Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit gondoltok a régi szerelemről fórum

Mit gondoltok a régi szerelemről (beszélgetős fórum)


1 2 3
2011. nov. 6. 20:40
Hát pl. mi a a párommal külön alszunk már kb 1 éve lehet hogy több az 5 évből. akiről szól a cikk őt gondolom az igazinak. elmondta hogy mik vannak vele mi történt meglepetés nem érne szerintem.tudom van egy lánya, voltak kisebb zűrös ügyei, semmi komoly úgy, (nem volt börtönben) volt egy kis züllés a volt párja miatt ezt is mondta, mivel a nő lemondott a gyerekéről a fiú nevelte, aztán egyszer csak meggondolta magát a nő és harcoltak a gyerekért. sajnos. de most úgy néz ki hogy vissza adja a fiúnak a gyereket örökre mert lemond róla papírosan.
32. Nanda
2011. nov. 6. 20:30

Rég volt,szép volt!

Nem hiszem hogy újra járnék a régi szerelmemmel!

Sokat változtunk!

31. b8103f009a (válaszként erre: 29. - F799cac10e)
2011. nov. 6. 20:28
De ha úgy gondoltad nem Ő az igazi,akkor most milyen kapcsolatot szeretnél vele?Gondolom nem szimpla barátságot,hiszem amiatt nem írtál volna ki fórumot.Vagy már változott a véleményed,és mégis Őt gondolod az igazinak?Azért legyél óvatos,mindenki változik 15 év alatt,nem is keveset.Férjeddel beszéltetek már arról,hogy nem okés a házasságotok?Tettetek valamit azért,hogy jobb legyen,vagy csal elvagytok a langyos vízben?
30. júliusi (válaszként erre: 1. - F799cac10e)
2011. nov. 6. 20:19
Kifejtenéd,hogy mit jelent,hogy "nem érzed nőnek magad" mellette?
2011. nov. 6. 18:31
Persze válaszolok. Jó hogy segítetek,néha kemény szavakkal de ez a jó köszönöm nektek! Jó hogy meghallgattok. Kicsit bizonytalan, ezért is gondoltam hogy mielőtt bármiről is döntök találkozom vele, és majd utána jobban látom, szerintem. Kicsit mindig bántott a dolog hogy akkor én szakítottam vele a távolság miatt mivel csak 300 km ha nem pesten van és az nem itt van, meg akkor a szüleim is mondták hogy ez nem lesz tartós, stb kicsit befolyásolható voltam akkor még 15-16 évesen. ezt sajnálom, pedig tudom hogy ő akár ide is költözött volna ahol lakom, de erre már nem volt alkalma:(Szerettem de tudtam hogy nem ő az igazi.
28. b8103f009a (válaszként erre: 27. - F799cac10e)
2011. nov. 6. 18:23

El szeretnél válni,vagy bizonytalan vagy?

Vagy csak Őmiatta vagy bizonytalan a házasságodban?

Szeretted a férjed amikor hozzámentél,vagy akkor is Ő volt a szívedbe?Vele miért nem lett akkor folytatás?(Persze csak akkor válaszolj ha akarsz nekünk itt,de magadban akkor is tisztáznod kell ezeket,és sok mást is)

2011. nov. 6. 18:16
igen tudom, és nem is akarok olyat tenni.
2011. nov. 6. 18:13
sokat találkoztunk attól függetlenül mert pesten volt katona.és ez nem messze van tőlünk.
25. beatav
2011. nov. 6. 17:57
A boldogságért tenni kell- a házasságban is!:)
24. b8103f009a (válaszként erre: 11. - F799cac10e)
2011. nov. 6. 17:57
Mintha azt írtad volna,hogy 300km választott el tőle,és csak leveleztetek,telefonon beszélgettetek.Találkozás gondolom nem sűrűn volt,vagyis ez egy plátói tini szerelem volt akkoriban.Ennyi idősen már te is tudhatod,hogy megismerni valakit csal lakva lehet.Amíg csak találkozgatások vannak,addig mindenki a jó oldalát mutatja.Én nem azt mondom,hogy lehetetlen,hogy vele jobb lenne,de most álomvilágban élsz vele kapcsolatban az tuti.Túl szépnek képzeled,és ebből gyakran szokott csalódás lenni.De a férjednek tisztességgel,őszinteséggel tartozol,még akkor is ha már nem szereted Őt.
23. b8103f009a (válaszként erre: 8. - F799cac10e)
2011. nov. 6. 17:50

Te tényleg 31 éves vagy?Gondolkozz már reálisan,álomvilágban élsz.

Ha boldogtalan vagy a házasságodban,bármikor elválhatsz,szíved joga.De nem egy másik miatt kell megtenni.Van rá 50% esélyetek,hogy jó lenne együtt,ugyanennyi,hogy nem.

22. 4d201760e3 (válaszként erre: 20. - F799cac10e)
2011. nov. 6. 17:49
Akkor nincs miről beszélni! Csak okosan! :))
21. b8103f009a (válaszként erre: 7. - Pteri)
2011. nov. 6. 17:48
Ez így van.
2011. nov. 6. 17:32
izgalomban
2011. nov. 6. 17:02

Szegény hercegnő,Te szerelemes vagy!! Hagyjátok,ne bántsátok! Most úgy sem lát a rózsaszín ködtől!!

Döntsd el unatkozni akarsz,vagy izgalomban élni?? :)

18. o.andi
2011. nov. 6. 16:59
szép volt jó volt....mese volt:))
17. 4d201760e3 (válaszként erre: 1. - F799cac10e)
2011. nov. 6. 16:56
Ha nincs gyereketek válj el,és élj boldogan! :)
16. beatav (válaszként erre: 15. - F799cac10e)
2011. nov. 6. 16:52
Ezzel csak azt akartam mondani:lehet nem éri meg!Valószínű,hogy csak addig vonz amíg kellően meg nem ismered!Ha nem jön be meg bánod majd,hogy a házasságod ment rá,azzal akit már ismersz és szerettél amikor hozzámentél!
2011. nov. 6. 16:06
Ez is nagyon igaz. sokat gondolkodom, mert nem vagyok olyan aki megcsalja a másikat.
14. beatav (válaszként erre: 1. - F799cac10e)
2011. nov. 6. 15:49
Lakva ismerni meg leginkább az embert!
13. f799cac10e (válaszként erre: 12. - Nana06)
2011. nov. 6. 14:26
Szia! Igen köszönöm nagyon jól látod. jó hogy leírhatom ide mert akár milyenek is a válaszok elgondolkodom rajta. hogy mi lenne ha, de még is ha nem stb...sokat gondolkodom rajta,de mindig örülök ha ír, vagy hív. tudom hogy nem helyes,de még nem csináltam semmi olyat amivel a páromat megbántottam volna. igyekszem így csinálni. majd találkozunk még valamikor decemberben vagy előbb és majd megbeszéljük vele.
12. nana06
2011. nov. 6. 14:21

Itt már szerintem nem is kéne min gondolkodnod....már eszedbe jutott az, hogy a régi szerelmeddel jobban éreznéd magad...már csak ezen rágódsz, hogy vele lennél, így teljesen felesleges is szerintem a férjeddel maradnod, így csak megbánnád azt hogy nem próbáltad ki ezzel a fiatalkori szerelmeddel. Az a baj, hogy ez már eszedbe jutott, így már nem is azon fáradozol hogy a házasságotokat megmentsétek....

Amúgy is azt írtad hogy unatkozol mellette, hát akkor meg is van a válasz....menj, kezdj új életet, meglátod sokkal boldogabb leszel, de akkor mindent csinálj úgy hogy boldog is legyél, ne csak belefuss egy másik kapcsolatba amiben megint csak nem éreznéd jól magad...erre figyelj :)

2011. nov. 6. 13:16
találkoztunk személyesen is most nem rég, jó volt vele lenni azóta is szinte mindennap beszélünk neten, telefonon.tudok róla mindent és én elfogadom hogy nem tökéletes,de nem is tagadja, régen is ilyen volt amikor jártunk. nem azért találkozok vele mert itt uncsizok, hanem mert még szeretem. és régen is sokat gondoltam rá, az hogy férjhez mentem hát ez így lett. a fotót még nem cseréltem le már rég fent van,nem is volt eszembe.
10. b73e24f31f (válaszként erre: 1. - F799cac10e)
2011. nov. 6. 13:08

Akkor meg mi a francnak mentél férjhez? Unatkozol? Foglald el magad, szegyjél hangyát, vagy mit tudom én. Nekem ennek eléggé "uncsizom, kell egy pasi" szaga van. Azt ugye tudod, hogy ha gondod van a férjeddel, pláne, hogy házasok vagytok, köteles vagy neki elmondani a problémádat, beszélni vele, és ha szereted egy kicsit is, akkor megkíméled magadtól.

A fórumindító kivételével mindenkitől elnézést kérek, hogy így sikerült a hozzászólásom, de nálam kiveri a biztosítékot a házasságtörés, főleg így, hogy ő "unatkozik".

9. pteri (válaszként erre: 8. - F799cac10e)
2011. nov. 6. 13:05

Jaj, de az más, mintha személyesen tapasztalod. Pl: szétdobálja a zokniját, húzós nap után veled is morcos, stb, stb. Még gyerekkoromban olvastam, hogy a plátói szerelmek sírig tartanak. Na pont ezért, mert nem ölik meg a mindennapok.

Egyébként a Te dolgod, mit teszel!Ha nem érzed jól magad a házasságban, akkor először ezt kellene megoldani magadban, mert ez nem a régi szerelem miatt van, aztán új életet kezdeni. Szerintem. De tényleg, csak Te dönthetsz. Egyáltalán , nem is értem az adatlapodon miért a menyasszonyi fotód van, ha a házasság olyan elviselhetetlen, hogy kifelé kell kacsintgatni? A férjed tud a dolgokról?

2011. nov. 6. 12:52
de tudunk mindet a másikról mert elmesélte az életét, és mindig tartottuk a kapcsolatot azóta is.
2011. nov. 6. 11:20
Nem a férfiba vagy szerelmes, csak a fiatalkori szerelem emlékébe. Sose éltetek együtt, alig találkoztatok, így persze sose lehetett konfliktus, mindig a jó arcát mutatta, csak a szépre emlékezhetsz. Ha otthagyod miatta a férjed, és vele töltöd az unalmas hétköznapokat, lehet, nagy pofára esés lesz a vége.
6. globus (válaszként erre: 1. - F799cac10e)
2011. nov. 6. 10:27
Az utolsó mondat mutatja a motivációt, unatkozol :)
5. júliusi (válaszként erre: 1. - F799cac10e)
2011. nov. 6. 10:23

A férfi is úgy érez mint Te?

Sokat változtatok azóta mind a ketten...

2011. nov. 6. 09:45
A régi szerelem mindig veszélyes.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook