Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit gondoltok erről a gondolatmenetről? fórum

Mit gondoltok erről a gondolatmenetről? (beszélgetős fórum)


24. Channa* (válaszként erre: 23. - Sirga)
2022. máj. 11. 21:08
🖐
23. Sirga (válaszként erre: 6. - Channa*)
2022. máj. 11. 13:53
Köszönöm! Már azt hittem, bennem a hiba, amikor második olvasatra se értettem tisztán. :D
2022. máj. 11. 11:26
WTF?
21. Napsugár8 (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 11. 10:33
Nem úgy értettem. A kolonc már eleve hangosabban kiabál, mint az, aki mellé csatlakozik! Ezért természetes dolog, hogy mások inkább arra figyelnek fel, és aki szabadulni szeretne tőle, azt kiáltják ki rossznak, szemétnek.
20. Bichi (válaszként erre: 16. - 55Judit)
2022. máj. 11. 10:21

Szerintem teljesen felesleges megbeszélni, mert úgysem értik meg, hiszen ők nem látják, hogy energiavámpírok a szemedbe. Én teljesen egyszerűen ignorálom az ilyen embert, egyik fülemen bemegy amit mond, a másikon kijön, nekem is ilyen a főnököm, szerencsére ritkán van bent. Egyszerűen tudomást sem veszek a munkán kívüli mondanivalójáról.

Nekem aztán kiabálhatna a szomszéd, ha én nem akarnék beszélni vele. Igaz én a tapintatos formát sem választanám, vagy megmondanám amit gondolok úgy ahogy van, vagy levegőnek nézném, ha ez a szomszédom. Mondjuk a főnököm esetében ez nem működhet :)))

19. Józsibirka (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 11. 09:35
Köszönnyük, szerintem kitartást hé!
18. Józsibirka (válaszként erre: 17. - B6717edffa)
2022. máj. 11. 09:32
Úgy iga👍z!
2022. máj. 11. 09:30
A harag rossz tanácsadó!
16. 55Judit (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 11. 09:22
Nem úgy gondoltam hogy én gerjeszteném a haragot. Hanem ha tájékoztatnám a legtapintatosabb formában a vele kapcsolatos érzéseimről, biztos hogy megharagudna. Az ilyenek ezt csinálják. Volt egy energiavámpír szomszédom. Vele megbeszéltem szépen a dolgot, mégis nagyon megsértődött. csakis azért maradt fent a "barátságunk", mert csak hozzám tudott fordulni minden kérésével. Lerázhatatlan volt. Olyan volt mint egy kullancs. Végül is tovább szívta az energiámat, mert mikor meghallottam a kerítésnél hogy Judit! Judit! Már minden bajom volt.
2022. máj. 11. 09:02
Nem gondolok semmit:)
14. tien (válaszként erre: 6. - Channa*)
2022. máj. 11. 09:00
Azt hittem ,csak én nem értem .;)
13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - 55Judit)
2022. máj. 11. 08:48
Én azt mondom ha haragot használsz ellene inkább csak ellenállni fog.Szerintem ha nyugodtan meg tudod neki mondani hogy nem szeretnél vele beszélni akkor ha akarja megérti.
12. 55Judit (válaszként erre: 2. - Tuskoledi)
2022. máj. 11. 08:47

Az a mondás egy nagy baromság. Az találta ki és terjesztette el akinek tetszik a hangzása.

Az energiavámpírokat nagy ívben el kell kerülni. Ha mód van rá. Ha munkahelyen vagy összezárva vele, harag nélkül nem lehet leállítani.

11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Józsibirka)
2022. máj. 11. 08:45
Fú hallod ez akkoraaa.Úgy beszólt,úgy megmondta a tutit.De nagy királyok vagytok mindketten.
2022. máj. 11. 08:44
Ja félreértettem.Ettől függetlenül az a rész még áll hogy vannak hangosabb nem kolonc emberek is.
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Napsugár8)
2022. máj. 11. 08:42
Attól kolonc lesz valaki automatikusan mert hangosabb?Ez se logikus.Szerintem valahol nagyon betaláltam neked,mert mérges vagy.Előbb azt mondtad hogy hangosan kiabál stb.Akkor mégse tartja annyira magában a fájdalmát.Magát az energiát kiadja.
8. Józsibirka (válaszként erre: 7. - Amaunet)
2022. máj. 11. 07:59
Hú az mekkora,,jah, rajzold le!
7. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 11. 07:56
Rajzold le!:)
6. Channa* (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 11. 07:48

Zagyvaság.

Ezt valahol elő akarod adni?

Valakinek ezt akarod elmondani vagy leírni?

Nem gondolom, hogy nem tudnád úgy megfogalmazni a mondanivalódat, hogy a másiknak ne egy rejtvényt kelljen kibogozni.


Attól, hogy túltolod, nem lesz hatásosabb, sőt!

5. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 11. 06:48
A koloncot azért veszik észre, mert többet, vagy inkább hangosabban kiabál, mint te! Akik hallják, hallgatják, eszükbe sem jut, hogy esetleg neked is meg van a magad baja, csak azért, mert magadban tartod a fájdalmadat.
4. Józsibirka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 11. 06:15
Lehet igaz!
2022. máj. 11. 06:13

Azért csatlakozik hozzád, mert:

- vagy azt várja, hogy majd kihúzod a gödörből

- vagy mert sorstársat lát benned, és ha neked kezd el panaszkodni, (mert ugye az ő baja mindenkiénél nagyobb!!), és te megérted...

Csak az nem jut az eszébe, hogy éppen elég neked a magad baja.


Ha ezek után megpróbálod "leépíteni magadról" és mások ezt úgy értékelik, hogy te belerúgtál a földön fekvőbe, és attól kezdve egy sz@r ember vagy... no akkor már szinte minden tökéletes az életedben.

2022. máj. 11. 05:06
Magyarul nem értesz egyet a "Rossz a rosszal, de még rosszabb a rossz nélkül" című mondással. Én sem. Akkor inkább egyedül.
2022. máj. 10. 22:38
A lehúzó emberekről és az energiákról fogok beszélni.Valahogy az van hogy,ha valaki még ha lehúzó ember is nem a hasonlóan lehúzó emberek találják meg hanem a még lehúzóbbak.Akkor már inkább lesz egyedül.Mint ahogy,ha valaki valamennyire meg tudja védeni magát,sokkal rosszabbak lesznek az esélyei,ha valami kolonc ráakaszkodik,mert lehet a koloncot észre veszik,őt magát nem.Nem mindig többségben az erő azt látom.Valamikor jobb egyedül.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook