Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit gondoltok a következőről? fórum

Mit gondoltok a következőről? (beszélgetős fórum)


20. survivor3 (válaszként erre: 1. - Salome*)
2011. szept. 8. 08:47

Azt, hogy minek beszélsz neki ilyen sületlenségeket, hogy lesz 100 felesége?

Visszakaptad

-ennyi...

2011. szept. 7. 23:23

Igazából amikor egy pasi elkezd találkozgatni egy nővel, még nem feltétlenül gondol arra, hogy ez valami "húúú, de komoly kapcsolat lesz", vagy hogy azt a nőt fogja feleségül venni :D

Ők kicsit úgy gondolkodnak, hogy "majd lesz valami". Ez alapján bármikor találkozhat egy olyan nővel, aki szimpatikusabb neki, mint te.

Mindenesetre nekem az a tapasztalatom, hogy pasik nem szoktak ilyesmikről fantáziálgatni, vagyis nem zörög a haraszt, ha a szél nem fújja.


Nem elkeseríteni akarlak, de azért légy óvatos és körültekintő.

2011. szept. 7. 21:57

Szerintem csak teszt volt.Kíváncsi volt a reakciódra,mint ahogy te is az övére amikor előtte azt mondtad h lesz neki még 100 felesége is.


Magyarán ő is besértődhetett volna a te beszólásodon...Beszélj vele őszintém,bár ha te nem adod ki magad,akkor mit vársz tőle?

17. 4d201760e3 (válaszként erre: 16. - Pista55)
2011. szept. 7. 21:39
Miért Te mit vonsz le belőle???
16. pista55 (válaszként erre: 15. - 4d201760e3)
2011. szept. 7. 21:08
Ebből ezt a következtetést levonni, hát elég pesszimista vagy.:)
15. 4d201760e3 (válaszként erre: 1. - Salome*)
2011. szept. 7. 20:55

Húúú! Na most kell erősnek lenned! Lehet hogy Ő soha nem is gondolta komolyan veled???

Hát ez nagyon durva,engem biztos nagyon mellbe vágna!

14. ee8583e1f3 (válaszként erre: 1. - Salome*)
2011. szept. 7. 20:30
Szia! Neki is biztos rosszul esett, hogy azt mondtad, lesz még Neki 100 felesége! Ha komolyan gondolod Vele, miért mondasz ilyeneket? Ha Ő elnézést kért, Neked is elnézést kellett volna kérned, aztán fátylat rá, és örülni egymásnak! Szerintem ne agyalj ilyeneken, és ne sértődözz, örülj, hogy ott van Veled, és kedves stb
13. 54840f0fce (válaszként erre: 1. - Salome*)
2011. szept. 7. 19:18
Azt gondolom, hogy félénk a srác és szimplán kíváncsi volt a reakciódra. Rossz módját választotta talán, Te viszont rossz módját választod, ha nem adod ki magad 100 százalékosan.
12. sercegnő (válaszként erre: 11. - A14deb9047)
2011. szept. 7. 19:15
milyen sertodekenyek vagyok ti!!!! :)
2011. szept. 7. 19:12
Egyszer mondta nekem egy férfi, hogy három férjem lesz... soha többé nem álltam vele szóba. Azóta már meg is halt... Elég bántó dolgot mondtál neki...
10. Zizisicc (válaszként erre: 8. - Salome*)
2011. szept. 7. 19:06
Beszéld meg vele! Ha Téged ez még mindig bánt, akkor jobb, ha nem csinálsz úgy, mintha túl lennél rajta. Légy vele őszinte!
9. syria (válaszként erre: 2. - Zizisicc)
2011. szept. 7. 19:05
Na úgy otthagynám, aki engem így tesztelgetne, hogy csak a kondenzcsíkom látná.
8. Salome* (válaszként erre: 5. - Zizisicc)
2011. szept. 7. 19:05
Én akkor úgy csináltam, mintha már nem érdekelne, mondtam ne aggódjon nem haragszom, de bennem maradt eza dolog és ezek után nem tudom ciki e megint előhozni.
7. Salome* (válaszként erre: 3. - 6b006fc769)
2011. szept. 7. 19:04
Az lehet, hogy keveset beszélünk. Mikor együtt vagyunk jó. Ha beszélünk vagy ír mindig írja hiányzom. De én nagyon zárkózott vagyok és bizonytalan. Tudom nekem se kéne olyanokat mondani, hogy még 100 felesége lesz, ha elvileg komolyan gondolom, de nagyon megbánta amit mondott. Mégis bennem maradt.
2011. szept. 7. 19:04

Mindenki mond néha hülyeségeket.

Szerintem ez semmi.

5. Zizisicc (válaszként erre: 1. - Salome*)
2011. szept. 7. 19:04
Szerintem legyél vele őszinte, mondd el, hogy mi fáj, mi bánt.
4. Salome* (válaszként erre: 2. - Zizisicc)
2011. szept. 7. 19:02
Azt mondta nincs senki és megbánta, hogy ilyen hülyeséget felvetett!
2011. szept. 7. 19:02
Azt gondolom, hogy négy hónap alatt ki kellett volna derülnie, hogy mit akartok egymástól. Vagy nagyon kevés a kommunikáció (esetleg így akart szóra bírni, mert túlzottan távolságtartó vagy - bár elég hülye módszer) vagy nem jelentesz igazán sokat neki, keresi melletted az igazit, veled csak jól érzi magát.
2. Zizisicc (válaszként erre: 1. - Salome*)
2011. szept. 7. 19:01
De most akkor van valakije, vagy csak tesztkérdés volt?
2011. szept. 7. 18:56
4 hónapja ismerem egy férfit. Nem élünk együtt, találkozgatunk és jól érezzük magunkat együtt. Én elég bizalmatlan vagyok és megvárom mindig amig ő keres. Ez így is van ennyi ideje. A múltkor beszélgettünk (egyébként mindenről jól eldumálunk) és egyszer csak állítólag az én egyik mondatomra reagálva ami így szólt : lesz még neked "100 feleséged"megkérdezte, hogy ha azt mondaná megismert valakit és többet ne találkozzunk akkor nagyon utálnám e? Hát köpni nyelni nem tudtam olyan rosszul esett, ráadásul előtte is olyan jó volt és úgy ölelt, mint talán soha. Mondtam, hogy nem, de ha így érez már most is mondhatja. Nagyon megbánta mondta, hogy milyen hülye mikor mennyire kedvel engem stb. De ezt én azóta nem tudom elfelejteni. Előtte is mindig a kedvembe járt azóta mégjobban és nem mutatom, de nem tudom ezt megbocsájtani. Úgy gondolom, ha valaki valakit "szeret", de legalább is tervez vele akkor abban ilyen kérdés még véletlenül sem merül fel. Nem tudok túllépni rajta, mégha nem is mutatom, pedig neki nagyon fájt akkor is, hogy ezt mondta. Mit gondoltok erről?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook