Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit gondoltok a régi szerelemről fórum

Mit gondoltok a régi szerelemről (beszélgetős fórum)


1 2 3
3. Bucóka20 (válaszként erre: 2. - Bucóka20)
2011. nov. 6. 09:25

régen voltál-ezt akartam írni:D



Én még nem olyan régen voltam 15!:D

2011. nov. 6. 09:24

És mi a kérdés,ha Te már elhatároztad,hogy a férjed mellett egy másik férfival találkozgatsz?

Bár nekem kicsit zavaros a történet.

Régen voltam már Te is 15éves,gondolom azóta mindketten sokat változtatok és a férjedhez sem viccből mentél.


Én azért jól átgondolnám ezt az egészet,mielőtt belemennék (én mondjuk bele se mennék) ilyen titkos találkozókba!

2011. nov. 6. 09:19
Volt egy barátom rokonoméknál ismerkedtünk meg amikor én 15 éves voltam, nem egy helyen laktunk, meg ő katona volt elég sokáig, jártak ki külföldre is. Kicsit messze laktunk egymástól, 300 km- re laktunk egymástól. Nagyon sokat leveleztünk, akkor még vonalas telefon volt inkább azon is rengeteget beszéltünk. Nagyon szerettem őt, és azóta mindig tartottuk a kapcsolatot, tudunk egymásról mindent még többet is mint a párom, neki nincs egy lánya van aki vele él. Még nem találkoztam a lányával, majd ha minden jól megy akkor decemberben, de már most találkoztam a pasival kb egy hónapja. azóta még többet beszélünk és egyre jobban érzem megint, és ő is hogy mi egymáshoz valók vagyunk. de van egy kis gond hogy én még férjnél vagyok, és nem tudom mit csináljak. köszi hogy leírhattam. én tudom hogy azt a fiút jobban szeretem. Ma is beszéltünk mint mindennap és érzem pedig messze lakik, hogy szeret még mindig, amikor taliztunk nagyon jó volt és most majd újra találkozunk, tud mindenről a páromról is, és én is meséltem neki a mi kapcsolatunkról, hogy nem az igazi, és nem is volt az csak akkor úgy gondoltam jó lesz, de nem mert sokat unatkozom mellette a mostani párom mellett és nem érzem magam mellette nőnek.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook