciben vastag, derékben vékonyabb, csipőbenés fenékben meg extra vastag.

Nem hagyományos modellalkat, legfeljebb, curvy vagy plus size. Hájasnak sem hájas, nem is vézna persze és tényleg izmos is, különösen deréktól lefelé.

Ha nem edzene ennyit valószínüleg nem nézne ki így egyébként.


Ő is elég könnyen el tud kelni.


Ki mondta, hogy én nő vagyok?


[link]

Itt magyarázza, hogy nincsen plasztika a fenekében, a hasába pedig tényleg szúrnak valamit, ami segít a zsírégetésben.

58. Channa* (válaszként erre: 57. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 6. 18:32

Kövér, hájas, aránytalan.

Nagyon rossz alakja van.


Nem hinném, hogy rajtad kívül létezik nő, aki ilyen szeretne lenni.


Én tuti, hogy a kardomba dőlnék, ha ekkora lennék, pedig nekem már elkelnem sem kell;)

57. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 56. - Miss Angel)
2021. ápr. 6. 16:30

"De nem értem,miért akarod ráerőltetni másra,hogy neki is tetsszen,ami neked?"


Ráeröltetni senkire nem akarok semmit. Volt, aki pl. azt írta, hogy kövér, de valószínűleg nem az, már leírtam miért. Azt pedig hogy nem nőies azért nem mondanám, mert ilyen csípővel meg fenékkel szerintem nem lehet valaki férfias. Az pedig, hogy valakinek nem ez a szépségideálja, teljesen rendben van.

Egyébként meg köszönöm, hogy hozzászóltál.

56. Miss Angel (válaszként erre: 55. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 6. 16:19

ne sértődj meg azon amit most írok,de a fórumod címe:"Mit gondoltok erről az alkatról?"


ez azt feltételezi,érdekel a véleményünk,azért írtad ki,mi leírtuk.

De nem értem,miért akarod ráerőltetni másra,hogy neki is tetsszen,ami neked?

Egyébként sem azt írtam a lányról,hogy fujj,gusztustalan,elfolyik,kövér,stb stb,egyszerúen annyit irtam,nekem nem az esetem :)

és ha neked ez tetszik,akkor sincs kifacsarodott ízlésed,neked ez jön be és kész és nincs is ezzel semmi baj :) jól kinéznénk,ha mindenkinek ugyanaz az alkat,kinézet jönne be,ahányan vagyunk,annyiféle ízléssel ,hálistennek :)

55. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 51. - Miss Angel)
2021. ápr. 6. 16:02
Persze, hogy a BMI túl pontos mutató, mert a zsír/izom arányról illetve zsíreloszlásról, izomeloszlásról nem mond semmit, de nagyjából annyit elárul, hogy valaki kövér-e vagy sem.
54. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 47. - Auróra2010)
2021. ápr. 6. 15:58
Szerintem nem, azok pocakosak is, ez a lány pedig nem az.
53. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 50. - Miss Angel)
2021. ápr. 6. 15:57

Húsos=izom

zsíros=háj


A széles csípő az kifejezetten nőies.

52. Miss Angel (válaszként erre: 51. - Miss Angel)
2021. ápr. 6. 15:53

már csak azért megjegyzem zárójelben,meg ne kapjam,hogy csak rosszat írok róla :))- az arca igazán szép.

bár nem ez volt a kérdés...

51. Miss Angel (válaszként erre: 48. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 6. 15:49

a Bmi-re nem mindig érdemes adni.

Tudok olyan csajt,aki normál Bmi mellett húsos,sőt,súlyra többnek néz ki,mint amennyi valójában,és van olyan,aki a BMI-je szerint szintén nem kórosan sovány,de ha ránézel,nyurga,vékony,és az jut róla eszedbe,szedhetne fel pár kilót

nincs két egyforma ember,max két hasonló ,akkor sem ,ha mindkettő ugyanannyi kg.

50. Miss Angel (válaszként erre: 49. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 6. 15:42
uhh...ha ekkora súlyokat emel ,nem is csoda,ha olyan nagydarab.Akkor nem csak húsos-mert bizony az-hanem az izmai is brutál nagyok.Számomra ez nem nőies,ha ő így jól érzi magát,egészségére.
49. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 38. - Miss Angel)
2021. ápr. 6. 15:13

Hát pedig én a fenekét, combjait, vádlijait kifejezetten izmosnak látom, de lehet gond van a szememmel.


Meg edz is heti 5-6-szor!


[link]

2021. ápr. 6. 15:09
Neki, ahogy írtam nagy izmos feneke, combja lábai vannak, nagy cicijei, a hasán pedig nincs olyan sok zsír. Sokat edz, figyel a kajára, lehet volt zsírleszívása is. Vannak nők, akiknek pedig nem pocakjuk van, de mellük kevésbé és a fenekük sem ilyen feszes, ezért gondolom én őt arányosnak (arányosan vastag) és sem ránézésre sem BMI alapján ő nem kövér.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook