Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit gondoltok arról, ha a pasi az esküvő előtt visszalép? fórum

Mit gondoltok arról, ha a pasi az esküvő előtt visszalép? (beszélgetős fórum)


1 2 3
62. harminchatos (válaszként erre: 61. - Zizisicc)
2010. júl. 10. 21:23
színigaz.. saját tapasztalatomból beszélek :s
61. Zizisicc (válaszként erre: 60. - Harminchatos)
2010. júl. 9. 00:19
Ezt nem vitatom, de ez épp úgy az ő hibájuk is ....
60. harminchatos (válaszként erre: 58. - Zizisicc)
2010. júl. 9. 00:10
sok pasi issza ennek a levét..
2010. júl. 8. 22:04

Semmit!

Igaz még csak olyanról hallottam, hogy a nő lépett vissza, de a fiúknak is ugyanolyan joguk van!

58. Zizisicc (válaszként erre: 49. - Harminchatos)
2010. júl. 8. 22:00
Na, ehhez viszont két ember kell. Egy határozott tukmálós nő, és egy pasi, aki a könnyebb ellenállás irányába halad, mert nem meri felvállalni azt, amit valójában szeretne. Szóval ilyenkor mindkét félnek van min elgondolkodni. :o))
2010. júl. 8. 21:51
Én csak olyan hölgyet ismerek aki az esküvön azt mondta bocs de mégse :D
56. harminchatos (válaszként erre: 52. - 97c5294a47)
2010. júl. 8. 21:48

teccik, amit írsz! nem azért, mert épp igazat adsz nekem.. hanem mert a nők közül kevés az ilyen kritikus önelemző magatartás


s ezt még hosszan tudnám boncolgatni

55. 40163fd81d (válaszként erre: 1. - Iringo777)
2010. júl. 8. 08:45

Annyit gondolok,hogy hozott egy döntést,aminek az okát csak ő tudja.

Mindenesetre bátorságra vall felvállalni a bizonytalanságot,a kétségeket,egy ilyen helyzetben,nem beszélve a rokonok ,ismerősök, barátok folyamatos duruzsolását,befolyásolását,ellenérzését és egyebeket.

54. CsillagTM (válaszként erre: 53. - B73e24f31f)
2010. júl. 8. 08:31
én anno direkt közöltem a párommal, h semmi kényszer (eleve ő 23, én 25 mindjárt), se ebben, se másban, mindent csak akkor, ha ő is akarja. február óta a vőlegényem, és soha még a szikráját se láttam elbizonytalanodásnak. pedig néha nehéz velem...
53. b73e24f31f (válaszként erre: 52. - 97c5294a47)
2010. júl. 8. 07:07
Hát nem hülyeség amit írsz, de azért a férfinek is van szava a kapcsolatban, ha ő kinyitja a száját, hogy mit szeretne mit nem, akkor alakulhatnak a dolgok úgy is, ahogy ő szeretné. Egyébként meg ha nem akarja elvenni a lányt, akkor nem kéne feleségül kérni se, ha meg nem tudja még hogy mit akar, akkor se. Az esküvő szervezésébe meg bőven be lehet vonni a vőlegényt is, nem szabadna, hogy egy emberről szóljon, meg lehet kérdezni, hogy ő hogy szeretné, egyenrangú partnerként kezelve biztos a pasi is nagyobb kedvvel indul!
52. 97c5294a47 (válaszként erre: 49. - Harminchatos)
2010. júl. 8. 05:24

Na ebben nagy igazságot írtál le. Tényleg fel sem tünik nekünk nőknek, hogy mi akarunk már férjhez menni, és a férfi hagyja magát az árral sodorni. Persze többnyire neki is tetszik az ötlet, szép gesztussal, pl: nagy csokor virággal vagy családi esemény keretében megtörténik az eljegyzés. Aztán valahogy azon veszi magát észre a férfi, hogy már az esküvőt szervezik körülötte. És legyünk őszinték, az esküvő a menyasszonyról szól, egy férfi körül sosem láttam még nagy felhajtást, megveszik neki az öltönyt, és hagyja hogy minden ugy legyen ahogy az ara akarja.


és valóban lehet hogy a férfi egy eljegyzést azt komolyabban gondol mint azt hogy ebből előbb-utobb házasság legyen.

Csak kevés férfi meri felvállalni hogy ő ezt azért még nem akarja. Hanem vagy visszalép, vagy kilép egy házasságból, vagy boldogtalan egy életen át, hiszen börtönbe él, még akkoris ha az aranykalicka számára, mert megvan mindene, étel, lakás, család. Csak egy valami nincs meg, a saját akarata, a saját élete. Ugy él ahogy azt a nője szeretné, az elvárásoknak stb. stb.

2010. júl. 7. 23:50

Most jött rá a pasi, hogy teljesen felesleges megnősülnie: a szex, a gondoskodás, a napi élete így is rendben van. Akkor minek is nősüljön?


Én a menyasszony helyében vőlegény-cserét tartanék.

50. harminchatos (válaszként erre: 40. - Boszy28)
2010. júl. 7. 22:23
egy igen jó bartátom az oltár előtt akart elrohanni.. nem tette, mai napig bánja
49. harminchatos (válaszként erre: 12. - 90b0cfb141)
2010. júl. 7. 22:22

az a tény, h esküvő előtt álltak, korántsem jelenti azt, h a férfi kérte meg a nő kezét...


nagyon sok ilyen eset van, csak épp nem szeretik bevallani a férfiak, hogy végülis egy francot kérték meg ők, hanem egyszerűen megunták a rinyálást és beleegyeztek.. nem túl férdiasan, de ez van alapon


s a nők se vallják be, hogy rátukmálták magukat a pasira.. mennyivel szebb, hogy a gipszjakab jött a csokor rózsával meg a karikagyűrűkkel:)

2010. júl. 7. 22:17

szerintem a legjobb pillanatban lépett vissza

sokkal jobb, mintha 2 héttel később gondolja meg

2010. júl. 7. 22:16
szerintem ket oka lehet,vagy a pasi komolytalan,vagy a lanyrol derultki valami???.
46. caffi (válaszként erre: 1. - Iringo777)
2010. júl. 7. 17:20

Meg gondolta magát....tavaly előtt lett volna az egyik ismerősünknek is esküvő...a srác vissza mondta.....egy darabig együtt voltak a látszat kedvéért.....de a srácnak már új barátnője van,aki gyereket vár!

Az ő esetükben így volt jó!

45. ájrin
2010. júl. 7. 16:59

Az enyém is vissza akarta mondani előző nap. Én sírtam. Ő engedett.

Fordítva kellett volna: Nekem engedni, és neki sírni.

Később elváltunk és ő azóta is egyedül él, a csajok pedig jönnek-mennek.

Ő ezzel indokolta: "Nem való neki a család"

És valóban.

44. manul (válaszként erre: 1. - Iringo777)
2010. júl. 7. 16:29
Mégsem áll készen a házasságra.
2010. júl. 7. 15:43

Ahogy olvasom ezért a pasiért kár sírni. Ha nem vállalta fel a családja a barátai előtt eme nemes tettét, akkor egy menekülő tipus, egy felelőtlen ember. Aki nem meri vállalni a tetteiért a következményeket.


Az ilyen a későbbi élethelyzetekben sem lesz jobb, onnan is kimenekül.


Figyi, én az elődömtől tudom, hogy a férjem ezt a házasságot sem akarta, csak nem volt mersze visszalépni. Legalábbis a csajszi ezt mondta, hogy ő tudta hogy ez lesz, mert az esküvő előtt beszélgetett a férjemmel. Meg is lett az eredménye a későbiekben, nagyobb következményekkel ment el. azt hogy miért, azt nekem sem mondta el a mai napig. Nem mert a szemembe nézni és elmondani hogy könnyebb volt elmenni. Mert hogy szeretett azt tudtam amikor elment. Honapokkal az elmentele után is a viselkedése meg minden olyan volt, mint aki szeret még stb.

Talán most évek elteltével már bátrabban beszél róla, de annyira őszintén mégsem mint kéne, és kerüli ezeket a kinos beszélgetéseket.


szóval ez a pasi sem jobb szerintem. :( valamitől fél, menekül, ezt kéne megtudni mitől. De szerintem a legnagyobb baj, hogy maga nem mer szembe nézni valamivel. Sajnálom az ilyen embereket egyébként. Szar lehet az életük.

42. 97c5294a47 (válaszként erre: 32. - Iringo777)
2010. júl. 7. 15:37

Ez már jó pár éves történet. Azóta a gyerekem már óvodás :) és túl vagyok ezen. Elfelejteni sosem fogom, és ez nagyban megváltoztatta az életemet, a személyiségemet, az emberekhez való hozzáállásomat stb. Tanultam a hibákból. Ma már látom az akkori magamat pl, és látom hogy nem lett volna jó ez a kapcsolat a férjemmel egy életen át.

Szóval vond le a következtetésket, és lépni kell előre, hisz az élet még annyi mindent tartogat.

és remélem nem bántottalak meg a hozzászólásommal.

41. CsillagTM (válaszként erre: 40. - Boszy28)
2010. júl. 7. 15:17
?! mesélj :D
2010. júl. 7. 14:57

mondjuk még mindig jobb, ha előtte mondja vissza a pasi, mint a násznép szeme láttára rohan ki a házasságkötő teremből. :S

Ismerősünk anyakönyvvezető, látott már egyet s mást.

39. Boszy28 (válaszként erre: 38. - Iringo777)
2010. júl. 7. 14:42
na ja
2010. júl. 7. 14:38
bár igazából ez mindegy is, épp elég, ha a lány rosszul érzi ettől magát, akkor már mindegy, hogy ki mit gondol..
37. iringo777 (válaszként erre: 36. - CsillagTM)
2010. júl. 7. 14:37
sztem nem tudják, mert nagyon szégyellné magát előttük is....
36. CsillagTM (válaszként erre: 34. - Iringo777)
2010. júl. 7. 14:37
és gondolod, h nem sejtik?
35. b73e24f31f (válaszként erre: 28. - 97c5294a47)
2010. júl. 7. 14:36
Mélységesen elítélem az olyan férfiakat, akik terhesen vagy pici babával hagynak magukra egy nőt! Ezek nem férfiak!!!
34. iringo777 (válaszként erre: 33. - Mamcili)
2010. júl. 7. 14:35
jó ötlet lenne, de sajnos nem tudjűák még a barátok sem, hogy ez történt. Mivel más - adminisztratív elháríthatatlan okokkal - magyarázta nekik is meg, hogy mi történt, tehát nem vállalta fel az igazat senki előtt sem, még a családja sem tudja, hogy valójában ő nem akarta az egészet és azért maradt el
33. mamcili (válaszként erre: 29. - Iringo777)
2010. júl. 7. 14:33

nem lehet, hogy nem akar kötötséget, a korábbi házassága miatt?


Miért nem kérdezik meg tőle a kívülálló barátok és segítik át őket...

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook