Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit gondoltok az osztályon belüli szerelemről? fórum

Mit gondoltok az osztályon belüli szerelemről? (beszélgetős fórum)


1 2
33. mazzzsidrazzzsi (válaszként erre: 30. - C42aaaac41)
2009. máj. 6. 14:37
furcsa, de tényleg lehetséges és vannak még a mai világba is ilyen kapcsolatok. csak benne van az is manapság, hogy túl korán elkötelezik magukat az emberek és majd 40éves fejjel jön rájuk, hogy még "élni" szeretnének.
32. mazzzsidrazzzsi (válaszként erre: 31. - Árnyékmanó)
2009. máj. 6. 14:32
hát igen, mert nem volt meg rá a lehetőséged, hogy elszakadj..minden nap láttad..így lehetetlen elfelejteni.. és most mizujs veletek?
2009. máj. 6. 13:09

sziasztok! :)

Én is jártam középiskolában az egyik osztálytársammal. 9-edikbe jöttünk össze.. aztán 10.elején szakitottunk.. rossz volt minden nap látni és elmenni mellette.. föleg hogy nekem akkor már másik barátom volt. A vonnzalom ettől függetlenül nem szünt meg és osztálykirándulásokon mindig beprobálkozott..:) néha sikerrel.. Aztán 12.elejétől nem szoltunk egymáshoz..de igy csak még jobban forrt a levegő. az tuti ha egyszer elkezded..akkor onnantól nem tudsz elszakadni tőle maximálisan. Nekem ez a tapasztalatom.

30. c42aaaac41 (válaszként erre: 10. - Mazzzsidrazzzsi)
2009. máj. 6. 12:10
volt egy osztálytársnőm.aki általánosban összejött egy fiúval.egy év kihagyás volt a kapcsolatukban a középsuliban,de ma is boldog házasok!13 évesen kerültek össze!semmi nem lehetetlen!
29. mazzzsidrazzzsi (válaszként erre: 28. - Robi-Tina)
2009. máj. 6. 10:53
egyetértünk:)
2009. máj. 6. 10:51
nem ajánlott
2009. máj. 6. 10:44
hát igen..ez az élet rendje...:) talán igazatok van, hagynom kell hogy maga jöjjön rá, hogy mi a jó neki.. csak azt is látom, hogy ugyanazokat a hibákat követi el, amiket én augusztusba...
26. az álarcos (válaszként erre: 24. - Mazzzsidrazzzsi)
2009. máj. 6. 10:33

20 év múlva? A szép és a kevésbé szép emlékeken. Hogy már mennyire nincs jelentősége az akkori csalódásoknak.

De még nem vagy ott, még meg kell élned a rosszat is. Így fejlődünk, nem?

25. mazzzsidrazzzsi (válaszként erre: 23. - 769918d4ef)
2009. máj. 6. 10:29
Lehet akkor nem is lenne a férjed, szóval jó h így alakult..:)
24. mazzzsidrazzzsi (válaszként erre: 22. - Az álarcos)
2009. máj. 6. 10:27
jajj bocsi, félreértelmeztem :$ hát egyébként mindkettőnknek volt/nekem van tartós kapcsolatom..osztály v. évfolyamtárssal nem is tudnám elképzelni.. min fogok én elmosolyodni...?:)
23. 769918d4ef (válaszként erre: 21. - Mazzzsidrazzzsi)
2009. máj. 6. 10:11

Hat az sincs kizarva hogy komoly legyen,de nagyobb az eselye hogy nem lesz komoly...Nem tudom,konnyu nekem beszelni,de en ha visszavihetnem az idot inkabb nem jarnek a sraccal...De azert jo volt mert igy legalabb tanultam belole.

Kulomben a ferjemmel is egy suliba jartam,es tetszettem is neki,csak mivel latta van baratom nem kezdemenyezett.Szerencsere.De miutan befejeztem a sulit ,lecsapott ram mint egy sas:))

22. az álarcos (válaszként erre: 19. - Mazzzsidrazzzsi)
2009. máj. 6. 10:10

Jaj, nem én! :-)

Anyámék az érettségi után jöttek össze úgy igazán, az osztálytársamék meg, ha jól emlékszem 3-4-ben kezdtek járni.

Egyébként sok szerelem volt az osztályban, voltak szakítások is, sőt, volt szerelem váltott osztálytárssal is, de nem lettek örök haragok, vagy ilyesmi, a barátságok megmaradtak.

Azért nehéz ezt megítélni ebből a távolságból (22 év) mert ezek a tiniszerelmek mamár lájtos kis szerelmecskéknek tűnnek, amiken elmosolyodunk, ha visszagondolunk rájuk, de hát gondolom, nektek ez most még a világot jelenti, és ez így is van rendjén.

21. mazzzsidrazzzsi (válaszként erre: 16. - 769918d4ef)
2009. máj. 6. 10:03
igen, most a szívére hallgat az esze helyett..pedig nagyon azon a véleményen voltunk hogy osztálytárs tabu, még nem jött Ő.. 2 éve hogy ismerik egymást és 2-3 hete van oda bnőmért. lehet ebből komoly???:)
20. mazzzsidrazzzsi (válaszként erre: 17. - Az álarcos)
2009. máj. 6. 09:57
ez igaz, de amíg van rá módom megszeretném óvni, hiszen a barátnőm és a legjobbat akarom neki. lehet ez a fiú a legjobb, ezért nem is nagyon szólok bele, de ha kíváncsi a véleményemre(és kíváncsi) hát elmondom.
19. mazzzsidrazzzsi (válaszként erre: 14. - Az álarcos)
2009. máj. 6. 09:56
a ti esetetekbe legalább nem volt benne a szakítás és a kellemetlen következményei...:) hány évesek voltatok mikor egymásba szerettetek?
18. a7a90ace89 (válaszként erre: 15. - A7a90ace89)
2009. máj. 6. 09:54
Bocsánat, míg írogattam, addig befutott a fórumindító válasza is, így az enyém nem ide illik!
17. az álarcos (válaszként erre: 13. - Mazzzsidrazzzsi)
2009. máj. 6. 09:54
Nem óvhatod meg a szerelmi csalódásoktól. És ha később a munkahelyén jön össze valakivel?
16. 769918d4ef (válaszként erre: 13. - Mazzzsidrazzzsi)
2009. máj. 6. 09:53

En is 17 evesen jottem ossze azzal a sraccal a sulibol,es nagyon fajt mikor szakitottunk...Igaz kozos megegyezessel szakitottunk de ugy is annyira rosszul esett mikor lattam milyen hamar tultette magat a dolgokon s csajozott a suliban...Meg is sinylettek akkor a jegyeim is a dolgokat,nagyon...

De ez a baratnod dontese,lehet hogy kap egy jo nagy pofont az elettol,de legalabb tanul belole...

2009. máj. 6. 09:53

Osztályon belüli szerelem?


Lehet társadalmi is! Igazából gazdag csak gazdagot választ párnak, nem akar lealacsonyodni.

Ha egy módosabb pasit "szegény" nő hálóz be, akkor az a nő valami olyat tud, amit más nem. Fordítva még ritkább.

14. az álarcos (válaszként erre: 10. - Mazzzsidrazzzsi)
2009. máj. 6. 09:52
Egyikük sem úgy kezdte, hogy meg akar állapodni. Csak ez lett a vége.
13. mazzzsidrazzzsi (válaszként erre: 7. - 769918d4ef)
2009. máj. 6. 09:48
ezt én is így gondolom, de hogy jövök én ahhoz hogy beleszóljak a barátnőm életébe.szeretném hogy boldog legyen, de azt sem akarom hogy csalódjon és kellemetlen legyen neki. a fiúk később érnek és még ez a fiú annyira gyerek hozzá. volt barátja 4évvel volt idősebb..
2009. máj. 6. 09:47

Mit gondolsz, 20 év múlva mi fog eszedbe jutni a suliról: az osztálytárs, vagy a matek óra? ;)

Hajrá!

11. mazzzsidrazzzsi (válaszként erre: 9. - 88e297a0b8)
2009. máj. 6. 09:46

és nem volt az zavaró hogy minden nap együtt?

meg ugyebár féltékeny is vagyok, az is benne ha hogy mi lesz ha én hanyagolva leszek?....tudom hülyeség..:)

2009. máj. 6. 09:45

neeem, nem én, barátnőm, és hát igen...alakulnak. barátnőm most szakított barátjával és most nagyon úgy néz ki hogy össze fognak jönni.. de én ezt furcsállom. mert lehet jól meglesznek egy ideig, de ha szakítanak még pár évet együtt kell töltenünk.

álarcos: azért annyira komolynak nem gondolnám:) 17 évesen még az ember nem akar megállapodni. nem hiszem hogy annyira komoly lenne ez a dolog hogy akár házasság, gyerek...:)

arra is gondoltam, hogy jól esik neki az, hogy valaki udvarol neki, mert a barátjával 1évet voltak együtt, és most kell az új.mit gondoltok?

2009. máj. 6. 09:43
Abszolút működik. Én vagyok az élő példa :)
2009. máj. 6. 09:43
Nekem a általános suliban volt osztálytársam a férjem. 13 éve vagyunk együtt, van két gyerkőcünk. Hajrá!
2009. máj. 6. 09:41

Szerintem szep es jo ha vki az osztalytarsaval jar,de ha szakitasra kerul a dolog akkor szornyen rossz.

En "fiatal koromban:P"jartam a sulibol egy sraccal,de mikor szakitottunk meg a sulitol is elment a kedvem,emlekszem nem is mentem ki szunetre hogy ne is lassam....

De ha veletlenul igy tortenik egy osztalytarsaddal ott muszaj minden nap latni...

2009. máj. 6. 09:37

Miért ne?

Anyukámék utána összeházasodtak, 42 éve élnek együtt.

Két osztálytársam szintén összeházasodott, 20 éve élnek gyönyörűen, 3 gyerekük van.

2009. máj. 6. 09:34
Arra gondolsz hogy ha osztalytarsaddal jarsz?
2009. máj. 6. 09:33
A
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook