Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit gondoltok arról, ha egy nagymama/nagynéni/szomszéd néni akar összehozni egy fiúval? fórum

Mit gondoltok arról, ha egy nagymama/nagynéni/szomszéd néni akar összehozni egy fiúval? (beszélgetős fórum)


1 2
25. Érdekes73 (válaszként erre: 18. - Ab65a971c2)
2019. ápr. 28. 15:40
Van aki rászorul és van akinél jobb emberismerők az idősek...
24. syria (válaszként erre: 1. - Ms_Daisy)
2019. ápr. 28. 15:40
Persze. Legfeljebb nem kapott volna második esélyt. :)
23. Mezei Virág (válaszként erre: 22. - F.frezia)
2019. ápr. 28. 15:34
Na de akkor miért van annyi tagja a társkeresőknek? ;)
2019. ápr. 28. 15:32

Ha más akar összehozni valakivel, az már alapból kényelmetlen.

1. Miért? Olyan szerencsétlennek nézek ki, hogy nem tudok felszedni valakit?

2. Olyan nyitott az életem, hogy bárki beleszólhat?

3. Olyan elesett vagyok szingliként?

...

21. ab65a971c2 (válaszként erre: 20. - Guruljka)
2019. ápr. 28. 15:12
Igen, de másak az igényei.
20. Guruljka (válaszként erre: 18. - Ab65a971c2)
2019. ápr. 28. 15:09
Viszont lehet, hogy az élettapasztalata, emberismerete jót súg neki. :D
19. Mezei Virág (válaszként erre: 1. - Ms_Daisy)
2019. ápr. 28. 15:02

Látják, hogy nem vagy képes magadnak egy párt találni...

Ők csak segíteni szeretnének, és hát ki tudja, akár még össze is jöhetne, ha hagyod magad csókügyileg elcsábítani...;)

Én drukkolok neked!

2019. ápr. 28. 14:51
Van, aki rászorul, mert sehogy sem megy az ismerkedés. Ugyanakkor kétlem, hogy egy idős ember tudja, a fiatalnak mire van szüksége.
17. lapbarna (válaszként erre: 16. - Globus)
2019. ápr. 28. 14:10

Még csak 3 éve?

Olyan, mint egy örökkévalóság. 😀

16. globus (válaszként erre: 13. - Lapbarna)
2019. ápr. 28. 14:03

[link]


3 éve segítünk találgatni :) Hamarosan évforduló!

2019. ápr. 28. 13:53
Medve anyám...
2019. ápr. 28. 12:43

Egyébként...

A sógornőmet hamarabb ismertem, mint az uramat. Mondta nekem, hogy nagyon illenék a bátyjához.

Aztán Elhívott a szülinapi bulijára, ahol a bátyja is ott volt.

Lassan 20 éve vagyunk együtt.

2019. ápr. 28. 12:39
Tudtam. Hihetetlen.
12. globus
2019. ápr. 28. 12:10
Évfolyamtársam hozott össze a szomszédjával. Együtt vagyunk :)
2019. ápr. 28. 12:05
Egy randin nem múlik semmi, miért ne? Nem tudhatod hol, mikor, ki által jön szembe a szerelem.... képet is tud akàr mutatni, vagy jelöljön be Fb-on vagy küldjön üzit, ha nem tetszik megmondod bocs de nem téged kereslek, nincs ebben semmi.
2019. ápr. 28. 10:28

A férjem bátyja nem volt nagyon csajozós.

Azt mondta neki a nagyija,majd összehozlak én benneteket a könyvtáros lánnyal.

Annak már 44 éve.

Működhet.

2019. ápr. 28. 10:14

Azzal szerintem nincs baj, ha valaki rásegít két független ember találkozására. Pl. Nagyi összebeszél a másikkal hogy az unokák "véletlenül" találkozzanak, mondjuk séta közben; vagy baráti társaság úgy intézi, hogy egy esküvőn pl. egymás mellett üljenek stb.

A nagyon direkt dolgok viszont feszélyezetté teheti az érzékenyebb lelkületűeket. :)

Ha eleve úgy megy vki. a randira, hogy most jó lenne, ha összejönne, mert a nagyi örülne, meg ne szóljanak meg, hogy nincs senkim, fene tudja...

Az is elsülhet jól, lehet, hogy mindent elsöprő szimpátia lenne első perctől.

Nálam ezek nem működtek anno. :)

Pedig volt "kerítő" kollegína, szomszéd néni.

2019. ápr. 28. 10:01

Amikor még nem voltam férjén, akkor a barátnőm nagymamája nagyon szerette volna, ha engem venne feleségül a barátnőm bátyja, azaz az ő fiú unokája, illetve az én nagymamám örült volna, ha a bátyám a barátnőmet venné feleségül.

Mi mondjuk ismertük egymást, azaz nem vak randi lett volna és tulajdonképpen nem is akartak minket összehozni senkivel, csak tetszett volna nekik ha így lenne.

Nem így lett:)

De a nagymamáknak semmi kifogásuk nem volt az általunk választottakkal, sőt!


És, hogy mit gondolok? Én nem találok benne semmi rosszat, ha nem akarnak kényszeríteni egy ilyen kapcsolatra, mert ez esetben menekülnék, inkább egyedül maradnék, főleg abban az esetben, ha nekem nem jön be a rokon által jónak vélt partner.


Volt már olyan, hogy nekem is megfordult a fejembe, hogy a fiamnak esetleg tetszene egy ismerősöm, de addig még sosem jutottam el, hogy ajánlgassam is neki, azaz mégis:D Egy kolléganőm azt mondta, hogy 2 éven belül férjhez akar menni, és arra gondolt, ha a barátja nem akarja elvenni, akkor a fiammal el tudna képzelni házasságot. A fiamnak is tetszett volna a lány. Képet láttak egymásról.

A lányt elvette a fiú, így tárgytalanná vált ez a téma.

2019. ápr. 28. 09:57
nálunk is volt ilyen,és boldogan,békességben éltek.igaz mindketten elég butácskák voltak,de hát ilyenek is vannak.lehet,hogy boldogabbak,mint egy egyetemi tanár.
2019. ápr. 28. 09:47
Így ismertem meg a férjem, ennek51 éve, működik!
5. Ms_Daisy (válaszként erre: 3. - 12d083b51b)
2019. ápr. 28. 09:43
Régen szerintem ilyen elintézett esküvők voltak. Mesélte az anyukám hogy az ő nagynénjének kötelező volt férjhez menni valakihez. Mert elsőre szerelemből házasodott de még 1 éves sem volt az esküvőjük és a férje a háborúban meghalt. Ő már terhes volt. Megszülte a gyerekét a szüleivel nevelte. De később már nem lehetett a szüleivel mert nehéz volt öket eltartani. És volt egy 10-20 évvel idősebb 2 gyerekes özvegy ember aki kikérte őt. És kénytelen volt hozzá menni. És vitte a gyerekét meg szült még neki is később
4. Ms_Daisy (válaszként erre: 2. - PoMoViAn)
2019. ápr. 28. 09:37
Én olyannal akarok randizni akit már láttam képen vagy élőbe. Vagy akivel ha mást nem de chateltem pár üzenetet
3. 12d083b51b (válaszként erre: 1. - Ms_Daisy)
2019. ápr. 28. 09:10

A nagyim + a szomszédasszonya már megbeszélték az esküvőt is, az én kontómra: ha elvégeztem a 8. osztályt, nyáron megtartjuk az esküvőt a szomszédasszony fiával. És édesanyámmal is mint kész tényeket közölték.

Szerencsére ő is tiltakozott, nem csak én. :))

2. PoMoViAn (válaszként erre: 1. - Ms_Daisy)
2019. ápr. 28. 08:58
Szia! Hát ez teljesen egyéni beállítottság kérdése! Ha Te jól érzed magad egyedülállóként, akkor fölösleges, hogy mások ebbe beleszóljanak. Én mindig akkor randiztam, ha már lelkileg kész voltam rá és úgy éreztem, hogy vágyom egy klassz randira. De általában mindig én választottam magamnak randipartnert. Nálunk a baráti társaságban voltak ilyenek anno, hogy próbáltunk random két embert összehozni egymással, de ha sikerrel is jártunk, az csak átmeneti volt. Szóval én személy szerint nem hiszek ebben, mert az én bevett gyakorlatok mást igazol! De azt sem ítélem el, aki kipróbálja, mert nem kizárt hogy sikerülhet! 😊
2019. ápr. 28. 08:43
Volt már hogy a szomszéd néni akart randit kérni az unokájának velem. Volt hogy a mamám a barátnője unokájával akart összehozni. Volt hogy a nagynéném a munkatársa fiával. Ti randiztatok volna velük?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook